Pavasaris, SPA atpūta un Druskininki

Pavasaris, SPA atpūta un Druskininki
Brīvdienu ceļojums ar autobusu uz Lietuvu, izbraukšana no Rīgas
 
 
 
 
 
 
1. diena
 
7:20 – pulcējamies pieturā, Aspazijas bulvāris 5, Rīga.
7:30 – izbraukšana no Rīgas.
 
Šajās brīvdienās dodamies uz pašiem Lietuvas dienvidiem, kur Nemunas upes ielokā izveidojies minerālūdeņu kūrorts Druskininki.
 
Pa ceļam ap pusdienlaiku piestāsim Kauņā, pie tirdzniecības centra Mega, kurā ir liels skaits dažādu kafejnīcu un restorāniņu.
 
 
Dienas otrajā daļā ierodamies Druskininkos un iekārtojamies 3-zvaigžņu PLUSS viesnīcā “Lietuva”, pa kuras logiem paveras Druskininku kūrorta skaistie skati, un sākam atpūsties. Katrā viesnīcas numuriņā ir iekārtota darbavieta, ledusskapis, satelītu televīzija un bezvadu interneta pieslēgums, kā arī savos numuriņos atradīsim mīkstus pūkainus halātus. Un vēl, mūsu veselības uzlabošanai trīs reizes dienā ieteicams izdzert pa glāzei Druskininku minerālīdens, bet mūsu viesnīcā ir neierobežota piekļuve šim ūdenim.
 
 
Vai esat ūdensprieku cienītājs? Šeit mums pieejams akvaparka “Grand SPA Lietuva” ar neierobežotu apmeklējumu tā darba laikā. Izbaudiet peldi garajā baseinā, pašūpojaties viļņos viļņu baseinā, izjūtiet, kā straume jūs nes pa mežonīgu kalnu upi, tās ūdens kritumu un nolaidiena ātrumu.
 
 
Vēlaties relaksēties? Jūs gaida ķermeni patīkami glaudošās burbuļvannas (džakuzī), drošais ģimenes kalniņš, bet pašus mazākos – seklais bērnu baseins. Unikāls piedāvājums – baseins ar Druskininku dabīgo minerālūdeni, kurā var mierīgi peldēties vai nodoties ūdens procedūrām.
 
 
Veselas miesas un gara uzturēšanai – dažādas pirtis: tvaika, somu, infrasarkanā, “Hamam”, ledusistaba, bet visaktīvākajiem arī lieliski aprīkota trenažieru zāle.
 
 
Akvaparka darba laiks: Pi - Se 10:00 – 22:00; Sv 9:00 – 21:00.
 
 
Trenažieru zāles darba laiks: Pi - Se 9:00 – 20:00; Sv 9:00 – 16:00.
 

Bet tiem, kuri vēlēsies tuvāk iepazīt Druskininku pilsētu, pēc tam, kad busim iekārtojušies mūsu viesnīcā, piedāvājam doties pastaigā pa pilsētu vietējā gida vadībā (ekskursija par papildus maksu, minimālais dalībnieku skaits ekskursijā 15 personas).

Nakts viesnīcā.

 
 
2. diena
 
8:00 – 10:00 – brokastis viesnīcā.
 
Atpūta Druskininkos.
 
Bet tiem, kuri vēlēsies, par papildu samaksu, arī šajā dienā piedāvāsim doties nelielā ceļojumā (minimālais dalībnieku skaits šajā ceļojumā 25 personas).
 
10:30 – lai tuvāk iepazītu Lietuvas dienvidu daļu, piedāvājam doties nelielā ceļojumā. Ceļojums par papildus maksu.
 
Netālu no Druskininkiem atrodas Antanasa Česnuļisa skulptūru un atpūtas parks. Parkā skatāmas Dzūkijas etnogrāfiskā reģiona viena no labākajiem kokgriezējiem – Antanasa Česnuļisa veidotās koka skulptūras. Viens no galvenajiem eksponātiem – vējdzirnavas, kuras būvējis autors pats, bet tajās izvietojusies ekspozīcija atspoguļo lietuviešu tautas mākslas tradīcijas. Gar Ratnīčeles upes krastu ejot skatāmas skulpturālās kompozīcijas “Cilvēka un koka dzīve” – savu mūžu nodzīvojušas priedes dabīgā skaistuma un veidotu ozolkoka skulptūru unikāls savienojums. Te atradīsim tautas radītos teatrālos personāžus: “Līgava” Žemaite, “Krēsla” Venuolisa, “Pie debesu vārtiem” Kreve. Visi Česnuļisa darbi ir neatkārtojami, dzīvīgi un ļoti dažādi. Ekskursija parkā Antanasa Česnuļisa vadībā.
 
 
Iespējams, esat dzirdējuši, ka lietuviešiem ir īpaša tradicionālā neparastas formas torte, kuru cep no olu mīklas uz atklātas uguns – šakotis, kuru viņi gatavo par godu īpašām svinībām savā dzīvē, bet visbiežāk uz kāzām. Tulkojot no lietuviešu valodas šakotis nozīmē “zarainais”, tas iekļauts Lietuvas nacionālā fonda kulinārajā mantojumā. Un šodien jums būs iespēja iepazīties ar šakoša rašanās vēsturi, vērot visu šīs īpašās tortes cepšanas procesu. No kādām sastāvdaļām un kā top šakotis? Ar ko šakotis atšķiras no “baumkuhena”? Kādu šakoti cepa lietuviešu senči akmens laikmetā? Kāds bijis leģendārās karalienes Barboras Radzivilas iecienītākais deserts? Atbildes uz šiem un vēl arī citiem jautājumiem mums būs iespēja noskaidrot šodien. Kā arī, mēs paši piedalīsimies tortes cepšanas procesā un mums būs iespēja nobaudīt pašu uz uguns cepto šakoti.
 
 
Būs iespēja arī apmeklēt Šakoša muzeju. Šeit jūs redzēsiet darba rīkus, kuri nepieciešami šakoša sastāvdaļu iegūšanai, kā arī mīklas cepšanai, kā arī būs iespēja redzēt šakoša analogus no dažādām pasaules zemēm. Muzejā apskatāms arī rekordaugstuma – 3,72 metrus augstais šakotis!
 
Uz pl. 13:30 atgriežamies viesnīcā un turpinām SPA atpūtu.
 
  
Nakts viesnīcā.
 
 
3. diena
 
8:00 – 10:00 – brokastis viesnīcā.
 
Dienas pirmajā pusē turpinām ūdens priekus un baudām Druskininku jaukumus.
 
12:00 – izbraucam no Druskininkiem un sākam mājupceļu.
 
 
Pa ceļam pauze pusdienām.
 
 
Ierašanās Rīgā ap pl. 19:00.
 
 
Ceļojuma cenā iekļauts:
 
- Viena vieta komfortablā autobusā;
- Lietuvas ceļu nodokļi;
- izmitināšana 2 naktis 1 personai divvietīgā numuriņā 3-zvaigžņu PLUS viesnīcā “Grand SPA Lietuva” un 2 brokastis (pašapkalpošanās bufete);   
   vienvietīga izmitināšana ir par papildus maksu;
- Druskininku pilsētas tūrisma nodoklis par 2 naktīm;
- neierobežots viesnīcas akvaparka, piršu kompleksa un trenažieru zāles apmeklējums to darba laikā;
- neierobežota pieeja Druskininku munerālūdenim (ieteicams pa glāzei trīs reizes dienā);
- grupas vadītāja pakalpojumi.
 

Reģistrācija:

 • Jūsu vieta ceļojumam tiks rezervēta pēc tam, kad būsiet apmaksājuši avansu 30% apmērā no ceļojuma cenas. Pārējā summa par ceļojumu jāapmaksā ne vēlāk kā 20 dienas līdz ceļojuma sākuma datumam.

 • Gadījumā, ja augstākminētie apmaksas nosacījumi netiks izpildīti, kompānija EDEM -Tour patur tiesības Jūsu rezervāciju anulēt bez papildus brīdinājuma.

Katram, kurš šķērso valsts robežu, līdzi jābūt derīgai pasei vai identifikācijas kartei (Latvijas Republikas pilsoņiem).

 

Ceļojuma cenā nav iekļauts:

 • - piemaksa pie ceļojuma cenas par vienvietīgo izmitināšanu viesnīcā: 63.00 (šī piemaksa ir obligāta, ja šajā grupas ceļojumā dodaties viens, un grupā, ar kuru apmetīsities viesnīcā, neatrodas neviena cita tāda paša dzimuma personas, kas ceļo vienatnē, lai jūs izmitinātu kopā);

 • - izdevumi ēdināšanai (izņemot 2 brokastis viesnīcā), SPA procedūras, ieejas maksas, izdevumi suvenīriem un citi personīgie izdevumi;

 • - apdrošināšana; tūristu apdrošināšana - ar COVID-19 ārstēšanas izdevumu segumu (ceļojuma atcelšanas risks ir spēkā personām

 •    līdz 75 gadu vecumam); Tāpat iesakām pieteikties un paņemt līdzi Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK, ES iedzīvotājiem),

 •    ar kuru iespējams ātrāk un ērtāk saņemt medicīniskos pakalpojumus ārvalstīs!

 •  

Papildizdevumi:

 • Druskininku pilsētas ekskursija vietējā krieviski runājošā gida vadībā - 5,00 €/pers (minimālais dalībnieku skaits ekskursijā 15 personas);

 • Maksa par papildceļojumu 5. maijā – 5,00 €/pers (minimālais dalībnieku skaits ceļojumā 25 personas);

 • Antana Česnuļisa skulptūru un atpūtas parsks (ieejas biļete + ekskursija parkā autora vadībā): pieaugušajiem - 7,00 €, bērniem, skolniekiem - 4,00 €, studentiem, pensionāriem, invalīdiem - 5,00 €.

 • Šakotis muzejs (ieejas biļete): 2,00 €/чеpers;

 • Programma “Šakoša cepšanas demonstrācija” – 8,00 €/pers (minimālais dalībnieku skaits 25 personas).

 

Iespējamo papildu izdevumu cenas ir aptuvenas un var mainīties!

 

Papildus informācija par ceļojumu:

 

Ekskursija krievu valodā.

Sēdvietas autobusā tiek ierādītas ceļojuma iegādes secībā.


Grupas vadītāja – Inga

 

Lūgums uzmanīgi iepazīties ar   informāciju ceļotājiem!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 04-05-2023 7:30
Ceļojuma beigu datums 06-05-2023 19:00
Reģistrēts 39
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 220.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.