Аlūksne un Кorneti krītošo lapu zeltā

Uzmanību! Cienītās dāmas un godātie kungi!
Saskaņā ar valdības norādījumiem un mediķu ieteikumiem atgādinām, ka katram nepieciešams ņemt līdzi seju aizsedzošo masku!
Roku dezinfekcijas līdzeklis ceļotājiem būs pieejams autobusā.

6:50 – pulcēšanās pieturā.
7:00 – izbraukšana no Rīgas.
Ierašanās Alūksnē un mūsu ekskursijas, kuru vadīs vietējais gids, sākums. Mūsu pastaigu sāksim pašā pilsētas centrā kur mūs gaidīs aizraujošs ceļojums pāri Alūksnes ezeram! Pretējā ezera krastā mēs nokļūsim pa īpaši izbūvētiem gājēju tiltiem, kuri Pils salu savieno gan ar dienvidu, gan ar ziemeļu krastu. Te mūs sagaidīs Tempļakalna parks, slavenā Rotonda, Livonijas Ordeņlaika pilsdrupas, protams, arī Jaunā pils un Alūksnes ezera gleznainie skati!
Mūsu pastaigas noslēgumā mums ir īpašs piedāvājums jums! Alūksnes novadam ir pašam sava – salda – garša, tas ir īpašs deserts ar noslēpumainu nosaukumu "Pierobežas noslēpums". Tas gatavots pēc ekskluzīvas vietējās receptes, kura īpaši izveidota tieši Alūksnei un ietver rudzu maizi, cidonijas, brūklenes un fantastisku putukrējumu! Deserts jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā.

Bet tagad, cienītās dāmas un godātie kungi, brīvais laiks Alūksnē! Jums būs iespēja apmeklēt pilsētas muzejus, starp kuriem mēs ieteiktu Bībeles muzeju un Alūksnes novadpētniecības muzeju, kurš atrodams Jaunajā pilī, doties nesteidzīgā pastaigā pa Alūksnes muižas parku, kur jūs redzēsiet Fītinghofu dzimtas mauzoleju, granīta obelisku, Pomonas un Eola templi, Aleksandra paviljonu, vai arī vēlreiz nesteidzīgi izbaudīt ainaviskos ezera skatus un pilsdrupas pastaigājoties pa gājēju tiltiņiem, kuri savieno pilsētu ar salu, apmeklēt seno luterāņu baznīcu, vai arī pasēdēt kādā no pilsētas kafejnīcām, iegādāties suvenīrus piemiņai.
Mūsu šīsdienas ceļojuma otrajā daļā mēs apmeklēsim Kornetu – Peļļu dabas liegumu, bez kura apmeklējuma no Alūksnes novada doties prom vēl pavisam negribas – kādi tur ir skati! Kornetu – Peļļu subglaciālā grava, kuru veidojuši kūstošie ledāja ūdeņi, ir viena no izteiksmīgākajām Latvijas reljefa formām, kura saglabājusies kopš pēdējā leduslaikmeta. Šeit vietējā gida pavadībā mēs apmeklēsim Drusku pilskalnu, kurš atrodas 247 metrus virs jūras līmeņa, un, uzkāpjot 27 metrus augstajā skatu tornī, mums būs iespēja izbaudīt valdzinošo skatu uz Veclaicenes apkārtnes ainavu. Te paveras neaizmirstams skats uz apkārtni!
Vakarā atgriežamies Rīgā.
 
Ceļojuma cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi;
Grupu pavadošā gida pakalpojumi.
 
Iespējamie papildizdevumi (saskaņā ar jūsu izvēli):
Vietējais deserts "Pierobežas noslēpums": 2.80 € (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā);
"Kornetu-Peļļu" lieguma apmeklējums vietējā gida pavadībā: ziedojums 1.00 €;
Ekskursija Alūksnē vietējā gida pavadībā: pieaugušajiem - 4.00 €; / skolēniem, invalīdiem, pensionāriem: 3.00 €.
 
 
  Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 19-09-2020 7:00
Ceļojuma beigu datums 19-09-2020 21:00
Reģistrēts 80
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.