Dālijas un Mazā Francija Talsu novadā

Brīvdienu, autobusu ceļojums pa Latviju (Kurzeme) 

 
 7:50 – pulcēšanās pieturā.
 8:00 – izbraukšana no Rīgas.
 
 Sākumā ceļš mūs vedīs uz Tukuma novadu, kur Zentenes pagastā, zemnieku saimniecībā “Mauri”, nodarbojas ar biškopību. Tā ir brīnišķīga iespēja “paviesoties” pie strādīgajām bitītēm un uzzināt, ko tās dara un kā vada sava mūža dienas. Šeit arī īpašais piedāvājums – bišu dziedinātava jeb bišu māja, kurā ar stropa gaisu dziedina cilvēkus, jo bites un to darbošanās labvēlīgi iedarbojas uz  mūsu pašsajūtu. Māja darbojas īpašā veidā! Kā? To jūs uzzināsiet ieklausoties dravas saimnieka stāstījumā! Kopā ar ekskursiju jums būs iespēja medu nodegustēt, pie nosacījuma, ja degustāciju dravā pasūtīsiet pirms ceļojuma mūsu birojā.
 
  Turpinājumā dosimies uz Talsu novadu, uz Nurmuižas muižu. Tā pieder vienam no bagātākajiem Latvijas cilvēkiem, kurš saimniecību iegādājās pirms 16 gadiem un nu jau vairāku gadus garumā muižu atjauno. Šeit mēs ar jums pārcelsimies uz “Mazo Franciju”, jo tieši pēc Francijas vīna dārzu parauga pirms sešām sezonām arī šeit, Nurmuižā, sāka iekārtot vīna dārzu. Ekskursija muižā vietējā gida pavadībā.
 
 Tālāk ceļš mūs aizvedīs uz Kandavas novadu, kur ciemosimies Intas Seredjukas dārzā. Šeit, ziedošu dāliju ieskauti, mēs atvadīsimies no vasaras… Šogad tā bijusi karsta un saulaina, lietaina un vējaina, bet tā bijusi tieši tāda vasara, kas dāvājusi mums daudz priecīgu un pozitīvu emociju! Intas dārzā aug vairāk nekā 150 šķirņu dāliju. Bet ne tikai! Saimniece aizrāvusies arī ar dažādu eksotisku šķirņu tomātu audzēšanu. Arī to šajā saimniecībā ir vairāk nekā 100 šķirņu! Tādēļ, būs gan ekskursija dārzā, gan tomātu degustācija (jāpiesakās pirms ceļojuma mūsu birojā). 
 
 
 
  Vai jūs būtu pārsteigti, ja mēs teiktu, ka viesošanos Kandavas novadā turpināsim? Jā, vēl viens apmeklējums mūsu šīsdienas ceļojumā – “Tēviņu” mājas vīna darītava. Bet vispirms mums vajadzētu iestiprināties! Arī to mēs esam ņēmuši vērā. Tādēļ saimnieks – aizrautīgs mednieks, pusdienām mums piedāvās sātīgu brieža gaļas zupu (jāpiesakās pirms ceļojuma mūsu birojā). Pēc pusdienām sāksies izklaides programma, kura sastāvēs no divām daļām – ekskursijas dārzā, kur tiek audzēti visi augļi un ogas vīniem, saimnieka pavadībā, bet pēc tam – vīnu degustācija (jāpiesakās pirms ceļojuma mūsu birojā). Kopumā jums tiks piedāvāti 10 dažādi vīni – tā ir tikai trešā daļa no visas šajā mājas vīna darītavā ražotās produkcijas sortimenta. Teiksim “Ardievas vasarai,” skanot dzirkstošā aveņu vīna putošanai!
 
   Vakarā atgriežamies Rīgā.
    
 
  Ceļojuma cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi;
Grupu pavadošā gida pakalpojumi.
 
 Iespējamie papildizdevumi (saskaņā ar jūsu izvēli):
Nurmuižas muiža (ieejas biļete ekskursija vietējā gida pavadībā): 2.50 €;
Dāliju dārzs (apmeklējums stāstījums degustācija) - 3.00 € (jāpiesakās pirms ceļojums mūsu birojā);
Bišu dziedinātava "Mauri" (ieejas biļete ekskursija): 3.00 €;
Medus degustācija saimniecībā "Mauri": 2.00 € (jāpiesakās pirms ceļojums mūsu birojā);
"Tēviņu" mājas vīnu darītava (ieejas biļete ekskursija dārzā degustācija): 7.00 € (jāpiesakās pirms ceļojums mūsu birojā);
Saskaņā ar jūsu izvēli "Tēviņu" mājas vīnu darītavā – brieža gaļas zupa0й: 5.00 € (jāpiesakās pirms ceļojums mūsu birojā).
 
 
     Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 30-08-2020 8:00
Ceļojuma beigu datums 30-08-2020 21:00
Reģistrēts 56
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.