Turpinot lietot mājas lapu edemtour.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Zemgales hercogi un grāfi, smiltsērkšķu vīni

Zemgales hercogi un grāfi, smiltsērkšķu vīni
ZMANĪBU: sakarā ar to, ka brauciens būs marta sākumā, visu ievērojamo vietu apmeklējums – kultūras un gastronomisko – notiks telpās, lai laika apstākļi neietekmētu apskati, programmā norādītās ekskursijas un degustācijas.
 
8:00 – Izbraukšana no Rīgas
Ierašanās Zaļeniekos – Kurzemes hercogu Ernsta Johana un Pētera Bīronu mednieku rezidencē. Zaļenieku pils apmeklējums un ekskursija vietējā gida pavadībā. Pils ir 18.gadsimta beigu vēlīnā baroka arhitektūras piemineklis, kuras fasāde pilnībā saglabājusies pirmatnējā izskatā. Pils lepojas ar unikāliem augstiem griestiem.
Zaļenieku luterāņu baznīcas apmeklējums – spilgts 19.gadsimta ampīra stila sakrālās arhitektūras piemērs, ar neogotisko interjeru un vitrāžām.
 
Ierašanās Tērvetē. Kalnamuižas luterāņu baznīcas apskate – viena no senākajām reģiona baznīcām, uzbūvēta 17.gs sākumā, ar slavenā Augusta Annusa altārgleznu.
Pālena kapella (20.gs. sākums). Blakus baznīcai atrodas slaveno novada iedzīvotāju apbedījumi.
Brīvais laiks pusdienām vietējā kafejnīcā vai, ja būs labi laika apstākļi, neliela pastaiga gida pavadībā uz seno zemgaļu Svēto (Zviedru) pakalnu.
 
Ierašanās Aucē. Auce – pilsēta ar vārdu, tā slavena ar savu neogotisko arhitektūru – pili un baznīcu. Vecauces luterāņu baznīcas (1855.g.) apmeklējums, kas ir senlaiku arhitektūras piemērs ar neparastu altārgleznu. Vecauces pils, 19.gadsimta arhitektūras šedevrs, kas būvēta grāfiem Mēdemiem, brīnišķīga pils historisma stilā ar skaistiem neogotikas elementiem. Pils apmeklējums un vēsturiskās ekspozīcijas apskate.
Blakus pilij skaists parks ar vairākiem dīķiem, svešzemju koku stādījumiem un pastaigu takām.

Vietējā uzņēmuma "Dienvidi Plus" apmeklējums, kas ražo un eksportē dabīgus smiltsērkšķu produktus. Saimnieka stāstījums par ražošanas procesu un uzņēmumu. Produkcijas degustācija – 4 vīnu veidu, sulu, konfekšu, marmelādes un smiltsērkšķu eļļas degustācija.
 
Vakarā atgriešanās Rīgā.
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
Transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
 
Papildus izdevumi:
Zaļenieku pils - 1.50 EUR
Luterāņu baznīca Zaļeniekos – par ziedojumiem
Kalnamuižas luterāņu baznīca - par ziedojumiem
Vecauces pils - 1.50 EUR
Vecauces luterāņu baznīca - par ziedojumiem
Uzņēmuma "Dienvidi Plus" saldumu un vīna degustācija - 5.00 EUR
 

Papildus informacija:
Dodoties ceļojumā, tūristam jāņem līdz pasi vai ID kari
Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls.
Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.
Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.

Informācija par ceļojumu

Ceļojuma sākums 11-03-2017 8:00
Ceļojuma beigas 11-03-2017 22:00
Reģistrēti 4
Pieejamas vietas 42
Cena vienai personai 30.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija uz šo ceļojumu ir pabeigta