Salvadors Dalī un strūklaku šovs Varšavā

1-ā diena. 5:30 – izbraukšana no Rīgas, braucam caur Lietuvu. Polijas teritorijā apstāšanās, lai paēstu pusdienas.

Ierašanās Varšavā.
Dienas ekskursija pa vecpilsētu vietējā gida pavadībā (krievu valodā).
Varšavas vecpilsēta ietilpst Vispasaules UNESCO kultūras mantojuma sarakstā. Ekskursijas gaitā Jūs varēsiet iepazīt Varšavu, tās leģendu par slaveno Sirēnu, Mazoveckas kņazu un brīvo šļahtiču Varšavu, karaļa-karavadoņa Sobesskas Jana III periodu, Varšavas vecpilsētu: karalisko pili un pils laukumu, skaistākās senās baznīcas – to starpā Kapucīnu baznīcu, kurā atdusas Jana Sobesska sirds, apskatīsiet veco tirgu un Varšavas Sirēnas pieminekli, mazās ieliņas ar saviem nostāstiem, kas “pārnesīs” Jūs uz teiksmu un leģendu apvītiem laikiem.


Apmešanās viesnīcā

Vakarā Jūs gaida brauciens uz skaistāko uzvedumu – muzikālo lāzeršovu Multimediālo strūklaku parkā! Strūklakas Polijas galvaspilsētā parādījās 2011.gadā un no tā laika kļuvušas par vienu no ievērojamākajām pilsētas vietām, kas piesaista daudzus tūristus no visas pasaules. Uz ūdens sienas, kuras augstums 10m un platums 30m, populāru pasaules un poļu hītu mūzikas pavadījumā tiek projicēti lāzerattēli, kas ilustrē vienu no senākajām skaistules Varšavas leģendām.
Šogad izrāde Multimediālo strūklaku parkā veltīta mītam par Bazilisku, kas sen-senos laikos mitinājās viena no vecpilsētas savrupnama pagrabā. Šova kulminācijā izskanēs komponista Pētera Rubika kompozīcija ar nosaukumu “Leģendas dzīvo mūsos”, ko izpildīs Nacionālās Operas soliste Aleksandra Oļčika.

Transfērs uz viesnīcu.
Brīvs vakars, kuru var pavadīt vecpilsētā, kādā kafejnīcā vai restorānā, kas vasarā atvērti arī pēc pusnakts.

Nakts viesnīcā.

2-ā diena. Brokastis viesnīcā. Numuru atbrīvošana un izbraukšana no viesnīcas.
Ierašanās Kultūras un zinātnes pilī, kur notiek viens no galvenajiem pilsētas kultūras notikumiem – izstāde “Dalī pret Vorholu”! “Sirreālisma karalis” Salvadors Dalī sastapies cīniņā par skatītāju simpātijām ar “Pop-arta karali” Endiju Vorholu.

Unikāla izstāde "Dalī pret Vorholu" – tie ir vairāk, kā 120 oriģinālas abu mākslinieku darbi, kas rūpīgi atlasīti no dažādām privātajām kolekcijām un mākslas fondiem, kas nodemonstrēs Jums to atšķirības un līdzību divu ģēniju darbos.
Daži eksponāti tiks pirmoreiz parādīti publikai. Lielie darbi tiks apvienoti ar zināmajām instalācijām un komercprojektiem, kā arī fotogrāfijām, kas apstrādātas noteiktā ieraksta laikā.

Tāpat ir oriģinālas gravīras, skulptūras un skices, kā arī Vorhola parūkas, Dalī ūsas un daudz kas cits!.
Izbraukšana uz vecpilsētu. Brīvais laiks, Jūs varat apmeklēt tādas poļu galvaspilsētas ievērojamākās vietas, kā Karaļa pili, Friderika Šopēna muzeju vai vienkārši lieliski pavadīt laiku pašā Varšavas sirdī.

Karaļa pils – tā ir bijusī karaļu rezidence, kā arī muzejs, kura galvenās pērles ir divas oriģinālas ģeniālā Rembranta gleznas.
Friderika Šopēna muzejs – viens no mūsdienīgākajiem multimediāliem biogrāfiskajiem muzejiem Eiropā, kas izvietots Ostrožsku senatnīgajā pilī.

Izbraukšana uz Latviju.
Vēla atgriešanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
brauciens tūristu klases autobusā;
1 vieta 2–vietīgā viesnīcas numuriņā + brokastis;
gida – grupas vadītāja pakalpojumi;

Iespējamās papildus izmaksas:
Ekskursija pa veco pilsētu vietēja gida pavadījumā - 15€;
Transfers uz strūklakas šovu - 5€;
Salvadoras Dali izstāde (transferts + ieejas biļete) - 12€;

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 19-08-2017 5:30
Ceļojuma beigu datums 20-08-2017 23:00
Reģistrēts 26
Pieejamās vietas 20
Individuālā cena 100.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.