Berlīne un tropi Eiropas sirdī

1.diena. Izbraukšana no Rīgas 05-30. Lietuva, Polija. Pusdienu pauze kafejnīcā, Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā netālu no Vācijas robežas.
 
2.diena. Brokastis. Izbraukšana uz Vāciju. Ierašanās Berlīnē.
 
Apskata ekskursija pa Berlīni vietējā krieviski-runājoša gida pavadībā:
- Senais Reihstāgs
- Mūsdienu valdības kvartāls
- Brandenburgas vārti
- Unterden Linden
- Berlīnes kanāli
- Potsdamas laukums (Sony centrs)

Apmešanās viesnīcā.
Brīvais laiks.
 
tropical islans berlinPēc vēlēšanās došanās uz Tropical Island.
berlineTikai 60 km attālumā no Berlīnes ir sastopami „tropi” – akvaparks „Tropu salas”. Vairāku stadionu lielumā laukums zem milzīga kupola atrodas tropu meža teritorijā, kur ir tropu ciemats, liela smilšaina jūras pludmale un daudz citas saistošas lietas. Pastāv apgalvojums, ka tas ir pasaulē lielākais tropu mežs, kas aug zem jumta. Apmēram 30 000 koki – palmas, banānkoki, kafijas un daudzi citi, arī indīgie augi. Mežmalā ir tropu ciemats. Mājās – veikali un restorāni. Akvaparks strādā visu diennakti. Tiem, kas nevēlas doties prom arī naktī, izvietota telšu apmetne smiltīs, gandrīz tieši pludmalē. Parastas teltis, 2-5 vietas, bet ar matračiem, spilveniem, segām.
To visu var ieraudzīt no gaisa balona. Kupols, kas pārklāj akvaparku ir tik liels, ka balons paceļas gandrīz 60 m augstumā. Balons paceļ divus cilvēkus un tie „karājas” tur 15-20 minūtes, apskatot apkārtni. Pasaulē lielākais „pārklātais” akvaparks Tropical Islands Resort atrodas trīs km attālumā no pilsētas Brand, t.i. bijušās VDR lielākās kara aviobāzes teritorijā.

Tropiskais kūrorts ir paviljons, kas stiepjas 360m garumā, platums 210m un augstums 107m, laukums 66000kv.m, kurā ir radīts tropu klimats.
Iekšā var izvietot astoņus futbola laukumus, amerikāņu Brīvības Statuju (93m) „stāvus”, bet Parīzes Eifeļtorni (322m) „guļus”.
„Paradīzes tropu salās” netālu no Berlīnes pietiekami vietas 7000 atpūtniekiem.
 
 
Parks Tropical Islands Resort iekļauj sevī:
tropical islans berlin bungalotropical island berlin•Tropu mežu “Ziedu pasaule” ar eksotiskiem augiem un orhidejām, lielām milzīgām palmām utt.;
•Baseins «Dienvidu jūra» ar divām salām;
•Baseins «Bali lagūna» (pēc platības ir 4 olimpiskie baseini);
•Ūdenskritumi;
•Džakuzi;
•Smilšu pludmale (860 kv.m.);
•Laukumi pludmales volejbolam;
•Austrumu tirgus un tropu ciemats, ko veido vairākas tematiskās zonas un celtnes tradicionālā stilā: «Taizeme», «Malaizija/Borneo», «Bali», «Polinēzija», «Kongo» un «Amazone»
•Katra no tām pārvērsta nacionālās viirtuves restorānā. Ir arī „bistro” ar 700 vietām un restorāns «Banquet dinner», kur var vienlaicīgi būt 1600 cilvēki. Vakariņu cena šovu laikā ir apmēram 20 Eur 1 cilvēkam. Akvaparkā Tropical Islands
 
Resort tiek uzturēta temperatūra ne zemāka, kā 25 grādi, bet ūdens – 28 grādi. Mitrums dažādās vietās no 30 līdz 60%.
Akvaparks Tropical Islands Resort strādā visu diennakti septiņas dienas nedēļā.
Ik pēc divām stundām «tropu ciematā» ar pusstundas programmu uzstājas dziedātājas, muzikanti un dejotāji no eksotiskajām valstīm. Bet vakaros «Dienvidu jūras salās», kas kalpo arī kā skatuve, notiek grandiozi šovi uz ūdens.
 
Vēlu vakarā atgriežamies Berlīnē.
Nakts viesnīcā.
 
3.diena. Brokastis. Numuru atbrīvošana. Brīva diena bez autobusa.
Patstāvīgi varēsiet apmeklēt Berlīnes zooparku vai doties uz Berlīnes centru ar sabiedrisko transportu.

Patstāvīgi var:
berlinerdomberlineTie, kas vēlas veikt izdevīgus pirkumus:
Iesakām sākumā dodies uz universālveikalu «KaDeWe», kas atrodas pie metro stacijas “Wittenbergplatz”. Tas ir mega-mārkets, kas pārsteidz ar savu asortimentu. Te var iegādāties apģērbus, sporta preces, elektropreces, kosmētiku, pārtikas produktus utt.. Cenas ir ļoti pieejamas, it īpaši izpārdošanu periodā.
http://www.kadewe.de/
Nedārgs veikals, kurā tiek izpārdoti apģērbi, apavi un galantērija ir Woolworth, bet ar tā cenām arī konkurē tādi lieli universālveikali, kā «C&A» un «Karstadt», «H&M», «Esprit», «Morgan», «Zara».
http://www.woolworth.de/
Vēl viena liela tirdzniecības iela ir Tauentzien strasse. Šeitr Tauentzien strasse ir galvenais Berlīnes slēgtais šopinga-centrs «Europa Center».
http://www.europa-center-berlin.de/
Liels supermārkets «Potsdamer Platz Arkaden» (Potsdamas laukumā). Tas ir 3-stāvu gigants ar ļoti daudz veikaliem. Vairāk kā 100 daudzveidīgi veikali trīs līmeņos.
http://www.wilmersdorfer-arcaden.de/
 
Pēcpusdienā pulcēšanās pie autobusa un došanās mājup.
LEGO centrs Berlīnē. 

Bērniem un pieaugušajiem, kuri ir iemīlējuši Lego konstruktoru, Berlīnē atvēra milzīgu Legoland Discovery Center ar dažādām interesantām aktivitātēm, izklaidēm un atrakcijām.

Centrā jūs redzēsiet Berlīnes miniatūru. Pilsēta uzcelta no 2 miljoniem klucīšu, kas aizņem tikai 50 kvadrātmetrus, bet tomēr piedāvā apmeklētājiem visus svarīgākos apskates objektus Vācijas galvaspilsētā. No kubikiem ir uzbūvēta gotiska pils ar labirintu telpu, pa kurām var braukt ar pūķi.

 
Nakts viesnīcā.
 
4.diena. Tranzīts pa Poliju un Lietuvu.
Pusdienu pauze Polijā.
Rīgā ierodamies otrajā dienas pusē.
 
Cenā iekļauts:
Brauciens tūrisma klases autobusā (WC, TV, tēja/kafija brauciena laikā);
2 nakti viesnīcā, divvietīgā numurā ar ērtībām + brokastis;
Grupas vadītāja – gida pakalpojumi (latviešu/krievu valodā);
Apmaksāti ceļa nodokļi;
 

Papildu izmaksas:
Piemaksa par vienvietīgo numuru - € 30 (pēc nepieciešamības);
Piemaksa par papildu vietu autobusā - € 70 (pēc nepieciešamības);
Ekskursija BerlĪnā ar gidu (krievu val.) - € 15, € 10 bērniem;
Transfers uz Tropical Islands - € 20 ( min. 20 cilv);
Transfers uz Sansusī -25 €.
Iieejas biļete uz zooloģisko dārzu un akvāriju: pieaugušie: 13 € + akvārijs: 20 €, bērni līdz 15 gadu vecumam: 6,50 € + akvārijs: 10 €;
Ieejas biļete Aqua Dom 18 € (līdz 14 gadiem 14.50 €); Ieejas biļete Tropiskajā ūdens parkā «Salu kūrorts »: pieaugušie 36 €, studentiem, bērniem 6-14 gadi, cilvēkiem vecākiem par 65 gadiem 28,50 €, bērniem kas jaunāki par 5 gadiem - bezmaksas;
Sansusī pils komplekss ar vietējo gidu 20 €.
Berlīnes Zooparks - € 13 / 6,50;
Ieejas maksas muzejiem, izklaides programmām
Sabiedriskais transports
Medicīniskā apdrošināšana AAS "BALTA" 3,60 € (65 līdz 74 gadi 7,20 €)

Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju

 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 16-11-2018 5:30
Ceļojuma beigu datums 19-11-2018 20:00
Reģistrēts 2
Pieejamās vietas 44
Individuālā cena 300.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.