Apburošā Varšava un strūklakas šovs

1. diena. Izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polijas teritorijā pietura pusdienām.

Ierodoties Varšavā – ekskursija vietējā krieviski runājošā gida pavadībā ar autobusu un pastaiga ar kājām. Ekskursija Karalisko Lazenku parkā – vienā no skaistākajām Varšavas vietām, kur atrodas vairāku 18. gadsimta Polijas karaļa Staņislava Augusta Poņatovska karalisko ēku komplekss. Jūs redzēsiet pili Belvederi, pieminekli ģeniālajam komponistam Frederikam Šopēnam, Karalisko pili – Staņislava Augusta Poņatovska rezidenci, Ķīniešu aleju, uzzināsiet daudz interesantu faktu un leģendu, kā arī satiksieties ar parka mazajiem iemītniekiem – vāverēm, fazāniem un pāviem. Ja vēlēsieties iepazīties tuvāk ar rudajām kuplastēm, tad iesakām paņemt līdzi cienastu – riekstiņus. Bet tad jūs jau gaidīs Vecpilsēta – Varšavas pērle: Karaliskā pils un Pils laukums, iespaidīgas senās baznīcas, vecais tirgus laukums un šaurās ieliņas ar savām leģendām, kuras pārcels jūs uz teiksmainajiem laikiem.

Iekārtošanās viesnīcā.

Vakarā jūs gaida brauciens uz īpašo izrādi – Varšavas strūklakas muzikālo lāzeru šovu! Šī strūklaka Varšavā tika izveidota 2011. gadā, un kopš tā laika ir kļuvusi par vienu no svarīgākajām Varšavas atrakcijām, kura piesaista pilsētas viesus no visām pasaules malām. Vislas upes krasta nogāzē, virs kuras atrodas Vissvētākās Jaunavas Marijas baznīca – senākais saglabājies dievnams Varšavā, vakarā tiek demonstrēts multimediālais strūklakas muzikālais lāzeru šovs. Tāda tipa strūklaka šī ir vislielākā Eiropā. Uz 10 m augstas un 30 m platas ūdens sienas populāru poļu hitu pavadībā ar lāzeru palīdzību tiek projicēti skaistules Varšavas skati.
 fontains warsaw fontains warsaw  fontains warsaw 3 
Transfērs uz viesnīcu.
Brīvais laiks vakarā, kuru var pavadīt arī Vecpilsētā kādā no daudzajām kafejnīcām vai restorāniņiem, kuri vasarā atvērti arī pēc pusnakts.
Nakts viesnīcā.
 
2. diena. Brokastis viesnīcā. Numuriņu atbrīvošana un izbraukšana no viesnīcas. Došanās uz Vecpilsētu un uz Kopernika zinātnes centru (tiem, kas vēlas apmeklēt centru, biļetes iesakām iegādāties jau agrāk).

Brīvais laiks. Iespējams apmeklēt Karalisko pili, Frederika Šopēna muzeju vai arī vienkārši pastaigāt pa pilsētu (pēc jūsu izvēles).
Zinātniski izklaidējošā centra „Koperniks” apmeklējums. 2010. gadā Varšavas kartē uzradās kāds objekts, kurš praktiski tūlīt tika iekļauts „must-visit” sarakstā. Iedomājaties vietu, kur iespējams lēkāt, skraidīt, aiztikt eksponātus un patstāvīgi veikt eksperimentus. Viss centrs ir iedalīts vairākās zonās: robotu teātris, gaismas zona, civilizācijas saknes, kustības zona un citas. Un vēl – liels daudzums sarežģītu un ne pārāk sarežģītu zinātnisko eksperimentu. Bet, ja nogurstat, tad atvilkt elpu iespējams uz neliela jumta ar dārzu.
 
Karaliskā pils – bijušā Rzečpospoļitas karaļu rezidence, tagad muzejs, kura galvenie dārgumi ir divas ģeniālā Rembranta oriģinālās gleznas.
Frederika Šopēna muzejs – viens no modernākajiem multimediālajiem biogrāfiskajiem muzejiem Eiropā, kurš iekārtojies senajā Ostrožsku muižā.
 
Izbraukšana uz Latviju.
Vēla atgriešanās Rīgā.
 
Ceļojuma cenā iekļauts:
1 vieta tūrisma klases autobusā;
Transporta un ceļa izdevumi;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
1 naktis viesnīcā;
1 brokastis.
 
Cenā nav iekļauts:
Apskates ekskursija Varšavā – 15 EUR;
Transfers uz strūklakas šovu -  4 EUR;
Pērkot ekskursiju Varšavā transfers uz strūklakas šovu- bezmaksas;
Piemaksa par papildus sedvietu autobusā- 25 EUR;
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā, ja ceļojat viens/a - 30.00 Eur ;
 
Papildus informācija
Ja Jūs ceļojat ar bērnu (līdz 12 gadiem)- bērns saņem 50% atlaidi ekskursijai Varšavā
Kopernika zinātniskais centrs:
- ieejas biļeti nepieciešams iegādāties iepriekš;
 
Lūdzam, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 22-09-2018 5:30
Ceļojuma beigu datums 23-09-2018 23:00
Reģistrēts 48
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 100.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.