Itāļu vīna svētki Hāpsalu!

 

Brīvdienu, ekskursijas, autobusu ceļojums pa Igauniju  

 6:50 – pulcēšanās pieturā.
 7:00 – izbraukšana no Rīgas.
 
 
 
 
 
 
 


 Ierašanās Hāpsalu. Iepazīšanos ar pilsētu sāksim 20. gadsimta sākumā speciāli imperatora Nikolaja II vilcienam būvētajā dzelzceļa stacijā, bet pēc tam dosimies uz Vecpilsētu.

 Tieši vecpilsētā šajā dienā notiks Itāļu vīna ballīte!
Hāpsalu sadraudzības pilsēta ir Greve in Kjanti no Chianti reģiona Itālijā. Un šis festivāls tika izveidots tieši tādēļ, lai visus iepazīstinātu ar Hāpsalu sadraudzības pilsētu no Itālijas. Vīnus svētkiem sarūpējuši gan igauņu importētāji, gan itāļu partneri. Mūsu vizītes dienā Hāpsalu Vecpilsētā būs pārstāvēti itāļu iecienītie vīni – gan sarkanie, gan baltie, gan arī kāds īpašais – „Prosecco Haapsalu”.

 Brīvais laiks Hāpsalu.

 Tiem, kuri vēlēsies, tiks piedāvāta ekskursija kājām pa Hāpsalu, kuras laikā būs iespēja apskatīt seno tirgus laukumu, rātsnamu, Sv. Jāņa luterāņu baznīcu, Marijas Magdalēnas pareizticīgo baznīcu, Lielo promenādi (Asamblejas zāli, Fridheim villu, Venden villu, P. Čaikovska soliņu, veco līci).

 Ja ar itāļu vīnu degustācijām Hāpsalu svētkos nepietika – nevajag noskumt, jo jūs gaida arī senās muižas Pootsi apmeklējums. Tā zināma jau kopš 16. gadsimta un vairāku gadsimtu garumā piederējusi tādām slavenām muižnieku dzimtām kā Pālēni, Lilienfeldi un Maideli. Tieši no pēdējiem 1939. gadā tagadējā muižas īpašnieka vectēvs nopircis Pootsi īpašumu. Blakus muižas ēkai 5 hektāru platībā iekopts parks, bet muižas ēkā iekārtota vīna darītava, kuras sekmīgai darbībai iestādīti 500 ķirša koki. Pēc aizraujošās ekskursijas, kuru vadīs vīna darītavas īpašnieks, jums būs iespēja nodegustēt Pootsi darinātos vīnus. Jums tiks piedāvāti 8 šķirņu vīni! Uzkodās pie vīniem tiks piedāvātas zivis, kuras nozvejojuši vietējie zvejnieki. Un, ja laika apstākļi atļaus un jums būs vēlme, tad būs iespēja arī nopeldēties muižas dīķos! Muižas īpašnieks peldsezonu savos dīķos atklāj jau aprīlī.

 Uzmanību: ekskursiju muižā un vīnu degustāciju iespējams pasūtīt tikai kopā, nevis atsevišķi. Jāpasūta pirms brauciena mūsu birojā.

 Vakarā atgriešanās Rīgā.

 
 
 
 Cenas:

Ekskursija - pastaiga Hāpsalu: 2.00 EUR;
Itāļu vīna svētki (ieeja ar vīnu degustāciju): 15.50 EUR;
Pootsi muižas apmeklējums - 10.00 EUR:
 - ekskursija muižā: 5.00 EUR;
 - vīnu degustācija muižā: 5.00 EUR.
 Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 01-06-2019 7:00
Ceļojuma beigu datums 01-06-2019 22:00
Reģistrēts 47
Pieejamās vietas 4
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.