Viruma- noslēpumainais Igaunijas novads

7:30 - izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Alaoveski privātajā zooloģiskajā dārzā. Šajā zoodārzā ir ļoti daudzveidīga fauna, tur piedāvā iespēju novērot dzīvniekus pēc iespējas maksimāli dabiskos dzīves apstākļos. Šeit jūs iepazīsieties ar lācīti, fazāniem, ķirzakām, vilkiem, lūšiem, briežiem, mežacūkām un citiem dzīvniekiem. Zoodārza saimnieks novadīs ekskursiju un iepazīstinās jūs ar visiem zoodārza iemītniekiem. 

Dosimies ekskursijā pa Piusas dabas rezervāta centrālām alām. Tās ir slavenās Igaunijas dienvidu alas, kurās atklāti kvarca smilšu nogulumi, kas piemēroti stikla ražošanai. 1922. gadā šī apgabala attīstība sākās pazemes tuneļos.

Kopā ar gidu jūs apmeklēsiet alas, vecās raktuves, kas atrodas Piusas dabas rezervātā, kuras laika gaitā ir pārvērtušās par sikspārņu pārziemošanas vietu.
Piusas rezervāta ekskursijas centrā jūs atradīsiet arī muzeju, ar 3D datora 3D modeļa palīdzību jūs varēsiet doties virtuālā pastaigā pa smilšainām alām, kinozālē varēsiet noskatīties īsfilmas par vecajām raktuvēm un sikspārņiem.

Virumaa Tālāk mūsu ceļš vedīs uz nostiprināto Rogozi muižu, kura nosaukta tās īpašnieka S. Rogozinsky vārdā. Atjaunotā 17. gadsimta muiža tagad ir atpūtas centrs ar muzeju, viesu namu un atpūtas centru. Komplekss ir iekļauts Igaunijas "Aizmirstamo muižu" sarakstā.

Ekskursija ar vietējo gidu.

Muižas kafejnīca piedāvā pusdienas arī tūristu grupām (vismaz 15 cilvēku) - pusdienām muižā.
Pusdienās: maltā šnicele, cepti kartupeļi, svaigi dārzeņu salāti, maize, ābolu pīrāgs, sula / ūdens.

Vakarā atgriešanās Rīgā.

Cenā ietilpst:
brauciens tūristu klases autobusā;
grupas vadītāja pakalpojumi;

Virumaa Papilduz izdevumi:
Rogozu muiža (ekskursija + ieejas biļete) - 3.00 €.
Pusdienas Rogozi muižā - 5.00 € (jāpasūta iepriekš birojā).
Piusa alas (ekskursija + ieejas biļete) - 6.00  - pieaugušiem, 5.00 € - studentiem, pensionāriem, invalīdiem, skolēniem (līdz 14 gadiem), 4.00  - pirmsskolas vecuma bērniem,
Alaoveski zooloģiskais dārzs: pieaugušiem - 3.00 , pensionāriem, skolēniem - 2.00 .

 

Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 30-03-2019 7:30
Ceļojuma beigu datums 30-03-2019 21:30
Reģistrēts 50
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 30.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5A, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.