Rožu paradīze Kauņā un apelsīnu zupa

  

 Ģimenes brīvdienu autobusu ceļojums uz Lietuvu, izbraukšana no Rīgas  

 
 
 6:50 – pulcēšanās pieturā.
 7:00 – izbraukšana no Rīgas.

 
 
 
 
 
 
 Šīs dienas ceļojumu sākam ar viesošanos pie grāfa Benedikta – Emanuēla un grāfienes Rozālijas – viņi sagaidīs mūs Raudondvaris muižas pilī, kura 19. gadsimtā būvētā uz renesanses laiku pils pamatiem vietā, kur Nevežas upe ietek Nemunā, monumentālā muižas ēka izceļas uz apkārtējā fona. Kopš 19. gadsimta Raudondvaris muiža saistīta ar grāfu Tiškeviču vārdu. Bet mūsdienās muižā iekārtojies Kauņas reģiona muzejs. Jums tiks piedāvāta ekskursija divu vietējo gidu pavadībā – grāfienes Rozālijas un grāfa Benedikta–Emanuela, kura lomā iejutīsies pats muzeja direktors.
Pils oranžērijā iekārtojies restorāns, kurš piedāvā pēc Tiškeviču laiku receptēm gatavotus ēdienus. Jūs gaida īpašs piedāvājums – apelsīnu zupa! Īsto aristokrātu ēdiens, kurš bieži tika pasniegts grāfu Tiškeviču ģimenes maltītēs (jāpasūta pirms brauciena mūsu birojā).

 
 
 
 
 
 Pēc gardās eksotiskās zupas baudīšanas dosimies uz Vitauta Lielā vārdā nosauktās Universitātes Kauņas botānisko dārzu. Tas dibināts 1923. gadā senajā Aukštoji Freda muižas dārzā, kur, protams, skatāma daudzkrāsaina jūra visdažādāko skaisto ziedu un augu! Šo botānisko dārzu dosimies skatīt ne tikai tādēļ, ka tas ir skaistākais Lietuvā, bet arī tādēļ ka šobrīd ir rožu ziedēšanas laiks un šeit ir savākta visplašākā rožu kolekcija Lietuvā!!! Rožu mežeņi, vēsturiskās un modernās rozes – kopumā 1700 šķirnes un 4000 krūmu! Ekskursija rozārijā vietēja gida pavadībā (jāpasūta iepriekš mūsu birojā) un brīvais laiks rožu ziedēšanas izbaudīšanai.

 
 
 
 
 
 
 Mūsu šīs dienas Lietuvas apmeklējuma noslēgumā paviesosimies arī Kelmes muižā – 18. gadsimta otrās puses baroka stila arhitektūras ansamblī, kurā iekārtojies Kelmes novada muzejs. Arī šeit eksotika neizpaliks! Šajā muzejā skatāma vienīgā Lietuvā Amerikas indiāņu etnogrāfijas, kultūras un sadzīves ekspozīcija. Tādēļ jums būs iespēja nobaudīt arī Amerikas mohikāņu kukurūzas plāceņus! (Jāpasūta iepriekš mūsu birojā).
Muižas vērtība ir ne tikai muzeja eksponātos. Pati muiža ir Lietuvā reti saglabājusies provinciāla muiža baroka stilā. Muižas kompleksā saglabājušās deviņas 17. – 19. gadsimta ēkas, starp kurām skatāma kungu māja, ūdensdzirnavas, parks, spirta brūzis un klēts. Ekskursija vietējā gida pavadībā (jāpasūta iepriekš mūsu birojā).

  Vakarā atgriešanās Rīgā.

   Ceļojuma cenā iekļauts:
 Transporta pakalpojumi;
 Grupu pavadošā gida pakalpojumi.

 Iespējamās papildizmaksas:
Raudondvaris muižas apmeklējums (ieejas biļete + ekskursija + apelsīnu zupa): 15.00 EUR (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā);
Vitauta Lielā Universitātes botāniskais dārza apmeklējums Kauņā (ieejas biļete + ekskursija): pieaugušajiem - 5.00 EUR / skolēniem, pensionāriem, invalīdiem - 3.00 EUR (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā);
Kelmes muižas apmeklējums (ieejas biļete + ekskursija + kukurūzas plāceņi): 3.00 EUR (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā).
 Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 11-07-2020 7:00
Ceļojuma beigu datums 11-07-2020 21:30
Reģistrēts 44
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.