Ceriņu svētki Dobelē 17

Autobusu ceļojums pa Latviju (Dobele), izbraukšana no Rīgas

Izbraukšana no Rīgas plkst. 8:00.

Došanās uz Vīnogu dārzu Kroņaucē.
Vīnogu Dārzs ir  vieta, kur var nobaudīt izcilākās Latvijā audzētās vīnogas un iegādāties šo vīnogu stādus augstvērtīgā kvalitātē. Jūs pārsteigs tas, cik kvalitatīvas, skaistas, lielas un garšīgas vīnogas ir iespējams izaudzēt Latvijas klimata apstākļos. Ķekara svars - 1 kg, vidējais lielogu vīnogas izmērs - 2,5-3cm diametrā, garša - nepārspējama: saldas un sulīgas.  Vīnogu Dārza vīnogu šķirņu kolekcija ir viena no lielākajām Latvijā - kopskaitā tiek audzētas vairāk kā piecdesmit dažādas šķirnes.
 
Dobele. Pēc vēlēšanās apskates ekskursija.
Pētera Upīša ceriņu dārzā atrodas viena no plašākajām ceriņu kolekcijām Eiropā. Ierīkotais ceriņu dārzs ir apmēram 4 ha platībā un tajā apskatāmi vairāk nekā 200 dažādu šķirņu un hibrīdu ceriņi.Ik gadu pavasarī dārzā notiek „Ceriņu ziedēšanas svētki” ar koncertu un tirdziņu.
 
Cenā ietilpst:
Brauciens ar  komfortablu autobusu;
Gida-pavadoņa pakalpojumi;
 
Papildus izmaksas:
P. Upīša ceriņu dārzs (ekskursija + ieejas biļete ,ar koncertu)  10 eur;
Ekskursija+degustācija Kroņaucē - 2,50€;
Apskates ekskursija Dobelē - 1€;

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 27-05-2017 9:00
Ceļojuma beigu datums 27-05-2017 20:00
Individuālā cena 22.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.