Belostoka - SPA atpūta un šopings

Belostoka - SPA atpūta un šopings

Brīvdienu ceļojums ar autobusu uz Poliju, izbraukšana no Rīgas

 

 

 

 

1. diena (sestdiena, 18. novembris)

6:50 pulcēšanās pieturā.

7:00 izbraukšana no Rīgas.

Ceļš caur Latvijas, Lietuvas un Austrumpolijas teritoriju.

Ierašanāš Podlasjes, Polijas austrumu reģiona, galvenajā pilsētā - Belostokā, viesnīcā Gołębiewski. Iekārtošanāš numuriņos.

Informācija par viesnīcu:

4-zvaigžņu viesnīca Gołębiewski Belostokā izvietojusies pilsētas, kuru mēdz dēvēt par Polijas zaļo plaušu galvaspilsētu, centrā, blakus 18. gadsimtā baroka stilā būvētajai Braņicku pilij, teātrim un brīnišķīgam pilsētas parkam. Atrašanās netālu gan no pilsētas kultūras, gan iepirkšanās centra nosaka viesnīcas piedāvājumu darījumu klientiem, tomēr plašās atpūtas iespējas padara viesnīcu par lielisku vietu atpūtai.

Lielākā daļa numuriņu iekātota 2 cilvēku nakšņošanai ar divām atsevišķām gultām. Katrā numuriņā pieejama: vannas istaba ar dušu un fēns, TV, manuālais telefons, gaisa kondicionieris, bezmaksas WiFi. Visu viesnīcas numuriņu iekārtošanai izmantotas klasiskas mēbeles, kā arī, visi numuriņi ir aprīkoti ar satelīta TV. Reģistratūras darbinieki ir pieejami 24 stundas diennaktī.

Ēdināšanas iespējas viesnīcā:

RESTAURACJA CZERWONA - pirmajā stāvā izvietotajā Sarkanajā restorānā tiek servētas brokastis - zviedru galds no pl. 6:30 līdz 10:30.

RESTAURACJA ZIELONA - elegantais interjers, ziedi, sveces, romantiskas melodijas fonā un pilnībā profesionāla apkalpošana. Piedāvājumā gardi pieredzējušu profesionālu pavāru gatavoti a’ la carte ēdieni, gan tradicionālie poļu, gan Eiropas virtuvju. Zaļais restorāns atvērts katru dienu no pl. 15:00.

Šeit tiek servētas pusdienas - zviedru galds tiem viesnīcas klientiem, kuri pasūtījuši šo servisu, no pl. 15:00 līdz 17:00.

KAWIARNIA PATIO - viesnīcas centrālajā daļā izvietotais Patio būs ļoti piemērota vieta atpūtai draugu pulkā, kā arī, būs piemērots darījumu tikšanos organizēšanai. Dabīgie augi un neuzkrītoša mūzika veidos piemērotu atmosfēru, lai baudītu izmeklētus desertus, viesnīcas konditorejas meistarstiķus un gardu kafiju. Īpaši tiek ieteikts nobaudīt šokolādes torti, maizes kārtojumu, īru kafiju vai tēju ar rožu ziedlapiņu džemu. Darba laiks P - Sv: no pl. 10:00 līdz 21:00.

Kopā ar komfortabliem apstākļiem numuriņos, viesnīcas klientiem bez papildus maksas ir apmeklējams Акvaparks Тropikana (Darba laiks: P - C no pl. 10:00 līdz 21:00; Pie no pl. 10:00 līdz 22:00; Se un Sv no pl. 8:00 līdz 22:00), kurā pieejams:

- atpūtas baseins ar viļņiem (garums 15 m, platums 12 m, dziļums līdz 1,6 m);

- sporta baseins (garums 25 m, platums 12 m, dziļums no 1,6 m līdz 2,3 m);

- virpuļvannas: dubļu, magnija-kalcija, caurteces;

- divi slidkalniņi;

- bērnu baseins (dziļums 40 cm);

- trīs saunas: divas sausās un viena tvaika;

- sāls istaba;

- sniega - ledus ala.

15:00 - 17:00 pusdienas viesnīcā - zviedru galds.

Pēc pusdienām varat atpūsties pec saviem ieskatiem, kā arī apmeklēt kādu no Belostokas tirdzniecības centriem, vai relaksēties akvaparkā Tropikana.

Nakts viesnīcā.

2. diena (svētdiena, 19. novembris)

Svētdiena (Polijā veikali slēgti). Likuma par tirdzniecības ierobežošanu svētdienās darbība neattiecas uz tirdzniecības vietām, kurās tirdzniecību veic pats šī uzņēmuma īpašnieks.

6:30 – 10:30 brokastis viesnīcā - zviedru galds.

Brīvais laiks.

Atpūta акvaparkā Tropikana.

Тransfers uz tirgu (pаr papildus maksu) - izbraucam pl. 8:00, atgriežamies pl. 11:00 (minimālais dalībnieku skaits 20 personas).

Kā arī, piedāvājam doties ekskursijā pa pilsētu ar vietējo krieviski runājošo gidu (par papildus samaksu). Belostoka - pilsēta, kura tūristiem kļūst arvien interesantāka un pievilcīgāka. Pastaiga pilsētas vēsturiskajā centrā - Tirgus laukums, Rātsnams, Vissvētākās Dievmātes baznīca, pilsētas pērle - Braņicku pils (minimālais dalībnieku skaits eksursijā 20 personas).

Braņicku pils, Belostokas medicīnas universitātes galvenā ēka, bet tajā izvietojies arī muzejs, kuru arī mums būs iespēja apmeklēt (ieeja par papilsus maksu). Gida vadībā aplūkosim Belostokas medicīnas un farmācijas vēstures muzeja ekspozīciju un iziesim pa Braņicku pils parādes zālēm.

Belostokā atrodas arī neliels, bet mājīgs zооloģiskais dārzs, kurā ieeja ir bez maksas.

15:00 - 17:00 pusdienas viesnīcā - zviedru galds.

Nakts viesnīcā.

3. diena (pirmdiena, 20. novembris)

No 6:30 brokastis viesnīcā - zviedru galdss.

9:00 izbraucam no viesnīcas.

Iegriezīsimies supermārketā AUCHAN, lai iegādātos poļu kārumus kā suvenīrus uz mājām.

Ceļš caur Polijas, Lietuvas Latvijas teritoriju.

Ap pl. 22 ierodamies Rīgā.

 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

  • viena sēdvieta komfortablā autobusā;
  • grupas vadītāja pakalpojumi;
  • 2 naktis viesnīcā Gołębiewski Belostokā (viena vieta divvietīgā numuriņā) ar divām brokastīm un divām pussdienām;
  • bezlimita akvaparka Tropikana pmeklējums tā darba stundās.

CEĻOJUMA CENĀ NAV IEKĻAUTS:

  • piemaksa par vienvietīgo izmitināšanu viesnīcā: 45.00 € (piemaksa ir obligāta gadījumā, ja Jūs ceļojat viens un grupā, kopā ar kuru ceļojat, nav citas vienas tā paša dzimuma personas kopīgai izmitināšanai);
  • ēdināšanas izmaksas (izņemot divas brokastis un divas pusdienas viesnīcā), SPA procedūras, ieejas biļetes, suvenīri un citi personīgie izdevumi;
  • apdrošināšana; ceļojuma apdrošināšana (ceļojuma atcelšanas risks darbojas līdz 75 gadu vecumam) - no 3 EUR; Kā arī, iesakām noformēt Eiropas medicīnas apdrošināšanas karti (EVAK, ЕS iedzīvotājiem), ar kuras palīdzību āŕzemēs iespējams saņemt medicīnas pakalpojumus ātrāk un vienkāršāk!

SPA pakalpojumus BEAUTY AND RELAXATION ZONE Gołębiewski Białystok viesnīcā Jūs varat rezervēt patstāvīgi uz sestdienu (ne ātrāk kā uz pl. 16:00) un uz svētdienu.

PAPILDIZDEVUMI: 

  • Braņicku pils: ieeja - pieaugušajiem 25,00 PLN, bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem 15,00 PLN + krieviski runājoša gida pakalpojumi pilī 3,00 €/pers.;
  • Ekskursija pilsētā vietējā krieviski runājoša gida vadībā 5,00 €/pers. 
  • Тransfers uz tirgu 5,00 €/pers.

Papildinformācija par ceļojumu:

Vietas autobusā tiek ierādītas ceļojuma iegādes secībā.

Ekskursija krievu valodā.

Grupas vadītāja – Inga

Lūgums uzmanīgi iepazīties ar  informāciju ceļotājiem!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 18-11-2023 7:00
Ceļojuma beigu datums 20-11-2023 22:00
Reģistrēts 50
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 180.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.