Lielākais Igaunijas akvaparks un Pērnava Flobēra stilā!

Autobusu, brīvdienu, ekskursijas ceļojumus no Rīgas uz Igauniju

 Uzmanību!   Cienījamās dāmas un godātie kungi!
Saskaņā ar valdības norādījumiem un mediķu ieteikumiem atgādinām, ka katram ceļotājam nepieciešams lietot medicīniskās sejas aizsargmasku! Dezinfekcijas līdzekļi ceļotājiem būs pieejami autobusā.
 
   1. diena.

   7:50 – pulcēšanās pieturā.

   8:00 - izbraukšana no Rīgas.

   Ierašanās Tori un ekskursija Igaunijas senākajā zirgaudzētavā, kura atrodas un darbojas Tori kopš 1856. gada. Vēl joprojām šeit tiek audzēti gan Igaunijas, gan Tori šķirnes zirgi, tāpat arī turpinās zirgu selekcijas darbs, kā arī apmeklētājiem tiek piedāvātas ekskursijas audzētavā un izjādes ar zirgiem. 2021. gadā zirgaudzētavai apritēja jau 165 gadi! Par Tori šķirnes aizsācēju tiek uzskatīts 1892. gadā dzimušais ērzelis Hetmans, kura asinīs krustojas Norfolkas un Roadster šķirņu zirgi. Arī mūsdienās Tori zirgaudzētava uzskatāma par unikālu igauņu kultūras mantojuma simbolu, bet viss staļļu komplekss ar zirgiem attīstās par mūsdienīgu zirgu audzēšanas centru, kurš sniedz ļoti daudzveidīgus pakalpojumus. Ekskursija vietējā gida vadībā.

   Pēc ekskursijas mēs dosimies uz Pērnavas Vecpilsētu, kur ir ieplānots brīvais laiks pusdienām un patstāvīgai pastaigai un atpūtai. Jums būs iespēja ieturēt maltīti kādā no omulīgajām vietējām kafejnīcām – paturam prātā, Vecpilsētā vienmēr ir viss visgaršīgākais un oriģinālākais. Bet varbūt vēlaties apmeklēt kādu no muzejiem, vai mākslas galerijām, kā arī iepirkt proviantu šīsdienas vakaram, jo pēc brīvā laika mēs dosimies iekārtoties SPA-viesnīcā Tervise Paradiis!

   Ierašanās SPA-viesnīcā Tervise Paradiis un reģistrēšanās. Viesnīca ir daļa no medicīniskā SPA-kompleksa Tervis. Draugi – visa dienas otrā daļa – jūsu! Atpūtai, relaksācijai un baudai! Un tās šeit netrūks, jo šajā viesnīcā izvietojies Igaunijas lielākajā akvaparks! Un tā apmeklējums ir iekļauts mūsu ceļojuma cenā! 11 000 kvadrātmetri plašuma un atrakciju, kā arī neatkārtojamais skats uz turpat blakus esošo jūru vilina ūdens relaksācijas cienītājus.

   No starta platformas, kura atrodas 11 metru augstumā, sākas nobrauciens pa 4 slēgtajiem ūdens kalniņiem, no kuriem garākais sniedzas 100 metru garumā„Black,” t.i. melnais kalniņš emociju paspilgtināšanai aprīkots ar vizuālajiem un skaņas efektiem. Pa gumijas caurules tuneli iespējams nolaisties pa vienam, vai arī divatā. Arī šeit varēs baudīs skaņas un gaismas efektus. Tie, kuri laižas lejā pa kalniņiem, savu trasi nobeidz nevis kopējā baseinā, bet drošā renē.

   Bērniem līdz 7 gadu vecumam paredzēts gaiši dzeltenais slēgtais ūdenskalniņš, kura sākums atrodas uz apakšējās starta platformas, kā arī mazuļu baseins. Mazie peldētāji drošībai var lietot īpašās piepūšamās roku manšetes.

   Brīva dienas otrā daļa un vakars atpūtai Akvaparkā, viesnīcā un trenažieru zālē.

   2. diena.

   Brokastis viesnīcā un brīvais laiks Akvaparka apmeklējumam. Bet no rīta, cienītās dāmas un godātie kungi, gan pirms brokastīm, gan pēc tām, jums būs pietiekami daudz laika un iespēju rīta relaksācijai – un ne tikai Akvaparkā, - baseins tiek atvērts jau 6:30, tā ka jums būs iespēja veldzēties un baudīt ūdens burvību. 

  12:00 – izrakstīšanās no viesnīcas un ceļojuma turpinājums.

   Un tā, turpinām ceļu, un jau pēc neilga laika mēs viesosimies sidra ražotnē "Jaanihanso". Sidrs – Francijas zīmols, to baudījuši tādi slaveni rakstnieki kā Gistavs Flobērs, Ivans Turgeņevs, Teofils Gotjē, Marsels Prusts – izbaudīsim arī mēs šo simbolisko garšu. Sidrs Igaunijā kļūst arvien populārāks – arvien vairāk saimniecību un uzņēmumu kultivē šo dzērienu un arī mēs daļu šīs dienas pavadīsim ar franču šiku. Ražotnē, kuru mēs apmeklēsim, saimnieks mums izrādīs savu saimniecību, parādīs kur, kā un no kā sidrs tiek ražots. Un, noteikti, pēc ekskursijas mums paredzēta degustācija – jums būs iespēja nogaršot vismaz 5 veidus šī dzēriena (jāpiesakās pirms ceļojuma mūsu birojā). Būs iespēja produkciju arī iegādāties.

   Sidra ražotne "Jaanihanso" produkcijas ražošanai izmanto vietējos Igaunijas ābolus. Sula no briestošajiem āboliem tiek spiesta uz vietas vēlā rudenī. "Jaanihanso" ražotnē sidru nevāra, nefiltrē un nepiepilda ar gāzi. Sidrs nobriest un nogulsnējas pudelēs pēc tādas pat tehnoloģijas, kā labākais šampanietis.

   

   Pēc degustācijas, skaistuma un pilnveidošanās cienītajiem ieplānots brīvais laiks Pērnavas centrā. Tiem, kuri vēlēsies, būs iespēja mūsu gida vadībā doties ekskursijā - pastaigā, lai tuvāk iepazītos ar Pērnavas centra vēsturiskajām liecībām. Šīs pastaigas laikā jums būs iespēja redzēt slavenos Tallinas vārtus – Pērnavas simbolu, jūgendstilā būvēto villu Amende, pilsētas Rātsnamu, Sv. Elizabetes un Sv. Katrīnas baznīcas, moderno pilsētas bibliotēku un citas vietas. Bet varat atpūsties arī patstāvīgi – iegādāties stilīgus suvenīrus vai iepirkties tirdzniecības centrā, baudīt tasi kafijas mājīgā kafejnīcā, apmeklēt kulta muzeju, vai vienkārši baudīt pastaigu, piemēram, gar jūras krastu…

   

   Vakarā atgriešanās Rīgā.

   Ceļojuma cenā iekļauts:

  transfērs ar tūristu klases autobusu;
  grupas vadītāja pakalpojumi;
  1 nakts 2-vietīgā numuriņā ar brokastīm SPA-viesnīcā Tervise Paradiis 4*;

  neierobežots Akvaparka apmeklējums;

  trenažieru zāle.

  Papildizdevumi:
  piemaksa par papildvietu autobusā: pēc pieprasījuma;
  piemaksa par 1- vietīgu izvietošanu viesnīcā: pēc pieprasījuma;

  Zirgaudzētava "Tori Hobusekasvandus" (ieejas biļete + ekskursija vietējā gida vadībā): pieaugušajiem - 7.00 €; / skolēniem (uzrādot apliecību), studentiem  (uzrādot apliecību), pensionāriem  (uzrādot apliecību), - 5.00 €;
  Sidra ražotne "Jaanihanso" (ieejas biļete + ekskursija vietējā gida vadībā + sidra degustācija): 10.00 € (minimālais dalībnieku skaits grupā 10 personas)(jāpiesakās pirms ceļojuma mūsu birojā).
 
 
    Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 16-04-2022 8:00
Ceļojuma beigu datums 17-04-2022 21:00
Reģistrēts 51
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 100.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.