Gardēžu ceļš Dienvidkurzemē 2020

 Ģimenes brīvdienu autobusu ceļojums pa Latviju (Kurzeme), izbraukšana no Rīgas 

  
  7:50 – tikšanās pieturā.

  8:00 – izbraukšana no Rīgas.

 

 

 

 Gardēžu ceļšVispirms mēs apmeklēsim Kazdangas pili. Ekskursija vietējā gida pavadībā: grandiozā Kazdangas pils, celta klasicisma stilā pašā 19.gs. sākumā, - iekšējo telpu un pils ekspozīcijas apskate, noliktavas ēka (19.gs.), pastaiga pa pils parku un zirgkopja māju (17.gs.ēka, pārbūvēta 20.gs.). 

 
 
 
 
 
 
 
  Gardēžu ceļšSpeciālais piedāvājums: piena pārstrādes uzņēmuma ELPA siera degustācija - trīs siera veidi un jogurts (jāpasūta iepriekš birojā).
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Gardēžu ceļšIerašanās viesu namā "Garīkas". Tā ir pirmā saimniecība Latvijā, kurā sāka audzēt šitaki sēnes. Šitaki, dēvētām arī par Imperatoru Sēnēm, piemīt unikālas dziednieciskas īpašības, tās ir oficiāli atzītaskā ilgmūžības līdzeklis. Saskaņā ar japāņu zinātnieku pētījumiem, šitaki palīdz cīnīties pat ar tik smagu slimību kā vēzis. Ekskursija ar Šitaki sēņu degustāciju (iepriekš rezervējot birojā)

 Būs arī iespēja iegādāties ārstnieciskās sēnes.

 

 

 
 
 
 
 
 
 Gardēžu ceļšIerašanās lielākajā strausu fermā Latvijā - "Nornieki". Zemnieku saimniecībā notiek pilns strausu audzēšanas cikls, tiek audzēta veselīga un dabīga strausu gaļa, kā arī audzē Āfrikas būru šķirnes kazas. Jūs gaida ekskursija kopā ar gidu, jūs uzzināsiet daudz interesantu lietu par Āfrikas strausu un kazu audzēšanu, piedalīsieties dzīvnieku barošanā. Būs dabiskās strausu gaļas degustācija, kā arī iespēja iegādāties produkciju.

 Jūs varēsiet arī nobaudīt delikatesi - "Nornieki" Jums piedāvās izvēlēties: zupu ar strausu gaļas kotletēm, strausu gaļu, saldējums no strausa olas, kartupeļus ar strausu gaļas kupatiem un Creme Brulee no strausu olām (jāpasūta iepriekš birojā).

 
 
 
 
 
 
 
Gardēžu ceļšPēc degustācijas dosimies uz konditorejas ražotni "Priednieki". Tieši šeit top tortes, kas vēlāk tiek piegādātas tirdzniecības centram Stockmann Rīgā. Šeit gatavo piecu dažādu veidu tortes un cepumus no dabīgām izejvielām. Jūs gaida trīs veidu toršu degustācija (jāpasūta iepriekš birojā) un ekskursija pa ražotni. Ekoloģiskas tortes bez konservantiem un E vielām. Ekskursija ja grupā ne mazāks kā 15 personas. Iespejā iegādāties produktus pēc ražotāja cenas.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Gardēžu ceļšPēc saldās degustācijas mēs asptāsimies gleznainā vietā Kuldīgā - pie Ventas Rumbas, Eiropas platākā ūdenskrituma.
  
   Vakarā atgriešanās Rīgā.
 
  
 
 
 
     
 
 
      Cenā iekļauts:

  Transporta pakalpojumi brauciena laikā (komfortablā autobusā);
  Ceļu nodokļi;
  Grupas vadītāja pakalpojumi.

       Cenā nav iekļauts:

  Muzejs Kazdangas pils (ieejas biļete + ekskursija): 2.00 EUR - pieaugušiem; / 1.00 EUR - bērniem, seniorem;
  Piena pārstrādes uzņēmuma ELPA siera degustācija: 2.00 EUR (jāpasūta iepriekš mūsu birojā);
  Konditorejas cehs "Priednieki" (ekskursija + degustācija): 5.00 EUR (ja grupā ne mazāks kā 15 personas)(iepriekš rezervējot birojā);
  Strausu ferma "Nornieki" (ekskursija + degustācija): 4.00 EUR;
  Delikateses strausu fermā (iepriekš rezervējot birojā):
  - strausa gaļas zupa: 5.00 EUR;
  - saldējums no strausa olas: 4.50 EUR;
  - cepti kartupeļi ar strausgaļas kupātiem: 5.50 EUR;
  - Creme Brulee no strausa olas: 4.50 EUR;
  Viesu māja "Garikas (ekskursija + šitake sēņū zupu degustācija): 6.00 EUR (iepriekš rezervējot birojā).
  
  Papildus informacija:
 Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 18-07-2020 8:00
Ceļojuma beigu datums 18-07-2020 21:30
Reģistrēts 55
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.