Dikļu pils, Kokmuiža un barona Minhauzena muzejs

8:00 – izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Duntē, kur atrodas vienīgais Baltijā leģendārā barona Minhauzena muzejs. Jums būs aizraujošs ceļojums fantastisku un neiespējamu barona paša stāstīto viņa dzīves notikumu pasaulē, kuri ieguvuši milzīgu popularitāti un zināmi gan lieliem, gan maziem un turpina dāvāt prieku līdz pat mūsu dienām. Ekskursija muzeja gida vadībā.
 
Turpinājumā dosimies uz Dikļu muižas pili, kuru mūs laipni sagaidīs pils personāls. Dikļu muižas kompleksam ar 19. gadsimtā eklektikas stilā būvēto pili ir sena vēsture. Mūsdienās restaurēta tā ir atpūtas komplekss – grezna viesnīca un iecienīts tūrisma apskates objekts. Pils īpašo atmosfēru sajutīs ikviens – mākslas baudītāji, labas atpūtas un dabas cienītāji. Ekskursija pils gida vadībā.
Pārbrauciens uz Kocēniem. Brīvais laiks pusdienām.
 
Kocēni – Kokmuižas barona pils. 19. gadsimtā neobaroka stilā būvētā pils 20. gadsimta 30. gados tika pārbūvētā vietējās pamatskolas vajadzībām, bet 21. gadsimtā veikti pils ēkas restaurācijas darbi. Ekskursija pils gida vadībā.
Un mūsu ceļojuma pēdējā pieturvieta būs vīna darītavā „Matilde”, kur būs iespēja iepazīties ar mājas vīnu darīšanas noslēpumiem. Šī uzņēmuma īpašais lepnums ir saimnieka radītais vermuts – vīns, kuram pievienoti dažādu zālīšu uzlējumi. Ekskursija vīna darītavā saimnieka vadībā un 5 vīna šķirņu degustācija.
Vakarā atgriešanās Rīgā.

Cenā ietilpst:
Brauciens ar  komfortablu autobusu;
Gida-pavadoņa pakalpojumi;
 
Papildus izmaksas:
Minhauzena muzejs (ekskursija + ieejas biļete): pieaugušajiem - 4.5€/ skolēniem, pensionāriem - 3.5€.
Dikļu pils (ekskursija + ieejas biļete): pieaugušajiem - 5€/ skolēniem, studentiem, pensionāriem - 4€.
Kokmuižas barona pils: ziedojums par ekskursiju - 1€.
Vīna darītava "Matilde" (ekskursija vīna darītavā + degustācija): 5€.
 
Lūdzam, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 10-03-2018 8:00
Ceļojuma beigu datums 10-03-2018 22:00
Reģistrēts 0
Pieejamās vietas 46
Individuālā cena 35.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.