Lavandu lauki, flokši un tirkīza krāsas Lāčkroga ezers

Lavandu lauki, flokši un tirkīza krāsas Lāčkroga ezers

Vienas brīvdienas ceļojums ar autobusu pa Latviju (Kurzeme), izbraukšana no Rīgas

    

  8:20 - pulcēšanās pieturvietā.
  8:30 - izbraukšaqna no Rīgas.
 
  Sāksim savu nākamo jūlija tūri ar Lavandu lauka apmeklējumu! Šis ir mūsu pirmais lauks un jaunums no pagājušās tūrisma sezonas. Galu galā Latvijā lavanda kļūst arvien populārāka un mums durvis ver jaunas iekārtas. Lūk, par ko liecina lavandas lauks un zemnieku saimniecība "RoLavandas". Tas nodarbojas ar lavandas ziedu audzēšanu - ziedi aug divos koptos laukos, kuru platība pārsniedz vienu hektāru. "RoLavandas" no saviem ziediem rada dažādus produktus, tostarp smaržīgos paciņus, ziepes, lavandas ēterisko eļļu un ziedu ūdeni skaistumkopšanai. Šeit ikviens laipni aicināts atpūsties lavandas skaistumā un smaržā, baudīt Zemgales lauku klusumu un fotografēties. Ekskursija pa saimniecību kopā ar saimnieci.
 
   
 
 Un tagad dodamies dabā, uz pludmali, kur gribētos veldzēties un atpūsties. Tajā pašā laikā ģeogrāfiski atradīsimies pilsētā :) Šoreiz Saldus pilsētā, kur piestāsim vienā no labākajām ezeru pludmalēm Kurzemē - Saldus ezera pludmalē. Jā, draugi, ir ne tikai pilsēta, bet arī ezers ar tādu nosaukumu. Tā atrodas pilsētas austrumos starp gleznainiem pakalniem un senu apmetni. Šeit mēs apstājamies. Saldus ezera pludmale - labiekārtota peldvieta, iežogota teritorija - āra baseins uz ezera, laipa, dzeramā ūdens krāns, pārģērbšanās kabīnes, tualete, bērnu rotaļu laukums, pludmales volejbola laukumi. Ir arī vasaras terase ar kafejnīcu, kur var paēst kaut ko gardu. Brīvais laiks pludmalē atpūtai.
 
  
 
 Un nu ir pienācis mūsu šodienas ceļojuma centrālais brīdis - dodamies uz "Lillas Lavender" lavandu laukiem! Šeit, sertificētā bioloģiskajā saimniecībā, ar mīlestību audzē lavandas. Šie lauki ir kļuvuši par vienu no nozīmīgākajiem un populārākajiem Kuldīgas novada apskates objektiem – to visu varam redzēt un aptaustīt paši. Saimnieka darbs ir veikts vairāk nekā 10 gadus, tāpēc “Latvijas Provansam” ir bagāta vēsture un pieredze mūsu valsts kontekstā. Kad lavanda ir novākta, saimniecībā no tās tiek ražoti dažādi produkti: smaržu paciņas, kaltētas lavandas ziedlapiņas, puķu ūdens un ēteriskā eļļa. Ir arī “Sapņu istaba”, kurā viesi tiek aicināti izbaudīt lavandas burvību caur četrām maņām – redzi, dzirdi, tausti un ožu. Garšu var baudīt arī ar atsvaidzinošu ūdens glāzi ar lavandas zariņu. Iespēja iegādāties preces. Brīvais laiks pie "Lillas Lavender".
 
 
  Trešais mūsu šīsdienas ekskursijas objekts ir skaistumdārzs un stādu audzētava "Lazdkalni", kuras saimniece aicina ciemos pie saviem ziedošajiem iemīļotajiem flokšiem. Šeit aug 42 flokšu un 54 hortenzijas šķirnes. Floksis ir daudzgadīgs aromātisks augs, vienīgais izņēmums ir Drummond zieds. Neatkarīgi no tā, kāda ir jūsu iecienītākā krāsa baltā, zilā, dzeltenā, rozā vai purpursarkanā, jūs varat atrast flokšu ziedu visos šajos toņos un to niansēs. Visizplatītākās ziedu krāsas ir balta un rozā. Pagājušajā gadā šo skaisto dārzu apmeklēja arī Valsts prezidents - tātad var teikt, ka tā skaistums tika atzīmēts valstiskā līmenī =) Dārza apskate ar saimnieci. Iespēja iegādāties stādus.
 
 
 
  Un mūsu ekskursijas noslēgumā mēs apmeklēsim vēl vienu ezeru, tikai šoreiz nevis peldēšanās, bet gan estētiska bauda, ​​jo šī mazā ūdenstilpe pēdējos gados ir kļuvusi slavena ar savu skaistumu un ieguvusi slavu, pateicoties tam, ka ka tā ūdens ir tirkīza krāsā, pateicoties kam šī vieta kļuva tik populāra, ka viss sociālā tīkla Instagram (tas latviska segmentā) bija piepildīts ar tās bildem. Runā iet par Lāčkroga ezeru. Šeit mēs padarīsim savu pēdējo foto pieturu, lai iegūtu skaistas bildes kā atmiņu no šodienas tūres.
 
 
 
 

            Vakarā atgriežamies Rīgā.

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • transfers ar tūristu klases autobusu - 1 sēdvieta;
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

   Reģistrācija:

 • Jūsu vieta ceļojumā tiks rezervēta pēc avansa maksājuma 30 % apmērā no ceļojuma cenas saņemšanas. Atlikusī daļa jāapmaksā ne vēlāk nekā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
 • Gadījumā, ja norādītās maksas netiks iemaksātas norādītajos termiņos, kompānija EDEM - TOUR patur tiesības anulēt Jūsu rezervāciju bez papildus brīdinājuma.

  Ceļojuma cenā nav iekļauts:

 • izdevumi ēdināšanai, ieejas biļetes, suvenīri un citi personīgie izdevumi. 

  Papildizdevumi saskaņā ar Jūsu vēlmēm:

 • Lavandu lauks “Lillas Lavender” (ieejas biļete + ekskursija saimnieces vadībā) - 5,00 €/pers.;
 • Skaistumdārzs un stādaudzētava “Lazdkalni” (ieejas biļete + ekskursija saimnieces vadībā) - 5,00 €/pers.;
 • Lavandas lauks un zemnieku saimniecība "RoLavandas": pieaugušajiem - 3.00 €/pers.; / skolēniem, seniorem (uzrādot attiecīgo apliecību) - 2.00 €/pers.

  Papildinformācija par ceļojumu:

 • Lūgums pirms reģistrēšanās ceļojumam pievērst uzmanību norādītajam ceļojuma sākuma un beigu laikam, un pārdomāt kā un ar ko Jūs nokļūsiet līdz vajadzīgajai vietai laicīgi!
 • Sēdvietas autobusā tiek ierādītas ceļojuma iegādes secībā.
 • Ekskursija krievu valodā.
 • Grupas vadītājs –Aleksandrs

   Lūgums uzmanīgi iepazīties ar informāciju ceļotājiem!

 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 21-07-2024 8:30
Ceļojuma beigu datums 21-07-2024 21:30
Reģistrēts 58
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 40.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.