Druskininku Akvaparks, Kauņa un Pabirze

 

Ģimenes brīvdienu autobusu ceļojums uz Lietuvu, izbraukšana no Rīgas   

 
 
 
 
  1. diena.

  6:50 – pulcēšanās pieturā.
  7:00 – izbraukšana no Rīgas.

 
  Ierašanās Kauņā. Pieturēsim pašā Kauņas pilsētas centrā un krieviski runājoša vietējā gida pavadībā apmeklēsim slaveno Kauņas rātsnamu. Daudzi šo namu dēvē par pašu galveno Vecpilsētas būvi. To dēvē arī par Kauņas Balto gulbi. Ēkas būvniecība aizsākās 16. gadsimtā un turpinājās vairāku gadsimtu garumā. Rātsnams būvēts saskaņā ar viduslaiku tradīciju – pilsētas sapulces ēka ar tai piebūvētu zvanu torni.
Sākotnēji šeit atradās maģistrāta un tiesas zāles, birģermeistara kanceleja, bet pagrabā, kā jau pienākas, arī cietums. Mūsu ekskursijas laikā mēs apmeklēsim ekspozīciju zāli, zvanu torni un arī pagrabus. Kauņā paredzēts brīvais laiks pastaigai pilsētā un nelielai atpūtai.
 
 
 
 
 
 
 
   Ierašanās Druskininkos. Iekārtošanās viesnīcā. Mūsdienīga 3-zvaigņu PLUS sanatorija viesnīca – tieši tas radīs jūsos mieru un mājīguma sajūtu.
Bet Akvaparks – dzirkstoša izklaides un baudas pasaule no rīta līdz vakaram! Šeit laiks apstājas, bet ķermenis un dvēsele pildās ar dzīvības enerģiju.

  Jums patīk ūdens prieki? Izbaudiet peldi garajā baseinā, pašūpojaties viļos viļņu baseinā, ļaujaties straumei, kas nesīs jūs pa strauju kalnu upi, izjūtiet ūdenskrituma spēku un ātro traukšanos lejup pa trasi!

  Atpūta un brīva diena!

  2. diena.

  Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas līdz pl. 12:00.

  Izbraukšana uz Pabirzi. Apmeklēsim un vietējā gida pavadībā iepazīsim Pabirzes sakrāli vēsturisko kompleksu, kurš kopš seniem laikiem zināms kā svētceļnieku mērķis. Uz šo brīdi Vissvētākās Jaunavas Marijas Apmeklēšanas baznīcā, klētī un baznīcas galvenā priestera mājā apskatāms liels daudzums liturģisko priekšmetu, kā arī saimniecības piederumu, bet tautas amatnieku būvētajā baznīcā (1787) skatāms liels daudzums sakrālo vērtību – Vinca Svirska krusti, baznīcas dekori un kokā grieztais altāris. Bijušajā Šilinga īpašumā (18. gadsimts) izveidots vienīgais Lietuvā 1863. gada sacelšanās muzejs.

   Vakarā atgriešanās Rīgā.

   Ceļojuma cenā iekļauti:
autotransporta pakalpojumi;
grupas vadītāja pakalpojumi;
viena nakts divvietīgā numurā trīszvaigžņu viesnīcā „Lietuva” ar brokastīm;
viens viesnīcas Akvaparka apmeklējums;
halāts numuriņā;
bezvadu internets numuriņā;
minerālūdens.

  Iespējamās papildizmaksas:
piemaksa par papildvietu autobusā 30.00 €;
piemaksa par vienvietīgo izmitināšanu viesnīcā 28.00 €;
kūrorta nodeva - 1.00 ;
Kauņas rātsnams (ieejas biļete + ekskursija): pieaugušajiem - 6.00 €; / skolēniem (uzrādot apliecību), pensionāriem (uzrādot apliecību) - 3.00 €;
Pabirzes sakrāli-vēsturiskais komplekss (ieejas biļete + ekskursija): pieaugušajiem - 2.60 €; / skolēniem (uzrādot apliecību), studentiem (uzrādot apliecību), pensionāriem (uzrādot apliecību) - 1.80 €.
 
 Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 14-12-2019 7:00
Ceļojuma beigu datums 15-12-2019 21:00
Reģistrēts 48
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 148.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.