Ciemos pie dinozauriem un izklaides komplekss Palangā (21.07)

7:00 izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Klaipēdā, Dinozauru parkā.

«Briesmīgās ķirzakas» uz Zemes parādījās apmēram pirms 225 miljoniem gadu, un jau apmēram 65 miljoni gadu pagājis, kopš izmirušas. Iespējams mums paveicies, ka nesatikāmies ar šiem varenajiem briesmoņiem, kuri valdīja pār mūsu planētu visu Mezozoja ēru. Bet tik interesanti būtu vismaz paskatīties uz to laiku, kaut pa mazu šķirbiņu varenajā Laika žogā... Un Dinozauru parkā tāda iespēja ir! Bez kāda riska dzīvībai, jūs nonāksiet īstā Juras perioda parkā. Dinozauri izveidoti to dabīgajos izmēros, kustās, izdveš skaņas un ļoti līdzinās saviem izmirušajiem senčiem. Tāpat parkā atradīsiet arī vairākus bērnu izklaides laukumiņus un patīkamus pārsteigumus drosmīgajiem un ziņkārīgajiem.

Parka apmeklējuma biļetes cenā iekļautas arī atrakcijas: batuti, 5D kinoteātris, vizināšanās ar katamarānu „Gulbis” un „Retro auto”, spoguļu labirints, u.c. Nesen parkā tika atklāta jauna atrakcija – ačgārnā māja, kur viss ir kājām gaisā, pat pulkstenis iet uz pretējo pusi!

Sagurāt? Daudz iespaidu? Laiks pusdienot!

Pārbrauciens uz kompleksu HBH Palangā. Šeit var ne tikai garšīgi paēst. Izklaides un atpūtas kompleksā var pastaigāties pa meža takām, aplūkojot interesantas skulptūras, apmeklēt mini zooloģisko dārzu, pavizināties vietējā vilcieniņā, aplūkot retro auto ekspozīciju, kā arī iegādāties lietuviešu gardumus vietējā tirdziņā.

Vakarā atgriežamies Rīgā.

Cenā iekļauts:
transporta pakalpojumi brauciena laikā (komfortablā autobusā);
ceļu nodokļi;
grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izdevumi:
Ieejas biļete Dinozauru parkā + ačgārnā māja – pieaugušajiem 14€, bērniem no 2 līdz 12 gadu vecumam 12;
Personīgie izdevumi.

Papildus informacija:
Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 21-07-2019 7:00
Ceļojuma beigu datums 21-07-2019 21:00
Reģistrēts 3
Pieejamās vietas 43
Individuālā cena 34.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.