Jēkaba hercoga gadatirgus Kuldīgā! 17

Brīvdienu autobusu ekskursijas ceļojums uz Kuldīgu (hercoga Jēkaba gadatirgus)

8:00 - izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Padures pašvaldībā. Ar Paduri mēs sāksim savu ceļojumu, jo tajā atrodas vecais arhitektūras objekts, kas ir valsts nozīmes piemineklis - vienīgā trīsstāvu klēts Latvijā, kas ir uzcelta impērijas stilā 18.gadsimtā. Klēts iekšienē atrodas - autentisks interjers un etnogrāfiskā ekspozīcija, kas tiek papildināta līdz šai dienai, un tajā ietilpst vairāk nekā 1700 vēsturisko folkloras un lauku dzīves objektu no Kurzemes reģiona. Ekskursija klētī ar vietējo gidu ekspozīcijas apskatei.

hercoga Jēkaba gadatirgus Turpmāk pēc programmas apmeklēsim Kurzemes centru - Kuldīgu, jo tieši šeit notiek 8. ikgadējais tirgus - hercoga Jēkaba gadatirgus!! Mēs ieradīsimies uz gadatirgus atklāšanu, kas sāksies pēc simboliska lielgabala šāviena no īsta lielgabala, kas ir saglabājies no Kurzemes hercogistes laikiem. Tas pirmo reizi notika 2010. gadā, kad tika atzīmēta slavenā Kurzemes hercoga 400-ā dzimšanas diena, hercogs ir dzimis rudenī (28.10.1610 - 31.12.1681.), par godu hercogam Jēkabam oktobrī tika nolemts rīkot ikgadēju gadatirgu. Gadatirgus ir īpašs - saskaņā ar Kuldīgas brīvdienu nosacījumiem gadatirgus dalībnieki saņem tikai ekskluzīvas preces, ēdienus un produktus, kurus viņi nevar nopirkt parastos veikalos !!! Tajā būs arī Kuldīgas pilsētas domes telts, kurā pati mēra kundze aicinās viesus nogaršot vietējās delikateses - vīnus, konditorejas izstrādājumus, reģionālos produktus un daudz ko citu.

Gadatirgus apmeklējums un brīvais laiks Kuldīgā.

Kuldīga - viena no skaistākajām un romantiskajām Baltijas pilsētām. Kuldīgā - hercoga Jēkaba dzimtajā pilsētā ir daudz brīnišķīgu atpūtas vietu- vecpilsētas romantiskās ielas, vecās baznīcas, muzeji un galerijas, gleznainā Ventas upe un visplašākais ūdenskritums Baltijā - Ventas Rumba un Latvijas augstākais ūdenskritums - Alekšupīte, veikali un kafejnīcas un, protams, gadatirgus,gadatirgus,gadatirgus!!!

Pēc atpūtas, garšīgu ēdienu baudīšanas un lieliskiem pirkumiem mēs turpināsim savu ceļojumu un tālāk mūsu programmā ūdenskritumi - uz Ivandes upes Rendas pilsētā un Abavas Rumba.

Ceļojuma beigās Kalnmuižas apmeklējums, tas ir 19. gadsimta muižas komplekss, kas ir pilnībā atjaunots un restaurēts, tur tagad atrodas viesnīca. Kafijas pauze muižas sētā un ekskursija ar vietējo gidu.

Vakarā atgriežamies Rīgā.

Cenā ietilpst:
brauciens tūristu klases autobusā;
grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izdevumi:
Padure (ekskursija + ieejas biļete): 2€ - pieaugušiem; 1.25 € - skolēniem, pensionāriem; bezmaksas - invalīdiem.
Ekskursija Kalnmuižas muižā vietēja gida pavadība + kafija - 3€
Abavas rumba - 1€
Padures muiža -1€

 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 07-10-2017 8:00
Ceļojuma beigu datums 07-10-2017 23:00
Reģistrēts 23
Pieejamās vietas 29
Individuālā cena 35.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.