Gaismas festivāls Pērnavā, Allikukivi alas un lielākais akvaparks Igaunijā!

Gaismas festivāls Pērnavā, Allikukivi alas un lielākais akvaparks Igaunijā!

1. diena.
7:50 - savākšana pieturā.
8:00 - izbraukšana no Rīgas.

Ierašanās Tystamaa pilsētiņā un ekskursijas programmas sākums. Šeit mēs apmeklēsim muižu jeb, kā tos mēdz dēvēt Igaunijā, Tystamaa muižu.

Tõstamaa muiža ir viens no slavenākajiem Pērnavas apriņķa apskates objektiem, un vietējie iedzīvotāji to uzskata par dārgakmeni. Testamas muižas vēsture ir gara un krāsaina, piedāvājot daudz interesantu faktu par vietējo dzīvi no pagātnes un tagadnes.

Dosimies ekskursijā pa muižu - iekāpsim arī pagrabā, apskatīsim otrā stāva skursteni, kur uzzināsiet par tā saimnieku vēsturi un dzīvi. Jūs redzēsiet skaistas freskas un uzzināsiet visas leģendas no muižas pagātnes. Ekskursija vietējā gida pavadībā.

Pēc ekskursijas dosimies uz Pērnavas vecpilsētu, kur būs brīvais laiks pusdienām un patstāvīgai atpūtai un pastaigām. Jūs varat pusdienot mājīgās vietējās kafejnīcās - atcerieties, vecpilsētā vienmēr viss ir visgaršīgākais un oriģinālākais. Apmeklējiet muzejus un mākslas galerijas, kā arī veiciet pirkumus šodienas vakaram, jo ​​pēc brīvā laika dodamies reģistrēties Tervise Paradiis Spa Hotel!

Ierašanās Tervise Paradiis SPA viesnīcā un reģistrēšanās. Viesnīca ir daļa no medicīnas spa Tervis. Draugi, tagad visa dienas otrā puse ir jūsu! Atpūtai, relaksācijai un baudīšanai! Un tā šeit būs daudz, jo mūsu viesnīcā ir lielākais akvaparks Igaunijā! Un viņa apmeklējums ir iekļauts mūsu tūres cenā! 11 000 kvadrātmetru liela platība un atrakcijas, kā arī nepārspējams skats uz jūru aicina ūdens atpūtas cienītājus.

No palaišanas platformas 11 metru augstumā sākas 4 slēgti ūdens slidkalniņi, no kuriem garākie sasniedz 100 metrus. "Melns", t.i. melnais slidkalniņš ir aprīkots ar vizuāliem un skaņas efektiem, lai saasinātu emocijas.
Jūs varat braukt pa tuneļa nolaišanos pa gumijas cauruli atsevišķi vai kopā. Slēpotājiem patiks arī aizraujoši gaismas un skaņas efekti.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ir pieejams gaiši dzeltens iekštelpu ūdens slidkalniņš, kas sākas apakšējā palaišanas vietā, un mazuļu baseins. Iesācēji mazie peldētāji drošībai var izmantot īpašas piepūšamās piedurknes.
Tie, kas nolaižas pa slidkalniņu, trasi beidz nevis baseinā, bet drošā teknē.

Nu vakarā sākas festivāls!!!

Ikgadējais gaismas festivāls ÖÖvalgel / In the light of the NIGHT, kas notiek septembra pēdējā nedēļas nogalē, ir lielākais kultūras pasākums Pērnavā, kurā dažādās Pērnavas pilsētas vietās tiek izrādīti gaismas projekciju šovi. Šis ir gaismas teātra festivāls, kurā stāsti tiek stāstīti caur gaismas un video projekcijām, un galvenais varonis vienmēr ir dzīvs cilvēks. Pirmais ÖÖvalgel festivāls notika 2019. gada septembrī. Mūsdienās festivāls ir kļuvis par vienu no unikālākajiem gaismas teātra festivāliem kaimiņvalstīs, kur atšķirībā no citiem gaismas festivāliem galvenā uzmanība tiek pievērsta performancei, nevis tikai gaismas objektiem vai instalācijām. Izrādes šogad notiks Pērnavas pilsētas centrā un pludmales zonā. Vietas atrodas tikai dažu minūšu gājiena attālumā viena no otras.

Brīva pēcpusdiena un vakars atpūtai Festivālā vai Akvaparkā, viesnīcā un sporta zālē.

2. diena.

Brokastis viesnīcā un brīvs rīts akvaparka apmeklējumam. Un no rīta, dāmas un kungi, gan pirms brokastīm, gan pēc brokastīm jums pietiks vietas rīta atpūtai - un tas nav tikai Akvaparks - baseins tiek atvērts jau 6:30, tāpēc jau no agra rīta varat veldzēties. un iemērc ūdenī.

12:00 - telpu atbrīvošana un ekskursijas programmas turpinājums.

Pēc telpu atbrīvošanas skaistuma un izsmalcinātības cienītājiem būs brīvais laiks Pērnavas centrā. Ja vēlaties, varat doties pastaigu ekskursijā ar mūsu gidu, lai sīkāk iepazītu vēsturiskās Pērnavas apskates vietas. Šīs ekskursijas laikā, protams, redzēsiet arī slavenos Tallinas vārtus - Pērnavas simbolu, jūgendstila villu Amende, rātsnamu, Sv. Elizabetes baznīcu un Sv.Katrīnas baznīcu, moderno pilsētas bibliotēku un citus apskates objektus. Vai arī vari atpūsties patstāvīgi – veikt pirkumus mājās tirdzniecības centrā, iegādāties stilīgus suvenīrus, iedzert tasi kafijas mājīgās kafejnīcās, apmeklēt kulta muzeju vai vienkārši pastaigāties savam priekam, piemēram, jūras krastā. ...

Izbraucam no pilsētas un dodamies uz dienvidrietumu Igaunijas laukiem, kur mūs gaida uzreiz trīs apskates objekti - dabas, kultūras un gastronomijas =)

Sāksim ar dabu. Netālu no Kilingi-Nõmme pilsētas Allikukivi senlejas nogāzē atrodas lielas pazemes alas. Atrasts 1961. gadā, gruntsūdeņu izskalots smilšakmenī, alas garums ir 33 m un augstums līdz 2,7 m. Gruntsūdeņi, kas uzkrājas alu dibenā, izplūst senlejas nogāzes pakājē. neliela atsperes forma. Ņemsim līdzi lukturīšus un izpētīsim šo noslēpumaino vietu sīkāk!

Un šeit mēs apmeklēsim seno Allikukivi muižu, kas celta elektriskā stilā.

Allikukivi muiža ražo ar rokām darinātus vīnus no Igaunijas ogām un augļiem. Pats vīna nogatavināšanas process notiek bijušās audumu fabrikas direktora vēsturiskajā savrupmājā. Saimnieki aicina ciemos, lai pastāstītu, kā no vienas ģimenes amatieru mājas vīna izaudzis aktīvs vīna īpašums!

Apmeklējuma laikā izzināsim apkārtnes un muižas vēsturi, pastaigāsimies pa muižas vēsturisko parku, paklīsimies arī muižas dārzā, kur redzēsim, no kā top Allikukivi vīni.
Pēc tam apmeklēsim vīna pagrabu, kur mums tiks piedāvāta muižā radīto vīnu un liķieru degustācija (iepriekš jāpasūta birojā). Muižā ir arī viensētas izstāžu zāle, kurā var iegādāties sētas produkciju.

Vakarā atgriešanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
- transfērs ar tūristu autobusu;
grupu līderu pakalpojumi
- 1 nakts divvietīgā numurā ar brokastīm Tervise Paradiis 4* Spa Hotel;
- pastaigu ekskursija pa Pērnavu;
- neierobežota piekļuve akvaparkam;
- Sporta zāle.

Papildus izdevumi:
piemaksa par papildu vietu autobusā: pēc pieprasījuma;
papildus samaksa par 1-vietīgu izmitināšanu viesnīcā pēc pieprasījuma;
Viensēta-muzejs "Tõstemaa mois" (ieejas biļete + ekskursija vietējā gida pavadībā): pieaugušajiem - 7,00 €; / skolēniem (uzrādot apliecību), studentiem, uzrādot apliecību, pensionāriem (uzrādot apliecību) - 5,00 € (grupā vismaz 20 cilvēki);
Allikukivi vīna īpašums (ieejas biļete + ekskursija vietējā gida pavadībā + vīna un dzērienu degustācija): 15,00 € (grupai vismaz 10 cilvēki) (iepriekš jāpasūta birojā).

Vietas autobusā tiek sadalītas hronoloģiski – pēc ekskursijas iegādes datuma.

Gids - Aleksandrs.

Lūdzu, rūpīgi izlasiet informāciju ceļotājiem

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 30-09-2023 8:00
Ceļojuma beigu datums 01-10-2023 21:00
Reģistrēts 48
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 200.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.