Jūras svētki Klaipēdā un džipu safari (22.07.)

Jūras svētki Klaipēdā un džipu safari (22.07.)

Brīvdienu ceļojums ar autobusu uz Lietuvu, izbraukšana no Rīgas

 

 

 

 

 

   6:30 pulcēšanās pieturā

   6:40 izbraukšana no Rīga     

       Šodienas viesošanos mūsu kaimiņzemē Lietuvā sāksim ar izklaides kompleksa "Gamtos perlai" apmeklējumu, lai sēstos safari džipos (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā), kuri izvizinās mūs pa lauku un mežu teritoriju, kurā dzīvo aļņi un brieži. Safari laikā būs iespēja no rokas pabarot dambriežus, staltbriežus un pat alni vārdā Mīlestība, kuri droši nāk pie džipiem, lai tajos ielūkotos un saņemtu kādu kārumu no jūsu rokām (dzīvnieku barības paciņas cena 2,00 EUR, kuru iespējams iegādājieties sēžoties džipā, ja plānojat dzīvniekus barot). Turpat būs arī iespēja apmeklēt mini zoo, kurā dzīvo strausi, zosis un pārsteidzoši reti putni. Atsevišķos voljēros dzīvo ziņkārīgie vilki, lepnie Eiropas bizoni, lamas, laizošais lācis vārdā Laima, mežacūkas.

JurSve Alnis

 

JurSve Briezi

        Bet turpinājumā dosimies uz ostas pilsētas Klaipēdas seno centru, kur ar jaunu iedvesmu un jūrniecības akcentiem norisināsies galvenie 64. Jūras svētku un Klaipēdas 771. dzimšanas dienas svinību pasākumi! Svētku programmā visdažādākie koncerti, teatralizētie uzvedumi, izstādes, sportiskie pasākumi, amatnieku tirdziņš un vēl dažādi pārsteigumi Klaipēdas vecpilsētas un ostas rajonā. Precīza svētku pasākumu programma būs pieejama svētku nedēļas laikā. Brīvais laiks svētku baudīšanai.

 JurSve Kugi

Vakarā atgriežamies Rīgā.

 

Ceļojuma cenā iekļauts:

Viena sēdvieta tūristu klases autobusā;

Grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Reģistrācija:

  • Jūsu vieta ceļojumam tiks rezervēta pēc tam, kad būsiet apmaksājuši avansu 30% apmērā no ceļojuma cenas. Pārējā summa par ceļojumu jāapmaksā ne vēlāk kā 20 dienas līdz ceļojuma sākuma datumam.

  • Gadījumā, ja augstākminētie apmaksas nosacījumi netiks izpildīti, kompānija EDEM -Tour patur tiesības Jūsu rezervāciju anulēt bez papildus brīdinājuma.

Katram, kurš šķērso valsts robežu, līdzi jābūt derīgai pasei vai identifikācijas kartei (Latvijas Republikas pilsoņiem).

 

Ceļojuma cenā nav iekļauts:

  • Izdevumi ēdināšanai, ieejas biļetēm, suvenīriem un citi personīgie izdevumi.

 

Papildizdevumi:

Izklaides kompleksā "Gamtos perlai":

Safari brauciens: (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā) pieaugušajiem 15,00 EUR, bērniem 3 – 12 g.v. 8,00 EUR, bērniem līdz 3 g.v. 3,00 EUR, pensionāriem virs 70 g.v. un invalīdiem 7,00 EUR.

Dzīvnieku barības paciņa (var būt viena uz katru džipu) 2,00 EUR.

Mini Zoo apmeklējums: pieaugušajiem 5,00 EUR, bērniem 3 – 12 g.v. 3,00 EUR, bērniem līdz 3 g.v. bez maksas, pensionāriem virs 70 g.v. un invalīdiem 3,00 EUR.

Iespējamo papildizdevumu cenas norādītas orientējoši un var mainīties!

 

Papildinformācija par ceļojumu:

Sēdvietas autobusā tiek ierādītas ceļojuma iegādes secībā.

Ekskursija krievu valodā.

Grupas vadītāja – Inga

Lūgums uzmanīgi iepazīties ar   informāciju ceļotājiem! 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 22-07-2023 6:40
Ceļojuma beigu datums 22-07-2023 22:00
Reģistrēts 48
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 32.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.