Vidzeme - no spoka un chiekurkaltes ldz sidram un zaļajam sieram

Vienas dienas autobusu ceļojums pa Latviju, Vidzeme

UZMANĪBU: sakarā ar to, ka brauciens notiek decembra sākumā, tad visu ievērojamāko vietu apmeklējums – kultūras un gastronomisko – notiek telpās, lai laika apstākļi neietekmētu apskati, ekskursijas un degustācijas, kas norādītas programmā.
 
8:00 – izbraukšana no Rīgas.
 
Ierašanās Dzērbenē. Ekskursija pa Dzērbenes lauku sētu vietējā gida pavadībā. Šī ir viensēta, kas uzbūvēta 18 gs. beigās klasicisma stilā, kur kādreiz tās vietā bija viduslaiku pils. Viensēta restaurēta un savesta kārtībā. Bez ekskursijas, apmeklējuma laikā Jūs gaida pārsteigums – piedzīvojums spoku kambarī!
 
 
Izbraukšana uz Raunu.
Сыр Uzņēmuma SIA “Siera ražotne” apmeklējums ar degustāciju. Viesmīlīgais saimnieks piedāvā ekskursiju pa cehu, kur pastāstīs par siera ražošanu un, protams, uzcienās Jūs ar savu produkciju: degustācijai piedāvās 3 sieru šķirnes, kā arī makaronus un īpašu sieru, kas speciāli izveidots, kā piedeva vīnam vai alum. Īpaši izcelsim zaļo sieru – Jūs to obligāti nogaršosiet, tas ir gards siers, kura izveidošanai pieliktas ilgstošas pūles: no momenta, kad iegūts piens siera ražošanai un līdz tam momentam, kad produkts nonāk veikalu plauktos, paiet 2 mēneši. Visi uzņēmuma ražojumi ir no dabīgiem, tikai Latvijā audzētiem un iegūtiem produktiem. Laipnais saimnieks pacienās Jūs tiešā vārda nozīmē – šī degustācija ir bezmaksas! Tāpat ir iespēja iegādāties uzņēmuma produkciju.
 
Un tagad dodamies uz Vijciemu, kur Jūs gaida unikāls objekts – Vijciema čiekuru žāvētava. Apmeklējums un ekskursija. Šī čiekuru žāvētava uzbūvēta 19.gs beigās un līdz šim brīdim darbojas. Šī ir ļoti ievērojama vieta – vecākā čiekuru žāvētava Latvijā un vienīgā tāda tipa čiekuru žāvētava pasaulē! Sēklas te iegūst tāpat, kā pirms 100 gadiem, nekādas elektronikas – visu vada cilvēks. Vijciema čiekuru žāvētava iekļauta Eiropas kultūras mantojuma sarakstā un tai ir Neparasta Eiropas kultūras mantojuma statuss.
 
Дегустация вина Un dienas nobeigumā neiztikt bez kaut kā garšīga – brauciens uz Smilteni un vietējā Smiltenes sidra degustācija! Siers, kā uzkoda Jums jau ir, un tagad tam klāt vajadzīgs atbilstošs dzēriens. Latvijas sidrs no Smiltenes ideāli piemērots. Jūs apmeklēsiet vīna darītavu Smiltenē, kur pagrabā Jūs gaida sidra degustācija. Jums būs iespēja degustēt 3 veidu sidrus, ko šeit ražo no dabīgām izejvielām, bet viss process – tas ir roku darbs. Saimnieks Jums pastāstīs par sidra ražošanas procesu un sava uzņēmuma vēsturi, kas jau 10 gadus veic pētījumus šajā jomā.
 
Vakarā atgriešanās Rīgā.
 
 
 
 
Ceļojuma cenā iekļauts:
1 vieta tūrisma klases autobusā;
Transporta un ceļa izdevum;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
siera degustācija Raunā.
 
Papildus izdevumi:
Ekskursija pa Dzērbenes lauku sētu vietējā gida pavadībā-2,00/1,50 €;
Vijciema čiekuru žāvētava-1,00 €;
Sidra degustācija-5,00 €.
 
Papildinformācija par braucienu:
Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 3 mēnešus pēc brauciena beigu datuma
Latvijas pilsoņa pase, izdota laikposmā no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002.gada 30. jūnijam, nav derīga ceļošanai!
Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls.
Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.
Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 10-12-2016 8:00
Ceļojuma beigu datums 10-12-2016 22:00
Reģistrēts 5
Pieejamās vietas 41
Individuālā cena 30.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.