Kurzemes Venēcija un hercoga Jēkaba vīna tradīcijas

 
8:30 – izbraukšana no Rīgas.
Ierašanās Kandavā, kur Jūs sagaida degustācija Kandavas novadpētniecības muzejā. Mēs ar Jums ieradāmies Kurzemes reģionā, kur ir savas tradīcijas. Bet kāds rīts var būt bez rīta kafijas? Pienācis laiks uzmundrināties un nogaršot vecajās Kurzemes tradīcijās pagatavotu kafiju! Jau 1920-tajos gados Kandavā pupiņu kafija bija dārga un ekskluzīva prece, tāpēc vietējie iedzīvotāji baudīja ozolzīļu kafiju – šo vietējo dzēriena variantu Jūs nobaudīsiet.
Pēc degustācijas – kafijas pauzes, - dosimies tālāk.  
 
Nākamais programmas punkts – tas ir neliels ciemats Kabile. Jūs iepazīsieties ar Kabiles savrupsētas kompleksu, kas celts XVII-XIX gs. Šis ir reti sastopams savrupsētas tips Latvijā. Pati kungu māja celta 1740.g.baroka stilā. Blakus savrupsētai ir sens parks.
Tālāk ierodamies “Kurzemes Venēcijā” – Kuldīgā, kas ir viena no Latvijas un Baltijas skaistākajām vietām. Kuldīga atrodas uz Ventas upes un ir tās skaistākā rota – tas ir visskaistākais ūdenskritums Eiropā: Ventas Rumba. Ūdenskritums un Kuldīgas vecpilsēta skaisti jebkurā laikā, bet īpaši tādā valdzinošā laikā, kā rudens.  

Ekskursija pa pilsētu “Hercoga Jēkaba Kettlera laiku Kuldīga”: Jūs redzēsiet pilsētas simbolu – plašāko ūdenskritumu Eiropā – Ventas Rumbu, pilsētas dārzu, kas atrodas tajā vietā, kur bija hercoga pils, hercoga galma aptieku, mākslas objektu "Teleports", svētās Katrīnas – pilsētas aizbildnes baznīcu un sv. Trīsvienības katoļu baznīcu, ko uzcēla hercoga Jēkaba laikā, ar XVII gs. interjeru, uzzināsiet leģendas par Katrīnu, kā ķēra zivis Ventas Rumbā hercoga Jēkaba laikā, slaveno Liepājas ielu, kā arī apmeklēsiet pareizticīgo sv.Dievmātes baznīcu, kas celta 1871.g..
Brīvais laiks (paredzēts pusdienām pēc vēlēšanās).
 
Pēc brīvā laika Kuldīgā ekskursijas ceļš ved uz Pelčiem, kur Jūs jau nokļūsiet XXgs. sākumā un iepazīsieties, kā arī apmeklēsiet un apskatīsiet Pelču pili (1904.g.), ko būvējis slavenais arhitekts Vilhelms Neimanis – tas pats, kurš rotāja Rīgu ar tik lielisko arhitektūras mākslas darbu, kā Latvijas Nacionālais Mākslas muzejs. Pils Pelčos – Neimaņa darbs, kas ir agrīnākā Latvijas pils, kuras arhitektūrā pirmoreiz redzami jūgendstila elementi. Pils un parka apskate.
Brauciena nobeigumā Jūs atkal nokļūsiet hercoga Jēkaba laikos, nelielā Rendas pilsētā, kurā jau 9 gadus ir vīna darītava "Vini Curlandia", kur atdzimst senās hercoga tradīcijas – vīnogu audzēšana un vīna ražošana vācu un rietumeiropiešu tradīcijās: "Weisser Riesling", "Chardonnay", "Spatburgunder", "Fruhburgunder" utt.. Jūs gaida vīna un ķirbju dārzu apskate, kā arī 4 vīnu un ķirbju eļļas degustācija, kas audzēti vācu reģiona tradīcijās.
 
Vakarā atgriešanās Rīgā.

Tūres cenā iekļauts:
transporta pakalpojumi tūres laikā (komfortabls autobuss);
ceļa nodokļi;
grupas vadītāja – gida pakalpojumi.
 
Tūres cenā nav iekļauts:
Ozolzīļu kafijas degustācija - 2.00 EUR;
Savrupsēta Kabilē - ziedojumi;
Ekskursija "Hercoga Jēkaba Kettlera laiku Kuldīga" - 3.00 EUR;
Pareizticīgo sv.Dievmātes baznīca - ziedojumi;
Sv,Trīsvienības katoļu baznīca - ziedojumi;
Pils Pelčos - ziedojumi;
Vīna degustācija - 5.00 EUR.
 
Papildinformācija par braucienu:
Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 3 mēnešus pēc brauciena beigu datuma
Latvijas pilsoņa pase, izdota laikposmā no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002.gada 30. jūnijam, nav derīga ceļošanai!
Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls.
Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.
Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 05-11-2016 8:30
Ceļojuma beigu datums 05-11-2016 22:30
Reģistrēts 21
Pieejamās vietas 25
Individuālā cena 26.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.