Šauļu jūra, Šaulēnu torņi un Eibarišķu parks, kā arī iepirkšanās un Tulpju festivāls 2023!

Šauļu jūra, Šaulēnu torņi un Eibarišķu parks, kā arī iepirkšanās un Tulpju festivāls 2023!

13. maijā Daugivīnes kultūrvēsturiskā muzejrezervāta Burbišķu muižā notiks Lietuvā vienīgais Tulpju ziedēšanas festivāls, kurš apvienos skaisto tulpju daudzveidību, muižas vēsturi, kultūru, tradīcijas un mūsdienu izklaides vienotā veselumā. Šogad jau 21. reizi notiks šie brīnišķīgie svētki, kuros uzmanības centrā ir visu iespējamo šķirņu tulpes. Romantiskajā parkā 28 hektāru platībā izvietojies daudzkrāsainu tulpju dārzs, dīķīši un 8 kanāli, kā arī 15 salas, kuras savieno 11 tilti. Parkā iespējams apskatīt vairāk nekā 500 šķirņu tulpes! Pavasaris jau sāk mūs iepriecināt, būs patīkami pastaigāties Šaulēnos (lūgums nejaukt ar Šauļiem!), kur uzkāpsim skatu tornī, kā arī Eibariškes parkā, kā arī dosimies priecāties par Šauļu jūras krastu (nē, arī tā nav Šauļos :)).

Kaut gan, iegriezīsimies arī jau vairākkārt pieminētajos Šauļos, jo NORFA mūs iepriecinās ar šopingu =)

  • Ekskursija krievu valodā

P.S. Draugi, atgādinām, 13. maijs ir oficiālā brīvdiena, jo darba diena no 5. maija tiek pārcelta uz 20. maiju, tā ka - tulpes mūs gaida =)

 GARANTĒTS

 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 13-05-2023 8:00
Ceļojuma beigu datums 13-05-2023 21:00
Reģistrēts 54
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 40.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.