Bīriņu muiža, šinšillas saimniecība un zooloģiskais dārzs

Brīvdienu, autobusu ceļojums pa Latviju, izbraukšana no Rīgas

8:30 - izbraukšana no Rīgas. Apmeklēsim zooloģisko dārzu "Rakši", tā ir vienīgā vieta Baltijas valstīs, kur dabā var ieraudzīt tuksnešu dromedārus vai vienkupra kamieļus. "Rakšos" dzīvnieciņus ne tikai var apskatīt, bet ar tiem var doties īsākos, vai garākos pārgājienos, izjāt ar kamieli, pieskarties alpakas kažokādai un doties relaksējošā pastaigā pa mežu kopā ar uzticīgo ceļotāju - lamu. Tur ir vairāk nekā 60 spēcīgi un draudzīgi dzīvnieki, kurus var barot. Lamas, alpakas, gvanako, divkupra un vienkupra kamieļi - jūs varēsiet iepazīt visus kompleksa iedzīvotājus. Šeit jūs varēsiet garšīgi paēst (ja vēlēsieties), baudot gardas un veselīgas kamieļa piena pankūkas!
 
Ierašanās Bīriņu muižā. Ekskursija ar vietējo gidu. Muižas ansambļa galvenās dominantes - Pils ēkas, kas celta 1860. gadā, arhitektoniskais risinājums attiecināms uz neogotiku, bet interjeros valda neorenesanse un eklektika. Ekskursijas laikā greznajā atjaunotajā muižā varēsim ieskatīties senāk tik greznajās telpās un meklēt detaļas, kuras izdzīvojušas cauri gadiem līdz mūsdienām, jūs redzēsiet skaisto muzeja interjeru: Viens no lielākajiem Bīriņu Pils dārgumiem ir plašās, divpusējās ar virpotiem roku balustriem, volūtveida konsolēm būvētas, tumša ozolkoka kāpnes, ar kokgriezumiem rotātiem balstiem un balkoniņiem. Iebūvētas 1860. gadā, tās arvien dzīvo un skaita mūsu soļus. Ēdamzāles griestus veido krustotas koka sijas, starp kurām atrodas ornamentāli un reljefi dekora elementi. Kā apliecinājums pagājušajiem laikiem pils telpās saglabājušās greznas podiņu krāsnis. Tās ne tikai dekoratīvi rotā telpas, bet aizkurtas spēj priecēt ar maigi plūstošo siltumu.
 
Tālāk mēs apmeklēsim saimniecību "Sautlāči", kas specializējas šinšillu audzēšanā. Saimniece sniegs jums interesantu ekskursiju, pastāstīs par saimniecības iedzīvotājiem - šinšillām un paipalām, tās jūs iepazīsiet saimniecības apmeklējuma laikā.
 
Mūsu vienas dienas ekskursijas noslēgumā mēs apmeklēsim vīna darītāju Džonu Braunu, apmeklējot vīna darītavu "Jokas". Uzņēmējs vadīs jūs ekskursijā, lai jūs iepazīstinātu ar saviem aromātiskajiem vīniem no mellenēm, ērkšķogām, ozola lapām utt., kurus jūs arī degustēsiet.
 
Vakarā atgriešanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi;
Pavadoša gida pakalpojumi;
 
Papildu izmaksas (pēc izvēles):
Bīriņu muiža (ieejas biļete + ekskursija) - 4,50 EUR.
Zoo "Rakši" (ieejas biļete) - pieaugušie un skolēni - 4,00 EUR; / pensionāri un pirmsskolas vecuma bērni (4-6 gadi) - 3,00 EUR.
Maltīte zoo "Rakši" (2 lielas kamieļu piena pankūkas ar krējumu vai sieru) - 3,50 EUR, jāpasuta iepriekš mūsu ofisā.
Zemnieku saimniecība "Sautlāči" - 2,00 EUR.
Vīna darītava "Jokas" (ekskursija + degustācija) - 3,00 EUR.
 
Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 14-04-2018 8:30
Ceļojuma beigu datums 14-04-2018 20:30
Reģistrēts 39
Pieejamās vietas 7
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.