Ziemeļlietuvas muižas 2017

07:30 izbraukšana no Rīgas ( bijušās centrālā pasta teritorijas).
 
Žagarē – nelielā pilsētiņā Svētes krastos, kas viesiem dāvā daudz pārsteigumu! Jaunākajā pilsētas daļā atrodas Žagares muižas komplekss, kas ir spilgtākais klasicisma paraugs Lietuvā. Žagare ir zināma arī ar senām zirgkopības tradīcijām, tāpēc nozīmīgākā muižas kompleksa daļa tieši ir staļļi, manēža, ratnīca un citas zirgkopības ēkas, pie kurām atrodas arī hipodroms. Svētes upes ūdenskritums, kas pārsteidz ar iespaidīgo izmēru un mūra konstrukcijām. Senākā ēka pilsētā – vecās Žagares baznīca, kuru dēvē arī par Sv. Barboras baznīcu. Visjocīgākais apskates objekts Žagarē – zīmīgā Podu māja, kas daudzos izraisa neizpratni un izbrīnu.
 
Pārbrauciens uz Pakrojas muižu, kas ir viena no interesantākajām Lietuvas muižām. Ierodoties muižā, Jūs silti sagaidīs pats Barons ar svītu. Šeit Jums būs sagatavota īpaša interaktīva programma, kuras laikā Jūs redzēsiet Barona rikšotāja paraugjāšanu, muižas vaļinieku darbus, dosieties Baroneses pavadībā aizraujošā ekskursijā pa Pakrojas muižas galveno ēku, iepazīsieties ar brīnišķīgo zirga dzīvi, apmeklēsiet parfīma meistara Žaka laboratoriju, iepazīsieties ar bitenieka dzīvi un sveču liešanu. Alus cienītājiem būs iespēja piedalīties alus degustācijā pie muižas aldara Žaldoka, kā arī citas aktivitātes.
 
Vakarā atgriešanās Rīgā.
 
Ceļojuma cenā iekļauts:
Tūristu klases autobuss;
Transporta un ceļa izdevumi;
Gida - grupas vadītāja pakalpojumi brauciena laikā;
 
Papildus izmaksas:
Ieejas maksa Pakrojas muižā + interaktīvā programma no  12.00 līdz 17.00 - 12.00 euro/9.00 euro;
Personīgie izdevumi;
Medicīniskā apdrošināšana (pēc izvēles);

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 03-06-2017 7:30
Ceļojuma beigu datums 03-06-2017 23:00
Reģistrēts 4
Pieejamās vietas 42
Individuālā cena 25.00 €

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.