Veca Ļubļina un tās leģendas

1. diena
5:30 – izbraukšana no Rīgas. Brauciens caur Lietuvas un Austrumpolijas teritoriju. Mūsu ceļš vedīs caur Podlases vojevodisti, tādēļ jums būs iespēja vērot šī reģiona dabas skaistumu, jo šķērsosim arī Biebrzanski nacionālā parka teritoriju. Polijas teritorijā pa ceļam ieplānota arī pusdienu pauze.
Ierašanās Ļubļanā. Iekārtošanās viesnīcā. Ekskursiju programma: Ļubļanas vēsturiskā centra apskates ekskursija kājām vietējā krieviski runājošā gida pavadībā. Ļubļanas vecpilsēta iekļauta Eiropas kultūras mantojuma sarakstā. Ekskursijas gaitā jūs iepazīstinās ar vērtīgākajām apskates vietām. Kompaktā un apburošā Vecpilsēta pārcels jūsu iztēli uz Polijas karaļu un slavas pilno notikumu senajiem laikiem. Jūs redzēsiet un iepazīsiet pilsētas galvenos simbolus –14. gadsimtā gotikas stilā būvētos Krakovas vārtus, Trinitarskas (visaugstāko pilsētas būvi) un Gotisko torni, pastaigāsieties pa Jezuītu ielu, apmeklēsiet katedrāli – 16. gadsimta baroka stila arhitektūras šedevru, kurā atrodas poļu ļoti godinātā Sērojošās Dievmātes svētbilde, tāpat apmeklēsiet 14. gadsimta tirgus laukumu, aplūkosiet renesanses laika mūra dzīvojamās ēkas un Kroņa tribunālu, kā arī iziesiet pa 14. gadsimta Grodzka jeb Pilsētas vārtiem. Noteikti apskatīsiet arī Ļubļinas pili un jauno rātsnamu – 19. gadsimta būves. Pēc ekskursijas jums būs brīvs vakars Ļubļinā ar iespēju apmeklēt kādu no pilsētas kafejnīcām vai restorāniem, kuri ir izslavēti ar garšīgajiem poļu (un ne tikai) tradicionālās virtuves ēdieniem.
 
2. diena
Brokastis viesnīcā. Numuriņu atbrīvošana. Brīvais laiks. Jums būs iespēja pastaigāties pa Ļubļinu – izstaigāt Krakovas priekšpilsētu, apmeklēt Lietuvas skvēru, iegādāties suvenīrus, u.c.
Ļubļinas vēsturiskais centrs piedāvā daudz iespēju. Praktiski visas interesantākās apskates vietas atrodas tā teritorijā vai turpat blakus. Lai labāk iepazītu pilsētu, izjustu tās atmosfēru, padotos tās valdzinājumam, ar dažām vakara stundām pirmās dienas vakarā diez vai pietiks, jo muzeji un vēl dažas interesantas apskates vietas vakarā būs jau slēgtas. Tādēļ jums, jūsu interesei tuvāk iepazīt pilsētu, esam ieplānojuši brīvo laiku arī otrās dienas priekšpusdienā! Šai laikā iesakām apmeklēt pilī izvietoto Ļubļinas muzeju, kurā glabājas unikālas liecības slavenās Ļubļinas leģendas par „Sātana tiesu” patiesumam. Šī vēsturiskā tiesa notika 1637. gadā. Starp citiem eksponātiem Ļubļinas muzejā glabājas „sātana ķepa” - saglabājies uz galda iededzināts tās nospiedums, kas apskatāma muzejā arī mūsdienās.
Ir vērts apmeklēt arī Donžonu – Ļubļinas pils galveno torni – pilsētas vissenāko būvi romānikas stilā, vērtīgu pieminekli, kurš saglabājusies kopš 13. gadsimta.
Un noteikti ir vērts pievērst uzmanību arī Sv. Trīsvienības kapelai pilī – vienam no senākajiem viduslaiku mākslas darbiem ne tikai Polijā, bet visā Eiropā. Kapelas iekšējās sienas grezno Vladislava II Jogailo dāvinātās 15. gadsimta sākuma bizantiešu – krievu stila freskas. Kapela ar Eiropas mantojuma statusu iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā, 2011. gadā „National Geographic Traveller” to atzina par vienu no septiņiem jaunajiem Polijas brīnumiem. Sv. Trīsvienības kapela ir unikāla austrumu un rietumu kultūras sinerģijas lieciniece Eiropā, jo Romas katoļu svētvieta ir greznota ar austrumu baznīcas zīmējumiem.
UZMANĪBU: par vēlmi apmeklēt pils kapelu jābrīdina jau iegādājoties ceļojumu!
Izbraukšana uz Rīgu.
Vēlā ierašanās Rīgā.
 
Ceļojuma cenā iekļauts:
1 vieta tūrisma klases autobusā;
Transporta un ceļa izdevum;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
1 naktis viesnīcā;
1 brokastis.
 
Cenā nav iekļauts:
Apskates ekskursija  Lublinā– 15 EUR;
Piemaksa par papildus sedvietu autobusā- 25 EUR;
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā, ja ceļojat viens/a - 15.00 Eur ;

Uzmanību!
•Neskatoties uz to, ka Polija ir Šengena zonā, katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam- pasei vai ID kartei, kas atbilst LR un to valstu, uz kurām ceļo likumiem! Derīgs ceļošanas dokuments nepieciešams arī jebkura vecuma bērnam, bērnam līdz 16 gadu vecumam, jābūt pavadošajai personai. Par ceļošanas dokumenta derīgumu atbild tā īpašnieks.
•Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām ārpus Latvijas un Latvijā, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņu, kā arī valūtas kursa izmaiņām.
•Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūrisma uzņēmums ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību! Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
•Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
•Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar neparedzētām situācijām ceļā.
•Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.
•Ja klients iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti), uzņēmums negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.
•Sakarā ar svētku dienām uzņēmums ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, un veikt korekcijas brauciena programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku norise pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.
•Ja apdrošināšana nav iekļauta ceļojuma cenā, tā jāiegādājas atsevišķi.
•Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās.
Vienu dienu pirms brauciena lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un gida telefona numuru!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 12-11-2016 5:30
Ceļojuma beigu datums 13-11-2016 23:30
Reģistrēts 0
Pieejamās vietas 46
Individuālā cena 118.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.