Jūras svētki Klaipēdā un džipu safari (30.07.)

Brīvdienu ceļojums ar autobusu uz Lietuvu, izbraukšana no Rīgas

 

 

 

 

 

   6:20 pulcēšanās pieturā

   6:30 izbraukšana no Rīgas

 Dabas perle 1       

       Šodienas viesošanos mūsu kaimiņzemē Lietuvā sāksim ar izklaides kompleksa "Gamtos perlas" apmeklējumu, lai sēstos safari džipos (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā), kuri izvizinās mūs pa lauku un mežu teritoriju, kurā dzīvo aļņi un brieži. Safari laikā būs iespēja no rokas pabarot dambriežus, staltbriežus un pat alni vārdā Mīlestība, kuri droši nāk pie džipiem, lai tajos ielūkotos un saņemtu kādu kārumu no jūsu rokām (dzīvnieku barības paciņas cena 2,00 EUR, kuru iespējams iegādājieties sēžoties džipā, ja plānojat dzīvniekus barot). Turpat būs arī iespēja apmeklēt mini zoo, kurā dzīvo strausi, zosis un pārsteidzoši reti putni. Atsevišķos voljēros dzīvo ziņkārīgie vilki, lepnie Eiropas bizoni, lamas, laizošais lācis vārdā Laima, mežacūkas.

Juras sv Klaipeda 7

        Bet turpinājumā dosimies uz ostas pilsētas Klaipēdas seno centru, kur ar jaunu iedvesmu un jūrniecības akcentiem norisināsies galvenie        63. Jūras svētku un Klaipēdas 770. dzimšanas dienas svinību pasākumi! Svētku programmā visdažādākie koncerti, teatralizētie uzvedumi, izstādes, sportiskie pasākumi, amatnieku tirdziņš un vēl dažādi pārsteigumi Klaipēdas vecpilsētas un ostas rajonā. Precīza svētku pasākumu programma būs pieejama svētku nedēļas laikā. Brīvais laiks svētku baudīšanai.

 

Vakarā atgriežamies Rīgā.

 

Ceļojuma cenā iekļauts:

Viena sēdvieta tūristu klases autobusā;

Grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Papildizdevumi:

Izklaides kompleksā "Gamtos perlas":

Safari brauciens: (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā) pieaugušajiem 15,00 EUR, bērniem 3 – 12 g.v. 8,00 EUR, bērniem līdz 3 g.v. 3,00 EUR, pensionāriem virs 70 g.v. un invalīdiem 7,00 EUR.

Dzīvnieku barības paciņa (var būt viena uz katru džipu) 2,00 EUR.

Mini Zoo apmeklējums: pieaugušajiem 5,00 EUR, bērniem 3 – 12 g.v. 3,00 EUR, bērniem līdz 3 g.v. bez maksas, pensionāriem virs 70 g.v. un invalīdiem 3,00 EUR.

Juras sv Klaipeda 4 

Ekskursija notiek krievu valodā.

Grupas vadītāja - Inga

Lūdzu, rūpīgi izlasiet atgādinājumu tūristam!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 30-07-2022 6:30
Ceļojuma beigu datums 30-07-2022 22:00
Reģistrēts 46
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 27.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.