Akvaparks Druskininkos un Juozo Alus

Autobusu, brīvdienas ceļojumus uz Lietuvu visai ģimenei. Izbraukšana no Rīgas

1. diena. 7:00 - izbraukšana no Rīgas.
 
Ierašanās izklaides kompleksā "Juozo alus". Atpūta, brīvais laiks un pusdienas. Blakus Viļņai ir brīnišķīga vieta ģimenes atpūtai "HBH Juozo Alus" - tur ir garšīgi ēdieni, lietuviešu tradicionālās virtuves ēdieni, dažādas izklaides bērniem (bērnu istaba, rotaļu laukums) un lielisks garastāvoklis. Šeit varat baudīt pusdienas un brīnišķīgi atpūsties.

Ierašanās Druskininkos. Reģistrēšanās viesnīcā. Brīva diena. Mūsdienīgā 3 zvaigžņu PLUS sanatorijas viesnīca ir tieši tas, kas dos jums mieru un radīs mājīguma sajūtu.

Ūdens parks ir no rīta līdz vakaram dzirkstoša prieka pasaule. Šeit laiks apstājas, ķermenis un dvēsele tiek piepildīti ar dzīvīgu enerģiju.

Vai jums patīk ūdens aktivitātes? Mēģiniet peldēties garā peldbaseinā, šūpoties uz viļņiem viļņu peldbaseinā,sajust kā straume jūs nes pa nelīdzenu kalnu upi, izbaudīt ūdenskrituma spēku un nolaišanās ceļa ātrumu.

Atpūta un brīva diena!

2. diena. Brokastis. Pulksten 12:00 viesnīcas numuru atbrīvošana.

Etnokosmoloģijas muzejs Izbraukšana uz Molēti. Netālu no pilsētas atrodas Molētu astronomiskā observatorija, kura ir vienīgā Lietuvā, un Lietuvas etnokosmoloģijas muzejs, pirmais šāda veida muzejs pasaulē. Apmeklējums un ekskursija ar Lietuvas Etnokosmoloģijas muzeja vietējo ceļvedi, kuras laikā jūs iepazīsities ar muzeja ekspozīciju, varēsiet uzkāpt tornī. No novērošanas platformas muzeja apmeklētājiem paveras lielisks skats uz Aukštaitijas mežiem un ezeriem. Ekskursijas laikā apmeklētājus pavada ceļvedis, kurš pastāstīs par apkārtni un no novērošanas platformas redzamajiem galvenajiem objektiem. Apmeklētāji varēs no putna lidojuma apskatīt kalendāra akmens apli "Lietuvas saule" .
Šis muzejs Lietuvā ir pirmais un vienīgais šāda veida muzejs pasaulē. Muzeja būtība ir cilvēka un cilvēces saikne ar kosmisko pasauli.

Atgriešanās Rīgā.

Cenā ietilpst:
Autotransporta pakalpojumi;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
1 nakts divvietīgā numurā 3 zvaigžņu viesnīcā "Grand SPA Lietuva" ar brokastīm;
Vienreizējs apmeklējums viesnīcas akvaparka;
Minerālūdens.

Papildu izmaksas:
Piemaksa par papildus vietu autobusā 35 €;
Piemaksa par vienvietīgo istabu viesnīcā 20 €;
Etnokosmoloģijas muzeja apmeklējums (ieejas biļete + ekskursija) pieaugušajiem - 4,4 €, bērniem, pensionāriem - 2,2 €.

Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 18-11-2017 7:00
Ceļojuma beigu datums 19-11-2017 22:00
Reģistrēts 11
Pieejamās vietas 35
Individuālā cena 110.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.