Divas Maltas galvaspilsētas + Gozo sala

Divas Maltas galvaspilsētas + Gozo sala

 

 

 

 

 

 

1. diena (20.06.)

Lidojums Rīga – Malta 10:45-13:25

Transfērs uz viesnīcu, iekārtošanās mūsu numuriņos.

Brīvais laiks.

 

2. diena (21.06.)

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija uz Mdinu.

mdina2 1


Šī ekskursija iepazīstinās Jūs ar seno Maltas galvaspilsētu, kura uzbūvēta pirmo bronzas laikmeta apmetņu vietā. Šauras, līkas ieliņas ved uz cietokšņa bastioniem, no kuriem paveras lielisks panorāmas skats uz Maltas plašumiem. Jūs dosieties pastaigā pa pilsētu garām dažādos arhitektūras stilos būvētām ēkām, redzēsiet viduslaiku pilis un Sv. Pāvila katedrāli (apskate no ārpuses), kas daudzus gadsimtus kalpojusi par Maltas galveno katedrāli un bijusi Maltas Arhibīskapa kalpošanas vieta.

St Pauls Cathedral Mdina

Izejot no "Klusuma pilsētas" caur Grieķu vārtiem, Jūs dosities uz Dingli klintīm, lai baudītu skatu uz jūras plašumiem un klintīm. Mēs apmeklēsim Dievmātes debesīs uzņemšanas katedrāli (Mosta Rotunda) - lielāko un slavenāko Maltas dievnamu, tai ir viens no pasaules lielākajiem bezatbalsta kupoliem. Bazilikas sienās izvietojies muzejs, kurš veltīts lādiņam, kas trāpīja dievnamam un nesprāga Otrā pasaules kara laikā.

Rotunda of Mosta

Atgriežamies mūsu viesnīcā.

Brīvais laiks.

 

3. diena (22.06.)

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija uz Valletu (ieejas biļetes par papildus samaksu).

St Sebastian Curtain valetta2

Šī ekskursija pilnībā būs veltīta bruņiniekiem un Hospitāliešu ordenim. Maltas galvaspilsētu - Valletu 1566. gadā būvējuši Svētā Jāņa ordeņa bruņinieki. Ordenis salā valdījis 268 gadu garumā un atstājis unikālu kultūrvēsturisko mantojumu, kuram Valletas pilsēta kalpo par spilgtu piemēru. Jūs dosieties aizraujošā pastaigā pa senajām ielām uz Augšejiem Barakka dārziem, no kurienes pavērsies brīnišķīgs skats uz Lielo ostu.

 

sadu barakka

Ekskursijas laikā apmeklēsim Sv. Jāņa katedrāli, kas ir viena no lielākajiem Maltas dārgumiem, tostarp arī muzeju, kurā izstādītas slavenā mākslinieka Karavadžo gleznas. Ejot lejup pa galveno - Republikas ielu, būsiespēja apskatīt Svētā Jura laukumu un Lielmeistaru pili.

velikogo magistra dvorec

Atgriežamies viesnīcā.

Brīvais laiks.

 

4. diena (23.06.)

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija visai dienai — Gozo salas apmeklējums.

MaltaGozo

Gozo sala – otra lielākā Maltas arhipelāga sala, kuru raksturo bagātīga flora, miers, klusums un nesteidzīgs dzīves ritms. Tiek uzskatīts, ka tieši Gozo salā 7 gadus pavadījis nimfas Kalipso burvestībām saistītais leģendārais Odisejs. Uz salu Jūs nogādās komfortabls prāmis (ceļā apmēram 30 minūtes). Jūs apmeklēsiet Dveiru, bagātīgi mežģīnēm līdzīgiem akmens griezumiem rotāto Ta Punu baziliku (uz baziliku tiek veikti svētceļojumi, jo tajā atrodas brīnumdarītāja ikona).

ta pinu
ta pinu1

Jums būs brīvais laiks, lai iegādātos suvenīrus, varbūt kādas mežģīnes vai vilnas izstrādājumi, ar kuriem tik slavena Gozo sala. Tāpat arī jāpiemin, ka šeit filmētas slavenā seriāla "Troņu spēles" epizodes.

Bet dienas turpinājumā dosimies apmeklēsiet megalītisko tempļu kompleksu Džgantija - vienu no senākajām cilvēka celtnēm.

ggantija 15

Mūsu ekskursija noslēgumā apmeklēsim vienu no gleznainākajām vietām salā - Belvedera skatu laukumu, no kurienes paveras brīnišķīgs skats uz Maltas salu un Komino salu. Vakarpusē prāmis mūs nogādās atpakaļ Maltas salā.

 

5. diena (24.06.)

Brokastis viesnīcā.

Izrakstāmies no viesnīcas.

Transfers uz lidostu.

Lidojums Malta - Rīga 14:05 -18:40.

 

Ceļojuma cenā iekļauts:

  • - lidojums Rīga - Malta - Rīga (ar bagāžu līdz 20 kg);

- viena vieta divvietīgā numuriņā viesnīcā 3* AZUR HOTEL, 4 naktis un brokastis;

- grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Papildizdevumi :

- Pilsētas tūrisma nodoklis par vienu nakti - 0.50 EUR/pers.

- Ekskursiju pakete: 138,00 EUR:

  •      - transfers lidosta - viesnīca - lidosta;

  •      - ekskursija uz Mdinu;

  •      - ekskursija uz Valletu;

  •      - ekskursija uz Gozo salu + prāmja biļetes.

Visas ekskursijas krievu valodā.

- Ceļojuma apdrošināšana. Kā arī, iesakām noformēt un ņemt līdzi Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK, ES iedzīvotājiem), ar kuras palīdzību ārzemēs iespējams saņemt medicīniskos pakalpojumus ātrāk un vienkāršāk!

- Ieejas biļetes:

Sv. Jāņa baznīca -15,00 EUR;

Džgantija tempļu komplekss -10,00 EUR;

Dievmātes Debesīs uzņemšanas bazilika - 2,00 EUR;

Iespējamo papildizdevumu cenas ir norādītas aptuveni un var mainīties!

 

Lūgums uzmanīgi iepazīties ar informāciju tūristiem!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 20-06-2023 10:00
Ceļojuma beigu datums 24-06-2023 19:00
Reģistrēts 28
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 670.00 €
Izbraukšana no Riga International Airport

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.