Leģendas par Koperniku un Polijas cietokšņi

1. diena. 5:30 – Izbraukšana no Rīgas.
Brauciens caur Lietuvu un ziemeļaustrumu Poliju. Ceļš vedīs mūs caur Varmijas-Mazūrijas vojevodisti – reģionu, kur izvietojusies Mazūrijas ezerzeme, kas tiek uzskatīta par šīs Eiropas daļas gleznaināko rajonu. Ierašanās Olštinā – vojevodistes administratīvajā centrā, pilsētā, kura ir iekļauta arī Eiropas tūrisma maršrutā „Eiropas viduslaiku ķieģeļu gotikas un Hanzas savienības ceļš”. Tā ir daiļa viduslaiku pilsēta, kurā dažus savas dzīves gadus pavadījis astronoms Nikolajs Koperniks. Ekskursija Olštinā vietējā gida pavadībā, kuras laikā jūs redzēsiet: Vecpilsētu – slaveno 14. gadsimtā būvēto gotisko Varmijas Kapitula cietoksni, pieminekli Nikolajam Kopernikam, barokālo pilsētas Veco rātsnamu, gotiskos Augstos vārtus (Wysoka Brama) un vienu no vērtīgākajiem pilsētas apskates objektiem – gotisko Sv. Jēkaba katedrāli (14. gs.). Brīvais laiks pilsētā. Vakarā pārbrauciens uz Fromborku. Nakšņošana viesnīcā.
 
2. diena. Brokastis viesnīcā.
Fromborka – neliela senlaicīga viduslaiku pilsēta Baltijas jūras krastā, kas iekļauta tūrisma maršrutā „Nikolaja Kopernika ceļš” un slavena ar gotisko katedrāles ansambli savā vēsturiskajā centrā. Fromborka – Kopernika pilsēta. Astronoms ar to bijis saistīts kopš 1497. gada, kad tika apstiprināts te kanoniķa amatā un ar šo pilsētu saistīti viņa dzīves ražīgākie gadi. Fromborkā Koperniks ir arī apglabāts. Ekskursija pilsētā vietējā gida pavadībā: lielākā pilsētas vērtība - varenais gotiskais pils komplekss, kurā Koperniks dzīvojis (un arī izturējis Teitoņu ordeņa aplenkumu) – īsti viduslaiki ar nocietinātiem mūriem un torņiem (14. gs.), Vissvētākās Jaunavas Marijas Augšāmcelšanās un Sv. Apustuļa Andreja katedrāle (14. gs.), Sv. Voiceha baznīca, 16. gadsimta ūdenstornis, Sv. Nikolaja baznīca. Brīvais laiks pilsētā - iespēja pastaigā baudīt viduslaiku kvartāliņu šarmu, aiziet līdz molam, apmeklēt Kopernika muzeju, kurā atrodas arī observatorija un planetārijs, vai vienkārši labi pavadīt laiku.
 
Izbraukšana uz Rīgu. Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.
 
Cenā ietilpst:
brauciens tūristu klases autobusā;
nakšņošana + brokastis (zviedru galds) viesnīcā MAZURIA 3*;
grupas vadītāja pakalpojumi;
 
Iespējamās papildizmaksas:
ekskursiju pakete (apskates ekskursija Olštinā(10€), un Fromborkā(10€));
ieejas maksas muzejos u. c. apskates objektos;
personīgie izdevumi;
apdrošināšana;
 
Papildinformācija par braucienu:
Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 3 mēnešus pēc brauciena beigu datuma
Latvijas pilsoņa pase, izdotā laikposmā no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002.gada 30. jūnijam, nav derīga ceļošanai!
Latvijas pilsoņi pases vietā var ņemt ID karti.
Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 18-03-2017 5:30
Ceļojuma beigu datums 19-03-2017 23:00
Reģistrēts 2
Pieejamās vietas 44
Individuālā cena 116.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.