Vīzas uz Krieviju Latvijas un ES pilsoņiem

Vispirms vajadzētu noskaidrot mūsu klientu bieži uzdotu jautājumu – vai ir nepieciešams noformēt vīzu ceļojot no Latvijas uz Krieviju? Un mūsu atbilde ir sekojoša – gan jā, gan nē!
Latvijas nepilsoņiem, kuri dzimuši līdz 1992. gadam, vīzu ceļojot uz Krieviju noformēt nav nepieciešams. Dodoties ceļā viņiem jāņem līdzi pase, šķērsojot robežu viņiem būs jāaizpilda imigrācijas karte, un tas arī viss.
Savukārt Latvijas pilsoņiem un Latvijas nepilsoņiem, kuri dzimuši pēc 1992. gada, Krievijas apmeklējumam nepieciešams noformēt vīzu. Taču šī procedūra nav sarežģīta!
Viens no mūsu kompānijas darbības profiliem ir vīzu noformēšana, un mūsu komandai ir bagāta pieredze šajā jomā. Mēs palīdzēsim Jums aizpildīt visu nepieciešamo dokumentāciju un saņemt uzaicinājumu. Vienīgais, Jums vajadzēs nogādāt mūsu birojā (Rīgas centrā, skatieties sadaļu “Kontakti”) savu pasi un fotogrāfiju, bet pārējo – doties uz vīzu centru, stāvēt rindās, Jūsu vietā paveiksim mēs. Tāpat arī mēs varam sniegt Jums konsultāciju visos ar vīzām saistītajos jautājumos. Un, starp citu, mums vēl jo projām ir vienas no zemākajām cenām vīzu noformēšanai pilsētā. Mēs ietaupīsim Jūsu laiku, nervus un naudu.

Atbildi uz jautājumu “Cik maksā vīza uz Krieviju un kādos termiņos iespējams to nokārtot” Jūs varat atrast tabulā zemāk:

 

Vīzas tips  5 d.d. 10 d.d.
  Krievijas vīzas cena Latvijas pilsoņiem:
Tūrisma vīza uz Krieviju līdz 30 dienām (vienkārtēja) 155 Eur 115 Eur
Tūrisma vīza uz Krieviju līdz 90 dienām (divkārtēja) 175 Eur 135 Eur
 
  12-14 d.d.
Komercvīza, daudzkārtēja uz 12 mēn. (Obligāti nepieciešama iepriekšēja vīza, kas taisīta kalendārā gada laikā) 160 Eur
Komercvīza, daudzkārtēja uz 1 gadu 270 Eur
Komercvīza, daudzkārtēja uz 2 gadiem 370 Eur

 

Vīzas noformēšanai uz Krieviju Jums nepieciešams iesniegt sekojošus dokumentus:

  • Pasi, kurā jābūt vismaz 2 – 3 brīvām lapaspusēm un Jūsu pases derīguma termiņam ir jābūt vismaz vēl 6 mēneši pēc noformējamās Krievijas vīzas derīguma termiņa beigām;
  • Vienu krāsainu Jūsu fotogrāfiju, kuras izmērs ir 3.5 x 4.5 cm, kura uzņemta uz gaiša (balta) fona, un kura uzņemta pēdējo trīs mēnešu laikā;
  • Jūsu apdrošināšanas polisi, kura darbojas visā Krievijas Federācijas teritorijā, un kuras darbības termiņš sakrīt vai ir garāks par pieprasītās vīzas derīguma termiņu. Šo polisi iespējams noformēt arī uz vietas mūsu birojā;
  • Krievijas vīzas pieteikuma anketu – veidlapu varēsiet aizpildīt mūsu birojā un nepieciešamības gadījumā mēs Jums palīdzēsim to aizpildīt.

P.S. Krievijas vīzas mēs noformējam visīsākajos iespējamajos termiņos, bet pastāvīgajiem un korporatīvajiem klientiem mums ir paredzēti arī īpaši bonusi.

*Noformēšanas iespējamība un termiņi – pēc pieprasījuma

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.