Igaunija

пп

Romantika un SPA atpūta Hāpsalu

Hāpsalu — Igaunijas kūrortpilsēta valsts ziemeļrietumu piekrastē, kuru no trim debespusēm ieskauj jūra, un pateicoties šim faktam pilsēta iesaukta par «Ziemeļu Venēciju». Aicinām Jūs šajā, vēl ziemīgajā laikā izbaudīt nesteidzīgu atpūtu šajā kūrortā ar bagātīgu vēsturi un skaistām ainavām. Būs iespēja apmeklēt Hāpsalu bīskapa pili – Vecpilsētas dominanti un 13. gadsimta arhitektūras šedevru, kā arī iepazīties ar impērijas laiku liecībām kūrortā. Lai iegūtu krāsaināku pieredzi, mēs apmeklēsim Eksotisko tauriņu un tropisko augu māju. Bet, lai baudītu krāsu valdzinājumu, apmeklēsimEksotisko tauriņu un tropisko augu māju.

 

Ekskursija krievu valodā.

 

Garantēts

Ceļojuma datums 24-02-2024 8:00
Ceļojuma beigu datums 25-02-2024 19:30
Reģistrēts 50
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 130.00 €
Pavasaris... Orhideju dienas, Onorē Domjē un austrumu porcelāns aicina uz Tallinu
Patreiz ir pats piemērotākais laiks apmeklēt Igaunijas botānisko dārzu, jo šeit norisinās galvenais pavasara notikums - Orhideju dienas! Speciālisti par šiem ziediem izsakās sekojoši: orhideju dzīvesveids un ziedi ir tik savdabīgi, ka dažkārt šķiet, ka, tos radot, daba nav spējusi savaldīt savu iztēli. Kāda brīnišķīga doma! Bet tas vēl nav viss, kas mūs šodien sagaida - bagātīgajā un daudzveidīgajā Tallinas kultūras dzīvē norisinās vēl viens zīmīgs pasākums - izstāde "Karikatūras tēvs: Domjē darbi no R. Pola Firnhābera kolekcijas"! Savukārt Miķeļa muzejā mūs gaida Ķīnas un Rietumeiropas porcelāna kolekcija.
 
Ekskursija krievu valodā.
 
 
Ceļojuma datums 02-03-2024 7:00
Ceļojuma beigu datums 02-03-2024 21:00
Reģistrēts 18
Pieejamās vietas 29
Sākotnējā cena 40.00 €
Agrās rezervēšanas cena 27.00 € (Līdz datumam 25-02-2024 23:59)

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.