Vecais Konigsbergs

1.diena. 8-00 izbraukšana no Rīgas.

Apskates ekskursija Kaļiņingradā. Jums būs iespēja ieraudzīt ne tikai mūsdienīgu pilsētu, bet arī uzzināt par tās vēsturi, pastaigāties pa senām ieliņām, apmeklēt pilsētas sirdi, uzzināt par vēsturisko pieminekļu likteni.
Apskates ekskursija Kaļiņingradā ietver kājāmgājēju programmu un braucienu pa vēsturiskas piemiņas vietam (Karaļu vārti, Brandenburgas vārti, Rosgartenas vārti, Donavas tornis, Vrangelis, Kroņprinča kazarmas), Karaļa kalna un vecpilsētas sirds apmeklējums, kā arī iepazīšanās ar mūsdienu pilsētu.

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

2.diena Brokastis.

Ekskursija pasaules okeāna muzejā ar gidu. Pasaules okeāna muzejs patis pirmā no visām jūras institūcijām. Šeit jūs varat atrast eksponātu kolekcijas, kuģu modeļus, dažāda veida jūras faunu un floru paraugus, kā arī daudzas citas interesantas lietas. Atsevišķi var apmeklēt apmeklēt kuģus, zemūdenus, ledlaužus, hidroplānus un bākus.
Veikals-muzejs "marcipāna māja". Marcipāns ir garšīga un veselīga delikatese. Kēnigsbergas marcipāns ir slavens ar savu īpašo recepti. Mazāk cukura, rožu ūdens kā būtiska sastāvdaļa, kā arī sarkana garoza, kas veidojas pēc salduma atrašanas krāsnī.

Brīvais laiks Kaliningradā. Nakts viesnīcā.

3. diena Brokastis viesnīcā.

Šodienas ceļš vedīs uz Svetlogorsku – labāko kūrortu Kaļiņgradas rajonā! Ne velti to sauc par Baltijas Rivjēru ! Tieši šeit apvienojušās daudzveidīgas kurortoloģijas pasakumi un izklaides iespējas, ka arī dabas bagātīgakais skaistums.

Pirmskara Austrumu Prūsijā tā bija zināma ka Raušene (Rauschen). Vairāki vēsturnieki uzskata, ka pilsētas nosaukums cēlies no vārda “šalkt”. Iespējams, ka tālajā 14.gadsimtā, kad pilsētas dibinātāji, nonākuši Baltijas jūras krastā, ieklausījās maigajās, mierīgajās jūras šalkās, izdomāja šo romantisko nosaukumu.

Tālāk dosimies pastaigā pa Svetlogorsku , lai iepazītos ar šīs pilsētas pārsteidzošo vēsturi un aplūkotu interesantākos apskates objektus. Pēc ekskursijas – brīvais laiks.

Iesakām izbraukt ar trošu vagoniņu vai vienkārši pavadīt laiku kādā piejūras kafejnīcā, vērojot, kā rietošās saules stari iekrāso jūru.

Nakts viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Zeļenogradsku,Kuršu kāpas apmeklējums.
Zeļenogradska– neliela mājīga pilsētas Baltijas jūras krastā,pie Kuršu kāpas.
Ekskursiju sāksim ar vienu no populārākajiem šī reģiona apskates objektiem - Krievu māņticību muzeju, bet vēlāk no īpaši iekārtotajiem skatu laukumiem varēsim aplūkot “Dejojošo mežu”.
Šķērsosim Krievijas – Lietuvas robežu
Tālāk seko Nidas apmeklējums.Nida ir skaistākais kūrorts Lietuva, kas atrodas gandrīz pašā Kuršu kāpas centrā.

Neliela Pastaiga pilsētā.

Ceļš uz Rīgu. Ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
- 1 vieta autobusā, nodokļi, transporta izdevumi;
- gida pakalpojumi;
- 3 naktis viesnīcā ar brokastīm;

Papildus izdevumi:
Ekskursiju pakete- 30,00€ :
- ekskursijas vietējā gida pavadībā ( Kaļiņingrada, Svetlogorska,Pasaules okeāna muzejā)
- ieejas biļetes apskates objektos
- pārcelšanās ar prāmi
- valsts nodeva par Kuršu kāpas apmeklējumu
Elektroniskās vīzas noformēšana - 5,00 €;

Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
Sakarā ar viesnīcas vietu deficītu, visam rezervācijām veiktam pēc 28.07. nepieciešams apstiprinājums no viesnīcas puses.

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 26-08-2019 8:00
Ceļojuma beigu datums 29-08-2019 22:00
Reģistrēts 46
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 230.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.