Sabiles Vīna svētki

 

 Ģimenes brīvdienu autobusu ceļojums pa Latviju, izbraukšana no Rīgas   

 8:20 – grupas tikšanās pieturā.
 8:30 - Izbraukšana no Rīgas.
 
 
 
 
 
 
 Ierašanās Kukšu muižā. Šī restaurētā grezno interjeru 18. gadsimta muižā ar apgleznotām sienām un podiņu krāsnīm pelnīti tiek uzskatīta par vienu no Kurzemes pērlēm. Muižas grīdas klāj 19.gadsimta paklāji, telpas rotā senas mēbeles, kuzņecova porcelāns un daudz kas cits! Ekskursija muižā kompleksa darbinieka pavadībā.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Tagad mēs dosimies uz "Laimīgo Kolliju zemi" - zemnieku saimniecību, kur Kolliju suņi dzīvo kopā ar citiem mājdzīvniekiem. Viesmīlīgais saimnieks iepazīstinās jūs ar saviem iemītniekiem un vedīs ekskursijā pa savu rančo. Kolliji ir dresēti un īpaši apmācīti suņi - viņi parādīs jums savu šovu: demonstrēs savu prātu, dažādus trikus un izveicību.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Vīna svētki Sabilē! Pilsētas ekskursija ar kājām apskatot interesantākos objektus: Sabiles Vīna kalns - mūsu planētas vistālāk uz ziemeļiem zem klajas debess esošais vīnogulājs, kurš ierakstīts Ginesa rekordu grāmatā, Sabiles pilskalns, hercoga Jēkaba laiku lielgabali, 19. gadsimta nogalē būvētā sinagoga - vietējās nozīmes kultūras piemineklis, 17. gadsimtā būvētā Sabiles luterāņu baznīca - valsts nozīmes kultūras piemineklis (ar Latvijā senāko zvanu un kanceli), galvenā pilsētas iela - Rīgas iela. Vīna svētku pasākumi - vīna tirgus visas dienas garumā, vīnu degustācijas, dziesmas un dejas pilsētas centrā, uguns skulptūras. Brīvais laiks. Interesantiem iespēja degustēt vīnus un Sabiles sidru.
 
  
 
 
 
 
 Cenā iekļauts:

 transporta pakalpojumi brauciena laikā (komfortablā autobusā);
 ceļu nodokļi;
 grupas vadītāja pakalpojumi.

  Cenā nav iekļauts:

  Kukšu muiža (ieejas biļete + ekskursija): 4,50 EUR;
  Rančo "Laimīgo kolliju zeme" (ieejas biļete + šovs): 4.00 EUR;
  Ekskursija Sabilē: 2.00 EUR.
  
  Papildus informacija:
 Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 28-07-2018 8:30
Ceļojuma beigu datums 28-07-2018 21:30
Reģistrēts 3
Pieejamās vietas 43
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.