Masļeņica Ventspilī un tējas dzeršana pilī

Masļeņica Ventspilī un tējas dzeršana pilī

Brīvdienu ceļojums ar autobusu pa Latviju, izbraukšana no Rīgas

 

 

 

 

7:45 — pulcēšanās pieturā.

8:00 — izbraukšana no Rīgas.

 

Pirmo reizi rakstītos avotos Jaunmokas kā kā «Neumocken» tika pieminētas 1554. gadā. Bet pils, kura šeit redzama mūsdienās – medību un vasaras atpūtas rezidence slavenajam Rīgas mēram Džordžam Armitstedam, tika uzbūvēta 1901. gadā saskaņā ar Vilhelma Bokslafa izstrādāto projektu, kurš Jaunmoku pili ierindoja Latvijas zināmāko sarkano ķieģeļu ēku saraksta augšgalā. Pils salonu interjers medību pils stilā veidots no jauna 21. gadsimta sākumā, taču runājot par oriģinālajiem interjera priekšmetiem īpaša vērība pievēršama pils podiņu krāsnīm, no kurām viena izgatavota 19. - 20. gadsimta mijā par godu Rīgas 700 gadu jubilejai un uz kuras apskatāmi gleznojumi ar šī laika Rīgas un apkārtnes ainavām.

Šeit mēs piestāsim uz rīta pauzi, lai tādā īpašā vietā nobaudītu tēju, kuras aromāta buķete tiks piemeklēta pēc vietējās, pils receptes (kafijas cienītājiem būs pieejama arī kafija) ar nelielu sāļu un nelielu saldu maizīti (jāpiesakās pirms ceļojuma, lūgums reģistrējoties ceļojumam, ailē «Komentāri» norādīt, ka Jūs piedalīsieties tējas dzeršanā!). Tiem, kuri vēlēsies, pietiks laika arī izstaigāt pils zālēs (patstāvīgi, par papildus maksu).

 

Turpinājumā mūsu ceļš vedīs taisni uz Ventspili, uz Piejūras brīvdabas muzeju, kur, kā jau ierasts katru gadu, tiek svinēta Masļeņica.

Svētku apmeklētājus priecēs dziesmas, jautras rotaļas, kopīgas dejas un konkursi. Pat Jūsu ieejas biļete svētkos, ja vēlēsies, piedalīsies pārsteigumu izlozē. Muzeja teritorijā šajā dienā uzstāsies Ventspils pilsētas un apkārtnes radošie un muzikālie kolektīvi un solisti.

Bet svētku galvenais notikums un kulminācija, kā jau tas Masļeņicā pieņemts, būs simboliskā ziemas iznīcināšana - salmu lelles sadedzināšana, kuras laikā visi priecājas!

Brīvais laiks Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā, lai apmeklētu svētku pasākumus!

Vakarā ap pl. 20:00 atgriežamies Rīgā.

 

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • transfers ar tūristu klases autobusu - 1 sēdvieta;
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Reģistrācija:

 • Jūsu vieta ceļojumā tiks rezervēta pēc avansa maksājuma ne mazāk kā 30 % apmērā no ceļojuma cenas saņemšanas. Atlikusī daļa jāapmaksā ne vēlāk nekā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
 • Gadījumā, ja norādītās maksas netiks iemaksātas norādītajos termiņos, kompānija EDEM - TOUR patur tiesības anulēt Jūsu rezervāciju bez papildus brīdinājuma.

Ceļojuma cenā nav iekļauts:

 • izdevumi ēdināšanai, ieejas maksas, suvenīru iegāde un citi personīgie izdevumi.

 Papildizdevumi saskaņā ar Jūsu vēlmēm:

 • Jaunmoku pils:
  • tējas dzeršana (1 tase tējas vai kafijas + 1 sāļā maizīte + 1 saldā maizīte) – 5,00 €/pers. (jāpiesakās pirms ceļojuma, lūgums reģistrējoties ceļojumam, ailē «Komentāri» norādīt, ka Jūs piedalīsieties tējas dzeršanā!);
  • ieejas biļete pils ekspozīcijā — pieaugušajiem 5.00 €, skolēniem, pensionāriem, invalīdiem (uzrādot attiecīgo apliecību) 3.00 € (patstāvīgi);
  • pils audiogids 5,00 €/pers.
 • Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs - ieejas biļete:
  • pieaugušajiem 3.00 €, skolēniem, studentiem, pensionāriem (uzrādot attiecīgo apliecību) 1.50 €.

Cenas un ieejas maksas norādītas orientējoši un var mainīties neatkarīgi no Jūsu vai mūsu vēlmēm!

Papildinformācija par ceļojumu:

 • Lūgums pirms reģistrēšanās ceļojumam pievērst uzmanību norādītajam ceļojuma sākuma un beigu laikam, un pārdomāt kā un ar ko Jūs nokļūsiet līdz vajadzīgajai vietai laicīgi!
 • Sēdvietas autobusā tiek ierādītas ceļojuma iegādes secībā.
 • Ekskursija krievu valodā.
 • Grupas vadītājs – Aleksandrs.

Lūgums uzmanīgi iepazīties ar informāciju ceļotājiem!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 17-03-2024 8:00
Ceļojuma beigu datums 17-03-2024 20:00
Reģistrēts 32
Pieejamās vietas 16
Sākotnējā cena 33.00 €
Agrās rezervēšanas cena 30.00 € (Līdz datumam 03-03-2024 23:58)
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5A, Rīga

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.