Delfinārijs, Jūras muzejs un atpūta Palangas HBH (30.06.24.)

Delfinārijs, Jūras muzejs un atpūta Palangas HBH (30.06.24.)

 

 

 

6:20 - pulcējamies pieturā.

6:30 - izbraucam no Rīgas.

 

Klaipēda. Ar prāmi pārceļamies uz Kuršu kāpu. Apmeklējam Baltijas jūras austrumu piekrastē vienīgo delfināriju, kura lielajā zālē (līdz pat 1000 skatītāju) notiek izrādes, kurās piedalās gan delfīni, gan Kalifornijas jūras lauvas.

 

Turpat, blakus delfinārijam, atrodas Jūras muzejs – izvietojies Kuršu kāpas ziemeļu galā pirms vairāk nekā simts gadiem celtajā cietoksnī, kuram vēlāk blakus tika uzbūvēts arī delfinārijs, pēc rekonstrukcijas izmanījies līdz nepazīšanai. Īpašs pēcrekonstrukcijas jaunums ir 20 metrus garais stikla tunelis zem lielā centrālā akvārija, pa kuru ejot iespējams pētīt jūras iemītnieku dzīvi no iekšpuses. Muzeja akvārijā vērojamas vairāk nekā 70 eksotisku sugu zivis, jūras faunas ekspozīcija, izstāde par jūras putniem un dzīvniekiem, kā arī par dzīvības attīstības ūdenī vēsturi. 

GridArt klaipeda
 
 

Sagurāt? Laiks iestiprināties? Dodamies uz HBH atpūtas kompleksu, kurš atrodas tikai 10 km aiz Palangas, un kurā iespējams ne tikai nobaudīt dažādus ēdienus, bet arī doties pastaigā pa priežu meža takām, kuru malās izvietotas koka skulptūras.

Tas ir liels atpūtas komplekss ar restorānu, alus darītavu, viesu namu, seno auto ekspozīciju, dabas takām, bērnu atrakcijām un mini zoodārzu.

Vakarā ap pl. 22:30 atgriežamies Rīgā.

 

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • transfers ar tūrisma klases autobusu – 1 sēdvieta;
 • LR ceļu nodoklis;
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Reģistrācija:

 • Jūsu vieta ceļojumā tiks rezervēta pēc avansa maksājuma 30 % apmērā no ceļojuma cenas saņemšanas. Atlikusī daļa jāapmaksā ne vēlāk nekā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
 • Gadījumā, ja norādītās maksas netiks iemaksātas norādītajos termiņos, kompānija EDEM - TOUR patur tiesības anulēt Jūsu rezervāciju bez papildus brīdinājuma.
 • Sēdvietas autobusā tiek ierādītas ceļojuma iegādes secībā.

Katrai personai, kura šķērso valsts robežu, ir jābūt līdzi derīgai pasei vai identifikācijas kartei (Latvijas Republikas pilsoņiem).

Ceļojuma cenā nav iekļauts:

 • izdevumi ēdināšanai, ieejas biļetes, suvenīri un citi personīgie izdevumi.

Papildizdevumi:

 • Prāmis uz/no Kuršu kāpas 3,00 € (abiem virzieniem);
 • Delfīnu un jūras lauvu izrāde (piemērojot grupas atlaidi):
  • pieaugušajiem 14,00 €;
  • bērniem no 7 g.v., skolēniem, studentiem, vecuma pensionāriem (ES pilsoņiem), pieaugušiem ar invaliditāti (ES pilsoņiem), (uzrādot attiecīgo apliecību) 9,50 €.

Cenas un ieejas maksas norādītas informatīvi un tās var mainīties neatkarīgi no Jūsu vai mūsu vēlmēm!

Papildinformācija par ceļojumu:

 • Lūgums pirms reģistrēšanās ceļojumam pievērst uzmanību norādītajam ceļojuma sākuma un beigu laikam, un pārdomāt kā un ar ko Jūs nokļūsiet līdz vajadzīgajai vietai laicīgi!
 • Savam sirdsmieram un drošībai iesakām vienlaicīgi ar reģistrāciju ceļojumam noformēt apdrošināšanas polisi, kura ietver arī risku " Plānotā ceļojuma atcelšana" (polises cena sākot ar 4.00 EUR šim ceļojumam). Kā arī iesakām noformēt un ņemt līdzi ceļojumā Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK ES iedzīvotājiem), kuru uzrādot citās valstīs saņemt medicīnas pakalpojumus iespējams ātrāk un vienkāršāk!
 • Sēdvietas autobusā tiek ierādītas ceļojuma iegādes secībā.
 • Ekskursija krievu valodā.
 • Grupas vadītāja – Valentīna

Lūgums uzmanīgi iepazīties ar informāciju tūristiem!

 

©Edem-Tour. Izmantojot šīs vietnes informāciju atsauce uz pirmavotu obligāta

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 30-06-2024 6:30
Ceļojuma beigu datums 30-06-2024 22:30
Reģistrēts 36
Pieejamās vietas 8
Individuālā cena 46.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.