Festivāls

Festivāls

Ceļojums ar autobusu uz Lietuvu, izbraukšana no Rīgas 

 
 
  7:20 - pulcēšanās pieturvietā.
  7:30 - izbraukšana no Rīgas.
 
   Nacionālajā teātrī iestudētajā vienā no aizejošās teātra sezonas labākajām izrādēm "Pīters Pens. Sindroms" ir fragments, kurā feja jautā Pīteram:
 
    - Vai vēlaties redzēt saullēktu jūras krastā Palangā pulksten 8:30?
 
    Kā jau zināms, vasaras pirmajā nedēļas nogalē Palangā notiks Kūrorta pilsētas jubilejas festivāls, taču nekas nenotiks tik agri no rīta, kā to iesaka Feja - Festivāls sākas pēc 11:00 =) Lielākā daļa no plkst. Festivāla pasākumi norisināsies Lietuvas skaistākajā parkā - Birutes parkā, kur skaistais un elegantais apvienojas ar garšīgo un eleganto.
 
     Dosimies svinēt Lietuvas galvenās kūrortpilsētas jubileju!
 
     Tā kā kūrorta dibinātāji bija dižciltīgi un augsta līmeņa aristokrāti – grāfi Tiškeviči, tad, protams, viņu mantojumam festivālā tiks pievērsta pietiekama uzmanība. Pulksten 12 sāksies muižas danči un izklaides. Redzēsi, kā tika pavadīts brīvais laiks 19. gadsimta sākumā - tējas dzeršana, rotaļas, dejas, dzejas lasīšana un unikāli tērpi aizvedīs valdzinošā senatnē ✨ Organizators: Kiduļu muižas vēsturisko deju studija "Il ballo della luna" . Atrašanās vieta: Rotundas parks.
 
       14:00 sāksies “Vēsturiskais pikniks pie grāfiem Tiškevičiem”. Kur var iziet ārā kopā ar grāfieni, kura stāstīs senus stāstus no galminieku dzīves un cienās viesus ar kafiju ☕Lietuvā 19. gadsimtā tēja izplatījās līdz ar angļu tās dzeršanas tradīciju, tāpēc arvien biežāk tiek rīkoti pikniki. tiek turēti labiekārtotās parka vietās. Vēsturiskā piknika laikā pie grāfa Tiškeviča runāsim par muižnieku dzīves peripetijām un brīvā laika pavadīšanas veidiem.
 
       Būs arī garšīgi gardumi – piemēram, saldējums. 01.06. Saldējuma ratiņi pārsteigs festivāla apmeklētājus ar iespaidīgām saldējuma porcijām?? Dažādu garšu saldējums, kas slīkst smidzināšanas un sīrupu jūrā, ietīts saldā vatē... Šie ir tikai daži no pārsteigumiem, kas festivāla apmeklētājus sagaidīs pie šiem iespaidīgajiem saldējuma ratiņiem. Draudzīgā komanda parūpēsies, lai tiktu pie sapņu saldējuma – skaists solījums no festivāla rīkotājiem, vai ne? =^_^=
 
       Un tuvāk mūsu uzturēšanās kulminācijai svētkos sāksies koncerts, jo mūzika ir viena no lieliskas noskaņas galvenajām sastāvdaļām!
 
       Festivāla viesiem muzicēs Kontrabasu orķestris diriģenta Donata Bagurska un mecosoprāna Ievas Prudņikovaites vadībā. Koncerta programma ar kontrabasiem iecerēta kā noslēpumains un neparedzams “romāns”, kurā savīsies muzikāli dialogi, atbalsojot dažādus laikmetus, tiks atklātas kontrabasa spējas un balss burvība. Šī projekta iniciators Donatas Bagurskas ir kontrabasa pasniedzējs un solists, kurš uzstājas ar dažādām grupām Lietuvā un ārvalstīs, interpretējis daudzus 19. gs. Jo īpaši itāļu komponista, kontrabasa virtuoza Džovanni Botesini (1821 - 1889) darbi un citu ārzemju un lietuviešu autoru darbi, kur kontrabass spēlē solista lomu. Ieva Prudņikovaite (mecosoprāns) spēlēja galvenās lomas ne tikai Lietuvas Nacionālajā operas un baleta teātrī, Viļņas pilsētas operā, bet arī Aalteo teātrī Esenē, Vupertālē, Braunšveigā (Vācija), Sanktgallenē (Šveice), " Theater an der Wien, "Tautas opera" (Austrija) operteātros. I. Prudņikovaite dzied festivālos, koncertē ar Lietuvas un ārvalstu simfoniskajiem orķestriem, izpilda daudzžanru repertuāru ar dažādiem sastāviem. Koncerta “Romance ar kontrabasu” norises vieta ir Palangas Botāniskais parks blakus rožu dārzam. Koncerts ir bezmaksas, ja tas notiek =)
  
      Vakarā atgriežamies Rīgā.

 

    Katrai personai, kura šķērso valsts robežu, ir jābūt līdzi derīgai pasei vai identifikācijas kartei (Latvijas Republikas pilsoņiem).

    Ceļojuma cenā iekļauts:

 • transfers ar tūristu klases autobusu - 1 sēdvieta;
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

     Reģistrācija:

 • Jūsu vieta ceļojumā tiks rezervēta pēc avansa maksājuma ne mazāk kā 30 % apmērā no ceļojuma cenas saņemšanas. Atlikusī daļa jāapmaksā ne vēlāk nekā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
 • Gadījumā, ja norādītās maksas netiks iemaksātas norādītajos termiņos, kompānija EDEM - TOUR patur tiesības anulēt Jūsu rezervāciju bez papildus brīdinājuma.

     Ceļojuma cenā nav iekļauts:

 • izdevumi ēdināšanai, ieejas maksas, suvenīru iegāde un citi personīgie izdevumi.

      Papildizdevumi saskaņā ar Jūsu vēlmēm:

 • Tematiskā ziedu ekskursija vietējā gida vadībā pa Rucavas arborētumu un puķu dārziem - 1,50 €/pers;
 • Tematiskā ekskursija "Dzintara makšķerēšanas noslēpumi" vietējā gida vadībā: 4,00 €/pers. (jāpiesakās pirms ceļojuma, lūgums reģistrējoties ceļojumam, ailē «Komentāri» norādīt, ka Jūs piedalīsieties ekskursijā!).

      Papildinformācija par ceļojumu:

 • Lūgums pirms reģistrēšanās ceļojumam pievērst uzmanību norādītajam ceļojuma sākuma un beigu laikam, un pārdomāt kā un ar ko Jūs nokļūsiet līdz vajadzīgajai vietai laicīgi!
 • Savam sirdsmieram un drošībai iesakām vienlaicīgi ar reģistrāciju ceļojumam noformēt apdrošināšanas polisi, kura ietver arī risku " Plānotā ceļojuma atcelšana" (polises cena sākot ar 1.00 EUR šim ceļojumam). Kā arī iesakām un ņemt līdzi ceļojumā Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK ES iedzīvotājiem), kuru uzrādot citās valstīs saņemt medicīnas pakalpojumus iespējams ātrāk un vienkāršāk!
 • Sēdvietas autobusā tiek ierādītas ceļojuma iegādes secībā.
 • Ekskursija krievu valodā.
 • Grupas vadītājs – Aleksandrs.

    Lūgums uzmanīgi iepazīties ar informāciju ceļotājiem!

 
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 01-06-2024 7:30
Ceļojuma beigu datums 01-06-2024 22:30
Cancel Before Date 01-06-2024 7:30
Reģistrēts 49
Pieejamās vietas 0
Sākotnējā cena 40.00 €
Agrās rezervēšanas cena 32.00 € (Līdz datumam 31-05-2024 23:59)
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.