Gardēžu ceļš Dienvidkurzemē

 Ģimenes brīvdienu autobusu ceļojums pa Latviju (Kurzeme), izbraukšana no Rīgas 

  
 7:50 – tikšanās pieturā.

 8:00 – izbraukšana no Rīgas.

 Vispirms mēs apmeklēsim Viduslaiku Jaunpils pili. Jaunpils pils ir viena no retajām viduslaiku pilīm, kas lieliski saglabājusi savu sākotnējo izskatu. Jaunpils pils celta 1301. gadā kā Livonijas ordeņa cietoksnis. Pili cēlis Livonijas ordeņa mestrs Gotfrīds fon Roga. Vairāk nekā 350 gadus pilī valdīja fon der Reku (Recke) dzimta. Mūsdienās pilī, kuru no trim pusēm apņem ūdens, rit visa Jaunpils sabiedriskā dzīve. Tas ir komplekss ar torni, muzeju, pagrabu, dīķiem, parku un krodziņu, kur var arī garšīgi paēst. Ekskursija pa pili vietējā gida pavadībā.
  
SigForTālāk mūsu ceļš vedīs uz foreļu parku "Siguldas". Saimnieks vedīs Jūs ekskursijā. Ekskursantiem būs iespēja apskatīt dīķu kaskādi, kur tiek audzētas foreles, pastāstīs par sava parka dzīvnieku īpatnībām un piedāvās nogaršot šīs gardas zivis (iepriekš rezervējot birojā), kuras spēs uzlabot Jums garastāvoli.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 NorStrauIerašanās lielākajā strausu fermā Latvijā - "Nornieki". Zemnieku saimniecībā notiek pilns strausu audzēšanas cikls, tiek audzēta veselīga un dabīga strausu gaļa, kā arī audzē Āfrikas būru šķirnes kazas. Jūs gaida ekskursija kopā ar gidu, jūs uzzināsiet daudz interesantu lietu par Āfrikas strausu un kazu audzēšanu, piedalīsieties dzīvnieku barošanā. Būs dabiskās strausu gaļas degustācija, kā arī iespēja iegādāties produkciju.

 Jūs varēsiet arī nobaudīt delikatesi - "Nornieki" Jums piedāvās izvēlēties: zupu ar strausu gaļas kotletēm, strausu gaļu, tartaru no strausa gaļas, kartupeļus ar strausu gaļas kupatiem un Creme Brulee no strausu olām (jāpasūta iepriekš birojā).

 
 
 
  
 
 
 
 
TortPriedPēc degustācijas dosimies uz konditorejas ražotni "Priednieki". Tieši šeit top tortes, kas vēlāk tiek piegādātas tirdzniecības centram Stockmann Rīgā. Šeit gatavo piecu dažādu veidu tortes un cepumus no dabīgām izejvielām. Jūs gaida trīs veidu toršu degustācija (jāpasūta iepriekš birojā) un ekskursija pa ražotni. Ekoloģiskas tortes bez konservantiem un E vielām. Ekskursija ja grupā ne mazāks kā 15 personas. Iespejā iegādāties produktus pēc ražotāja cenas.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 VenRumPēc saldās degustācijas mēs asptāsimies gleznainā vietā Kuldīgā - pie Ventas Rumbas, Eiropas platākā ūdenskrituma.
  
 Vakarā atgriešanās Rīgā.
 
  
 
 
 
 Cenā iekļauts:

 transporta pakalpojumi brauciena laikā (komfortablā autobusā);
 ceļu nodokļi;
 grupas vadītāja pakalpojumi.

  Cenā nav iekļauts:

  Jaunpils pils (ieejas biļete + teatralizēta ekskursija): 4.00 EUR;
  Foreļu audzētava "Siguldas" (ekskursija + degustācija): 3.00 EUR (jāpasūta iepriekš birojā);
  Konditorejas cehs "Priednieki" (ekskursija + degustācija): 5.00 EUR (ja grupā ne mazāks kā 15 personas)(iepriekš rezervējot birojā);
  Strausu ferma "Nornieki" (ekskursija + degustācija): 4.00 EUR;
  Delikateses strausu fermā (iepriekš rezervējot birojā):
  - strausa gaļas zupa: 4.00 EUR;
  - strausa gaļas tartars: 7.50 EUR;
  - cepti kartupeļi ar strausgaļas kupātiem: 5.00 EUR;
  - Creme Brulee no strausa olas: 4.00 EUR.
  
  Papildus informacija:
 Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 20-04-2019 8:00
Ceļojuma beigu datums 20-04-2019 22:00
Reģistrēts 47
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.