Pa Limbažu takām – caur sudraboto miglu līdz dzīvajam sudrabam

Brīvdienas ceļojums pa Latviju (Kurzeme) ar autobusu, izbraukšana no Rīgas 

    Uzmanību!   Cienījamās dāmas un godātie kungi!
Saskaņā ar valdības norādījumiem un mediķu ieteikumiem atgādinām, ka katram ceļotājam nepieciešams lietot sejas aizsargmasku! Dezinfekcijas līdzekļi ceļotājiem būs pieejami autobusā. 
 
  8:20 – pulcēšanās pieturā.
  8:30 – izbraukšana no Rīgas.
 
   Sāksim mūsu ceļojumu ar vienu no svarīgākajiem Vidzemes tūrisma objektiem – Dzīvā sudraba muzeju Limbažos. Pateicoties juvelirmeistaram Auzera kungam, kurš Limbažos dzīvo, pilsētai ir īpašas attiecības ar minēto cēlmetālu. Tieši Limbažos savulaik tika atvērts Latvijā pirmais sudraba muzejs, un tas darbojas vēl jo projām, aicinot ciemos pie sevis visus interesentus. Par sudraba sevišķajām īpašībām var stāstīt stundām ilgi – Limbažu muzejā mēs ne tikai klausīsimies stāstus, bet būs iespēja arī skatīt visu pašiem. Meistars seko visiem aktuālajiem notikumiem pasaulē un savu redzējumu izpauž savos jaunveidotajos darbos. Vienu no tādiem nesenākajiem darbiem iespējams apskatīt tikai te – Limbažos, šis darbs veltīts aizgājušā 2020. gada globālajam notikumam – COVID – 19 pandēmijai. Iepazīšanās ar sudrabu un ekskursija muzejā vietējā gida pavadībā. 
 
   Turpinājumā mūs gaida pastaiga Augstkalnes pilskalna takā, kas izvietojusies gleznainā ainavā. Šīs vietas romantisko atmosfēru papildina viduslaiku pilsdrupasno tām paveras burvīgs skats pāri ezeram. Tā ka mums būs iespēja ne tikai izstaigāties pa dabas taku, safotografēt interesantus skatus, bet arī izbaudīt šī dabas stūrīša apburoši romantisko garu.
 
    Izbraukuši pie dabas, nesteigsimies to pamest – pilnīgi pretēji, iepazīsimies tuvāk ar tās iemītniekiem, jo nākošā pietura mūsu programmā būs briežu dārzs – “Jaunozoli”, kur 100 hektāru platībā mitinās apmēram 250 šo cēlo dzīvnieku. Starp citu, šeit sastopami ne tikai brieži, bet arī poniji, kazas, aitas, truši un pāvi. Un šajā brīnišķīgajā dārzā, bez ekskursijas, mums būs arī pusdienas (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā) – pēc “sēdēšanas” pilsētā, būs ļoti interesanti papusdienot tādā neparastā vietā, jo lauku kolorīts ieviesīs daudzveidību un pozitīvu noskaņojumu. Un to briežu dārzā jūs sajutīsiet uzreiz – briežu cēlums un grācija nomierina un uzlādē iekšējo enerģiju.
 
    Un apmeklējumu programmas noslēgumā šodien mums būs vēl viens dabas objekts – mistiskais Katvaru muižas parks. Jā, šajā vietā mēdz gadīties, ka pat vasaras laikā šeit valda sudrabotās miglas… Vai arī šodien tās mūs vilinās savos mistiskajos tīklos un vālos? To mēs nezinām. Varam būt pārliecināti tikai par vienu – šīs vietas atmosfēra tiešām apmeklētājus sveic ar neparastām sajūtām… Viss muižas parks aizņem apmēram 15 hektāru platību un izstiepies līdz pat Katvaru ezera krastam, līdz kuram vēl jo projām ved veco liepu aleja, saskaņa ar leģendu, dažu koku vecums sasniedz pat 400 gadus…
 
   Vakarā atgriešanās Rīgā.
 
   Ceļojuma cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi;
Grupu pavadošā gida pakalpojumi.
 
   Papildus izdevumi (saskaņā ar jūsu izvēli):
Briežu dārzs "Jaunozoli" (apmeklējums + pusdienas): pieaugušajiem - 7.00 €;  / skolēniem: 5.00 €; / pirmsskolas vecuma bērniem tikai apmeklējums - bez maksas;
Dzīvā sudraba muzejs Limbažos (ieejas biļete + ekskursija vietējā gida pavadībā): pieaugušajiem - 5.00 €;  / pensionāriem: 4.00 €; / skolēniem, studentiem - 2.50 €.
 
 
   Papildus informacija:
Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 
 
 
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 27-06-2021 8:30
Ceļojuma beigu datums 27-06-2021 20:30
Reģistrēts 28
Pieejamās vietas 22
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.