Uz paradīzes dārziem, kur zied dienlilijas un briest smiltsērkšķi, dabīgās sulas un Cēsu pilsētas 818. dzimšanas dienas svētkiem!

Uz paradīzes dārziem, kur zied dienlilijas un briest smiltsērkšķi, dabīgās sulas un Cēsu pilsētas 818. dzimšanas dienas svētkiem!

Ceļojums ar autobusu pa Latviju, izbraukšana no Rīgas

    

7:50  - pulcēšanās pieturvietā.
8:00 -   izbraukšana no Rīgas.
 
   Nākamo jūlija ceļojumu sāksim ar jauna burvīga ziedu objekta kolekciju puķu dārza "Cīruļi" - apmeklējumu.  Tas tiešām ir viens no Vidzemes paradīzes dārziem! Šajā skaistajā dārzā ir bagātīga dienliliju, flokšu un liliju kolekcija. Pēdējos gados saimnieki var lepoties ar augiem, kurus nav iespējams sastopt katrā dārzā. Saimnieki šeit dzīvo jau vairākās paaudzēs, katru gadu tiek veikti dārza paplašināšanas darbi, kopjot un lolojot no vecvecākiem mantoto dārzu. Viņi paši uzskata, ka skaistākais laiks dārzā ir jūlijs, kad bagātīgā dienliju kolekcija piešķir dārzam patīkamus krāsu akcentus. Vasaras otrajā pusē gaisā virmo arī vairāk nekā simts flokšu šķirņu smarža. Bet līdz vēlam rudenim priecē košo viršu un hostu ziedēšana. Dārza kopēji priecājas, ka te labi jūtas arī arizēmas, budlejas, knifofijas, dārza orhidejas, monardas, rodžersijas, ligulārijas, ehinācijas, mirabiles, delfīnijas, ramondas, dažnedažādas pavasara sīpolpuķu šķirnes, kā arī košumkrūmi, skujeņi un vīnogulāji. Ekskursija pa dārzu gida pavadībā.
 
 
  Tālāk turpināsim dabas tēmu, kurai tiks pievienoti dabiskie augļi -  bioloģiskajā saimniecībā "Stūri"  . Šeit saimnieka smaga darba variants tika izveidota ražota saimniecība, kurā tiek viss  dabiskais un bioloģiskais . Saimniecība dibināta pirms gandrīz 30 gadiem un nodarbojas ar ogu audzēšanu un to pārstrādi - sulas, sīrupi, saldēti produkti, ievārījumi. Tāpēc loģiski, ka mums tiks piedāvāta degustācija ( iepriekš jāpasūta pa e-pastu ). Jo īpaši mēs izmēģināsim viņu raksturīgo smiltsērkšķu-zemeņu sulu. Saimniecības un pašmāju ražotāju statuss. Iespēja iegādāties produktus un, protams, pastaiga pa  smiltsērkšķu lauku  un ekskursija ar saimnieci.
  
 
  Tagad braucam uz Svētkiem, jo ​​​​​​​viena no vecākajām un skaistākajām Latvijas pilsētām svin savu dzimšanas dienu! Jā, šajā notiks  Cēsu pilsētas svētki , kas  svin savu 818. gadadienu  ar tradicionālo plašu pasākumu dienā.   Gada krāšņākā svētku programma būs pieejama ar dažādiem pasākumiem gan lieliem, gan maziem, neizpaliks  tradicionālais svētku tirdziņš , sporta aktivitātes un citi pārsteigumi. Protams, ir arī karstākās vasaras ballītes un populāru mūziķu koncerti.  1206. gadā dibinātās Cēsis ir pazīstamas ar savu vecpilsētu, viduslaiku pils kompleksu un grāfu Sīversu pili – pilsētas centrā svētki notiks!  Brīvais laiks  atpūtai, gadatirgu un pasākumu apmeklēšanai un pusdienām.
 
 
    Pēc svētkiem mūsu ekskursiju ceļojumu daudzveidību papildināsim ar klusas un mierīgas vietas apmeklējumu - liliju un dienliju selekcionāra veidoto  dārzu un stādu audzētavu "Daugmales lilijas"Dienlilija  ir daudzgadīgs, burvīgs augs, kas rotā pagalmus, dārzus un puķu dobes. Tagad tas ir popularitātes virsotnē, jo  šķirņu skaits ir 35 problēmas   (zemāk redzamajā ziedā ir šķirnes - Dragon Pinata un - pašas saimnieka audzētās - Rieta Stunda), kas izraisa dažādas formas. un pumpuru krāsas. Ekskursija pa dārzu ar saimnieku.
 
 
   

     Vakarā atgriešanās Rīgā.

 Ceļojuma cenā iekļauts:

 • transfers ar tūristu klases autobusu - 1 sēdvieta;
 • grupas vadītāja pakalpjumi.

 Reģistrācija:

 • Jūsu vieta ceļojumā tiks piešķirta pēc ceļojuma 30 % apmērā no cenas saņemšanas. Atlikusī daļa jāapmaksā ne vēlāk nekā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
 • Gadījumā, ja norādīts maksas netiks iemaksāts norādītajos termiņos, kompānija EDEM - TOUR patur tiesības anulēt Jūsu rezervāciju bez papildu brīdinājuma.

Ceļojuma cenā nav iekļauts:

 • papildizdevumi;
 • ēdināšanai, ieejas biļetes, suvenīri un citi personīgie izdevumi.

Papildizdevumi saskaņā ar Jūsu vēlmēm :

 • Kolekcijas puķu dārzs "Cīruļi" (apmeklējums + ekskursija ar saimnieci) - 3,00 €/pers.;
 • Puķu dārzs un stādu audzētava "Daugmales lilijas" (apmeklējums + ekskursija ar saimnieku): 2,00 €/pers.;
 • Bioloģiskā saimniecība "Stūri" (ieejas biļete + ekskursija ar saimnieсш + produktu degustācija) - 6,00 €/pers. ( lūgums rakstīt uz mūsu ē-pastu - nepieciešams iepriekš pasūtīt ).

Papildinformācija par ceļojumu:

  • Lūgums pirms reģistrēšanās ceļojumam pievērst uzmanību norādītajam ceļojumam sākuma un beigu laikam, un pārdomāt kā un ar ko Jūs nokļūsiet vajadzīgajā vietā laicīgi!
  • Sēdvietas autobusā tiek ierādītas ceļojuma iegādes secībā.
  • Ekskursija krievu valodā.
  • Grupas vadītājs – Aleksandrs

Lūgums iepazīties ar  informāciju ceļotājiem !

 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 20-07-2024 8:00
Ceļojuma beigu datums 20-07-2024 21:00
Reģistrēts 43
Pieejamās vietas 8
Individuālā cena 40.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.