Janvāris. Viļņa – atpūta SPA, Puškins un ebreju mistika

 

Brīvdienu, autobusu ceļojums uz Viļņu (Lietuva), izbraukšana no Rīgas 

 Uzmanību!   Cienījamās dāmas un godātie kungi!
Saskaņā ar valdības norādījumiem un mediķu ieteikumiem atgādinām, ka katram ceļotājam nepieciešams lietot sejas aizsargmasku! Dezinfekcijas līdzekļi ceļotājiem būs pieejami autobusā. 

  7:50 – pulcēšanās pieturā.

  8:00 - izbraukšana no Rīgas.

 1. diena. 

 Izbraukšana no Rīgas pl. 8:00. Ierašanās Viļņā. Mēs dosimies uz Viļņas rajona Markučiem, kur atrodas Markuču muiža, kurā izvietojies A.S. Puškina literatūras muzejs. Šeit nemēdz apgrozīties tik daudz Lietuvas galvaspilsētas viesu kā Vecpilsētā, bet tai pat laikā jāatzīmē, ka arī šai vietai piemīt savs īpašais šarms. Dzejnieka jaunākais dēls dzīvoja Markučos no 1899. Līdz 1903. gadam, bet viņa sieva šeit pavadīja savas dzīves nogali un tieši viņa ielika pamatus mājas – muzeja izveidei nākotnē. Un šajā ceļojumā mēs tiksimies ar Lielā dzejnieka mantojumu: ekskursija muzeja gida vadībā krievu valodā. Muzejā mums būs iespēja paskatīties tematisku filmu, kā arī uzzināsim, kā ar muzeju saistīts slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs.

 Turpinājumā ceļš mūs vedīs uz Viļņas vecpilsētu, kur mums ieplānots brīvais laiks, kurā jums būs iespēja ne tikai apskatīt tieši jūs interesējošās skaistākās vietas, apmeklēt kādu tieši jūs ieinteresējušo muzeju, sātīgi papusdienot kafejnīcā, bet arī mūsu gida kompānijā apmeklēt vietas Vecpilsētā, kuras saistītas ar A.S. Puškina dzimtu.

  Bet nu pienācis laiks relaksācijai un atpūtai! Transfērs uz viesnīcu, atpūta baseinā, saunā, tvaika pirtī, džakuzī un brīvs vakars! Vakars, kurš vairāk pat atgādina pilnvērtīgu dienas otro daļu, pilnībā jūsu rīcībā! Aktīvās atpūtas un vakara izklaides cienītāji – jums bezmaksas šatl-autobuss, kurš jūs nogādās pilsētas centrā.

  2. diena.

 Brokastis viesnīcā un rīta SPA atpūta. 12:00 - numuriņu atbrīvošana.

 Un turpinājumā, draugi, jums paredzēta atpūta ar ekskursiju Lietuvas galvaspilsētas sirdī – Vecpilsētā. Te mēs iepazīsimies ar vēl vienu ne pārāk zināmu Viļņas būtību – tās Viļņas, kuru senāk dēvēja par “Ziemeļu Jeruzalemi”. Kur cēlies tāds nosaukums? Ko nozīmē Lielais Gaons un kas viņš bijis? Par ko vēstī senie ebreju traktāti? Tā ir aizraujoša tēma, par kuru runājot mēs pieskarsimies arī jūdu misticisma aspektiem. Un lai iedziļinātos šajā tēmā, ar ekskursiju vietējā gida vadībā apmeklēsim Viļņas Ebreju vēstures Lielā Gaona muzeju.

  Kā redzat, dāmas un kungi, šajā ceļojumā mums ieplānota ekskluzīva ekskursiju programma: sestdien – Puškins, bet svētdien – Gaons.

  Brīvais laiks Viļņā jauniem iespaidiem, garšām un sajūtām!

  Vakarā atgriešanās Rīgā.

  Ceļojuma cenā iekļauts:

transfērs ar tūristu klases autobusu;
grupas vadītāja pakalpojumi;
1 nakts 2-vietīgā numuriņā un brokastis viesnīcā Vilnius Grand Resort 5*;

- neierobežots apmeklējums "Aqua pool" kompleksā: džakuzī, sauna, baseins, bērnu baseins, tvaika pirts.

   Papildizdevumi:
piemaksa par papildvietu autobusā: pēc pieprasījuma;
piemaksa par 1-vietīgu izmitināšanu viesnīcā: pēc pieprasījuma;

A.S. Puškina literatūras muzejs (ieejas biļete + ekskursija vietējā gida vadībā): pieaugušajiem - 4.00 €; / skolēniem (uzrādot apliecību), studentiem (uzrādot apliecību), pensionāriem (uzrādot apliecību) - 3.00 €;
Ebreju vēstures Lielā Gaona muzejs (ieejas biļete + ekskursija vietējā gida vadībā): pieaugušajiem - 6.00 €; / skolēniem (uzrādot apliecību), studentiem (uzrādot apliecību), pensionāriem (uzrādot apliecību), invalīdiem (uzrādot apliecību) - 4.00 €.

 

  Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 29-01-2022 8:00
Ceļojuma beigu datums 30-01-2022 21:30
Reģistrēts 54
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 68.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.