Cesvaine – 19. gadsimta pērle

8:00 – izbraukšana no Rīgas.
Ierašanās Vecpiebalgā un kūpinātavas "Piebalgas kūpinātava" apmeklējums – kaut gan tas ir neliels Vidzemes uzņēmums, tā gaļas produkcijas gatavošanas receptes meklējamas 19. gadsimtā: saimnieki jūs cienās ar kūpinājumiem gatavotiem pēc 1887. gada receptes! Pēc dūšīgas iestiprināšanās turpinājumā jūs gaidīs Cesvaine.
Izbraukšana uz Cesvaini. Ekskursija Cesvaines muižas pilī ar vietējo gidu – muzeja kompleksa darbinieku. Cesvaines pils – historisma stilā būvēts 19. gadsimta arhitektūras šedevrs. Jūs uzzināsiet pils leģendas, apskatīsiet pils zāles, uzkāpsiet pils tornī kur iespējams papriecāties par pils apkārtnes skaisto ainavu, kā arī būs iespēja nokāpt pils pagrabā, kur glabājas Vulfu ģimenes – pils īpašnieku, vēsture.
 
Cesvaines evaņģēliski luteriskās baznīcas apmeklējums. Šī baznīca ir vēl viens Liepājas arhitekta Paula Maksa Berči historisma stilā veidots 19. gadsimta arhitektūras šedevrs – viens no spilgtākajiem sakrālās arhitektūras neogotikas piemēriem Vidzemē. Šajā dievnamā atrodas 1854. gadā vācu meistaru būvētas ērģeles. Vietējās gides – profesionālas ērģelnieces pavadībā iepazīsimies ar baznīcu kā arī klausīsimies baznīcas ērģeļu spēles sniegumu. Būs iespēja apskatīt ērģeles un to uzbūvi tuvumā, bet, ja kādam no jums būs vēlēšanās, varēs apsēsties pie ērģeļu spēles galda un iejusties ērģelnieka lomā.
 
Pēc baznīcas apmeklējuma izbraucam uz Madonu - lai apmeklētu „Domu pieturu” mājas vīnu ražotni, kura kādai madoniešu ģimenei pieder jau trešajā paaudzē. Vīna darītavas dibinātājam, ģimenes galvai, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalierim jau ir 98 gadi. Iepazīšanās ar vīna darītavu un vīnu degustācija – ābolu, plūmju, meža ogu un upeņu vīnu degustācija ar nelielu, oriģinālu uzkodu.
 
Vakarā atgriešanās Rīgā.
 

Ceļojuma cenā ietilpst:

Transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Gida pakalpojumi un ērģeļu koncerts luterāņu baznīcā.

Papildus izdevumi:

Vīna degustācija - 4.00 EUR/personai
Kūpinājumu degustācija - 6.00 EUR/personai
Ieejas biļete pilī - pieaugušajiem 3.00 EUR/personai, skolniekiem un pensionāriem 0.70 EUR/personai.
 

Papildus informacija:
Dodoties ceļojumā, tūristaь jābūt pasei vai ID kartei.
Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls.
Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.
Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 28-01-2017 9:00
Ceļojuma beigu datums 28-01-2017 23:00
Reģistrēts 23
Pieejamās vietas 23
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.