5 Ziemassvētku dienas (Čehijā un Vācijā) 2018

Autobusu tūre Prāgā uz Ziemassvētkiem - 5 dienas, visas naktis viesnīcās

1.diena. Izbraukšana no Rīgas 5:00. Ierašanās Prāgā pusnaktī. Iekārtošanās viesnīcā.

2.diena.

Pastaigu ekskursija pa Prāgu – pilsētu ar neparastu likteni, kas kopš 10. gadsimta spējusi ar godu nest Čehijas galvaspilsētas statusu. Pastaiga sāksies no Prāgas Gradas – unikāla arhitektūras pieminekļa, kas ilgu laiku kalpoja kā čehu valdnieku rezidence. Tev būs iespēja apskatīt Sv. Vita katedrāli – Čehijas galveno gotiskās arhitektūras pieminekli, kur senatnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, apmeklēt eleganto Sv. Jura baziliku – vēl vienu Prāgas gotikas paraugu. Ekskursijas laikā varēsi pastaigāties pa Kārļa tiltu un ievēlēties kādu vēlēšanos pie Jana Nepomuka skulptūras.

Ejot pa Prāgas līkumainajām ieliņām, Tu nonāksi līdz Vecpilsētas laukumam, kur senā Rātsnama astronomiskais pulkstenis laika ritējumu ik stundu svin ar zvanu skaņām un 12 apustuļu procesiju. Tev būs iespēja apskatīt arī slaveno Nikolaja baznīcu, pieminekli Jānim Gusam un Marijas baznīcu, bet pēc tam pa viduslaiku ieliņām nonākt jaunās pilsētas galvenajā laukumā – Vāclava laukumā.

Pēc vēlēšanās - izbrauciens ar kuģīti pa Vltavas upi + vakariņas.

3. diena. Brokastis. Pēc vēlēšanās, ekskursija uz Nirnbergu.

Ierašanās senajā vācu pilsētā Ninrnbergā, kuru uzskata par Ziemassvētku galvaspilsētu. Katru gadu 1.decembrī Nirnbergā tiek svinīgi atklāts Ziemassvētku tirdziņš, kas darbojas līdz 24.decembra pusnaktij.Nirnbergas Ziemassvētku tirdziņš ir viens no vecākajiem Vācijā un var droši teikt, ka tas ir arī vispopulārākais un visapmeklētakais tirdziņš gan vācu, gan ārzemju tūristu vidū.

Nirnbergas pilsēta ir gandrīz pilnībā saglabājusi 5 km garo aizsargsienu ar torņiem, kas ieskauj Eiropas lielāko vecpilsētu.

Pēc ekskursijas varēsi apmeklēt kādu no jaukajiem Ninrbergas restorāniem ar tradicionālo vācu virtuvi, kur varēsi baudīt arī slaveno Bavārijas alu un ne mazāk slavenās Bavārijas desiņas.

Vēlu vakarā atgriešanās Prāgā.

Nakts viesnīcā.

4. diena. Brokastis viesnīcā.

Prāga Aicinām doties kopā  ar mums ceļojumā uz Čehijas Republikas  dienvidiem pēc  maršrutā Prāga - Ceske Budejovice - Cesky Krumlov - Prāga.
Ceske Budejovice - neliela mājīga pilsēta, kas ir slavena ar čehu alus ražošanu.
Cesky Krumlov - skaistā pilsēta  kur ir saglabāti viduslaiku arhitektūras pieminekļi. Viņi visi ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.
 
Vakarā, mēs iesakām apmeklēt svētkus nacionāla stilā. Čehijas tautas mūzikas un dejas neatstās nevienu vienaldzīgu. Svinīgi dekorēta vēsturiska savrupmāja, kā arī Ziemassvētku dziesmas  radīs unikālu svētku atmosfēru. Šī ir unikāla iespēja nobaudīt tautas mūziku un čehu Becherovku, ka arī pagaršot nacionālos ēdienus. Čehu alus un vīns būs pieejams visu nakti bez ierobežojumiem un papildu maksas!

Nakšņošana viesnīcā Prāgā.

 

5. diena. Brokastis viesnīcā un istabu  atbrīvošana.

  Nirnberga
Tālāk mēs dodamie no Prāgas atpakaļ uz Rīgu.
Mēs brauksim caur Poliju, kur apstāsimies ēdnīcā.

Naktī atbrauksim Rīgā.
 
 
 
Ceļojuma cenā iekļauts:
-Transporta pakalpojumi (ceļu nodokļi, viena vieta autobusā);
-Četras naktis 3 zvaigžņu viesnīcā;
-Grupas vadītāja pakalpojumi;
 
Papildus izmaksas (pēc  vēlēšanas):
-Ekskursija vecā Prāgā, vietējā gida pavadībā - 20 EUR;
-Brauciens ar kuģīti pa Vltavau un vakariņas - 33 €;
-Brauciens ar autobuss uz Nirnbergu + ekskursija - 35 €;
- Brauciens ar autobusu uz Cesky Krumlov + ekskursija - 30 EUR;
-Ziemassvētku pasākums - 33 €;
-Par Papildus vietu autobusā ir jāpiemaksā - 60 €;
-Par Vienvietīgs numuru ir jāpiemaksā - 60 €;

Austiņas iekļautas cenā. 

Atlaides:
Bērniem, kas ir jaunāki par 13 gadiem:
-Visam ekskursijām - 30%;
-Ziemassvētku vakariņam - 50%;
Jā Jūs pasūtīsiet un apmaksāsiet visas ekskursijas (Ekskursija Prāgā, Nirnbergā, Cesky Krumlovā) mūsu birojā Rīgā - 10% atlaide;
* Atlaides nesummējas;

Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 22-12-2018 5:00
Ceļojuma beigu datums 26-12-2018 23:55
Reģistrēts 0
Pieejamās vietas 55
Individuālā cena 270.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.