Kantervillas pils un Dienvidigaunija (06.04.)

 

 Autobusu, brīvdienu ceļojums no Rīgas uz Igauniju

 7:50 – satikšanās pieturas vietā.

 8:00 - izbraukšana no Rīgas uz Igauniju. Ierašanās Tāgeperā.

 

 

 

 

 PalaceTaagepera2Tāgeperas muižas ēka (būvēta 1970. - 1912. gadā) rada īstas pils iespaidu, un tā ir viena no ievērojamākajām jūgendstila ēkām Eiropā – tās arhitekts ir Oto Vildaus. Šī monumentālā ēka jūgendstila stilā tika uzcelta 20. gadsimta sākumā baronam Hugo von Strickam. Īpaši iespaidīgs ir 40 metru torņa pils. Pašlaik šajā ēkā atrodas viesnīca un semināru centrs. Papildus muižas kompleksa galvenajai ēkai ir vērts aplūkot arī vārtu ēku, laukakmens staļļus, ūdensdzirnavas un dažādām augu sugām bagāto parku.

 Pēc ekskursijas Jūs sagaidīs garšīgas kafijas pauze ar kūku pils restorānā (iepriekš jāpasūta birojā).

 

 

 

 

 

 SvMikkelaKirikPēc kafijas pauzes dosimies iepazīt viduslaiku Rengu (Rõngu) baznīcu, kas kā zināms, dibināta 1413.gadā, kad pāvests Jānis XXIII izdeva Rengu baznīcai indulģenci, kas ir arī Rengu baznīcas pirmās pieminēšanas dokuments. Tagadējās baznīcas atrašanās vieta varēja būt baznīcas vieta, sākot no 1390. gada, bet iepriekšējās celtnes bija gājušas bojā gan Livonijas kara, gan arī Ziemeļu kara laikā. Rengu baznīcas tagadējais veids ir no pēdējās pārbūves, kas tika pabeigta 1901. gadā.

 Mūsdienās Rengu baznīcā uzmanības cienīgi ir altārglezna (1901, Drēzdenes meistara darbs), ērģeles (V. Müllverstedt 1874) un vitrāžas (1900, Rīgas meistaru darbs).

 

 

 

 

 KenterviljskijZamokTālāk mūsu ceļš ved uz Pikajarves muižu. Pikajerves muiža, kas pazīstama arī ar Cantervillas pils nosaukumu, iespējams ir viena no mājīgākajām Igaunijas muižām. Muižas galvenā ēka (celta 1908. gadā) ar krāsainajām, no laukakmeņiem celtajām palīgēkām atrodas skaitā, kalnainā apvidū, uz ezera krastā esoša pakalna. Muižas galvenās ēkas gaiteņu sienas grezno ainavu un portretu gleznojumi, telpās izvietotas antīkas mēbeles, bet lustru gaisma piešķir telpām svinīgu un romantisku noskaņojumu. Šobrīd muižas komplekss ir privāts īpašums, kurā tiek rīkoti dažādi svinīgi pasākumi un tiek piedāvāti izmitināšanas pakalpojumi.

 Mūsu ekskursijas beigās Cantervillas pilī jums būs iespēja baudīt tasi aromātiska tēja ar cepumiem (jāpasūta iepriekš birojā).

 Vakarā atgriešanās Rīgā.

 

 

 Cenā iekļauts:

 transporta pakalpojumi brauciena laikā (komfortablā autobusā);
 grupas vadītāja pakalpojumi.

  Cenā nav iekļauts:

  Tāgeperas muižas pils (ieejas biļete + ekskursija): 5.00 EUR;
  Kafijas pauze Tāgeperas pilī (tēja/kafija un kūka): 3.00 EUR(pasūta iepriekš birojā);
  Rengu luterāņu baznīca: par ziedojumiem;
  Kantervillas pils (ieejas biļete + ekskursija): 3.00 EUR;
  Tēja ar cepumiem Kantervillas pilī (tēja/kafijas un cepumi): 2.50 EUR (jāpasūta iepriekš birojā);
  Medicīniskā apdrošināšana.
 
  Papildus informacija:
 Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 06-04-2019 8:00
Ceļojuma beigu datums 06-04-2019 21:30
Reģistrēts 2
Pieejamās vietas 44
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.