Uz Kedaiņiem samus un gurķus šokolādē ēst!

Brīvdienu autobusu ceļojums uz Lietuvu, izbraukšana no Rīgas  

 
 
 7:20 – pulcēšanās pieturā.
 7:30 – izbraukšana no Rīgas. 

 Ierašanās Kedaiņos. Ekskursija Vecpilsētā vietējā gida pavadībā. Mēs apskatīsim visu pašu vērtīgāko Kedaiņos – apmeklēsim visus pilsētas tirgus laukumus, redzēsim senās sinagogas, kā arī Tradicionālo amatu centru, apmeklēsim barokālo, 1766. gadā celto, Sv. Jēkaba baznīcu, kura slavena ar 18. gadsimta otrajā pusē darinātajiem altāriem, Sv. Jāzepa un Sv. Jaunavas Marijas gleznām. Kā arī uzzināsim, kāds sakars Kedaiņiem bijis ar skotiem, un kādas pēdas tie atstājuši pilsētas vēsturē. Protams, redzēsim arī 28 metrus augsto minaretu – arī slavenu pilsētas apskates objektu. Leģenda vēsta, ka minaretu būvējis Eduards Totlebens savai mīļotajai, kura bijusi musulmaniete.

  Pēc ekskursijas ieplānots brīvais laiks Kedaiņos. Jums būs iespēja papusdienot kādā no pilsētas kafejnīcām, apmeklēt jūs interesējošu muzeju, iegādāties suvenīrus vai doties nesteidzīgā pastaigā pa Vecpilsētas līkumotajām ieliņām.  

  Bet nu pienācis laiks doties uz samu degustāciju!!! Jā, šeit, Kedaiņos, ir vietējais uzņēmums "Šamų ūkis", kurš ekoloģiskos apstākļos, bez kaitējuma dabai, audzē samus. Tos šeit baro ar sertificētu organisko barību, tie dzīvo īpašos, drošos baseinos ar tīru, nitrātiem nepiesārņotu ūdeni no artēziskajiem urbumiem. Un veikaliņā pie uzņēmuma tiek tirgota svaigākā produkcija – tikko ķertas, ķidātas, saldētas, kā arī kūpinātas zivis, piedāvājumā arī piecu dažādu veidu sautēts sams konservos. Saimniece jums sagatavos degustāciju (jāpasūta iepriekš mūsu birojā) un jums būs iespēja nogaršot ne tikai samu – jums būs iespēja našķēties ar uzņēmuma darinātajiem konditorejas izstrādājumiem no gurķiem. Jo gurķis taču ir Kedaiņu simbols - un jums būs iespēja nogaršot gurķu džemu, likt uz kārā zoba gurķi šokolādē, izbaudīt gurķu medalu! Būs iespēja produkciju arī iegādāties.

     Vakarā atgriešanās Rīgā.

     Ceļojuma cenā iekļauts:

  Transporta pakalpojumi;

  Grupu pavadošā gida pakalpojumi. 

    Papildizdevumi:

  Samu ferma "Šamų ūkis" (apmeklējums + degustācija): 3.00 EUR (jāpasūta iepriekš mūsu birojā);
  Ekskursija Kedaiņu Vecpilsētā vietējā gida pavadībā: pieaugušajiem - 3.00 EUR / skolēniem, pensionāriem, invalīdiem - 2.00 EUR (jāpasūta iepriekš mūsu birojā).

 

    Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

 

 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 02-08-2020 7:30
Ceļojuma beigu datums 02-08-2020 21:00
Reģistrēts 37
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.