Turpinot lietot mājas lapu edemtour.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Peoniju festivāls Kalsnavas arborētumā un strausu ferma

Peoniju festivāls Kalsnavas arborētumā un strausu ferma

Brīvdienu, autobusu ceļojums pa Latviju, izbraukšana no Rīgas  

7:00 - izbraukšana no Rīgas.
 
Ierašanās Bebru pagastā, kur atrodas Latvijas biškopības muzejs. Ekskursija muzeja gida pavadībā, kur četrās izstāžu zālēs varēsiet apskatīt visu, kas stāsta par bišu dzīvi stropos, bišu uztura bāzi, bišu produktiem un to vērtību. Būs medus degustācija ar rudzu maizi un pienu. Iespēja iegādāties produktus.
 
8. Peoniju svētki Kalsnavas arborētumā! Tas nav nedz parks, nedz arī dārzs – drīzāk krāšņi ziedošs Latvijas valsts mežu zaļais pagalms, kurā sapulcēti dabas retumi no visas pasaules. “Arbor”, tulkojot no latīņu valodas, nozīmē “koks” un arborētumā iespējams iepazīt tūkstoš dažādu koku un citu retumu paraugus, kuri spēj plaukt un pārsteigt ikvienā gadalaikā. Šis ir burvīgs dārzs, kurā kaut kas vienmēr zied. Runājot par taksonu (šķirņu) daudzveidību – tur ir otra lielākā koku kolekcija Latvijā, to uzskata par trešo botānisko dārzu mūsu valstī.
 
 
pioni 11 pioni 22 pioni 33
Kalsnavas arborētumā atrodas lielākā peoniju kolekcija Latvijā, tur ir apmēram 180 šķirņu! Jūsu rīcībā būs arī novērošanas tornis, pastaigu takas un daudzi citi botāniskie objekti. Brīvais laiks Peoniju festivālā.
 
Strausu fermas "Rozas" apmeklējums – saimniecībā tiek audzēti Āfrikas strausi un emu, kas ir Austrālijas lielākie strausi. Saimnieks iepazīstinās ar strausu fermu, vērosiet tos un klausīsieties interesantos saimnieka stāstos.
Ir iespējams pasūtīt omleti no strausa olām (iepriekš jāpasūta mūsu ofisā).
 
Mūsu ekskursijas beigu daļā apmeklēsim alus darītavu "Madonas alus", kuras jaunais īpašnieks, atjaunojot vietējo dzērienu tradīcijas, ražo ļoti garšīgu alu. Madonas alus darītavā vairāk kā pirms simts gadiem, precīzāk, 1906. gadā, tika uzsākta alus ražošana akmens ēkā, kas ir saglabājusies līdz mūsdienām tās pirmatnējā izskatā un joprojām ir darbojošās alus darītava. Ekskursiju pa alus darītavu - gaišā un tumšā alus degustācijas (būs iespēja to iegādāties). Vakarā atgriešanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi;
Pavadoša gida pakalpojumi;
 
Papildu izmaksas (pēc izvēles):
Peoniju svētki Kalsnavas arboretumā: pieaugušajiem - 8€; / studentiem un pensionāriem - 5€; / bērniem līdz 14 gadu vecumam - bez maksas.
Alus darītava "Madonas alus" (ekskursija + degustācija) - 5€.
Strausu saimniecība "Rozas" (ekskursija + ieejas biļete): pieaugušajiem - 1,5€.
Latvijas biškopības vēstures muzejs (ekskursija + degustācija): 2.50 EUR.
 
Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Informācija par ceļojumu

Ceļojuma sākums 17-06-2018 8:00
Ceļojuma beigas 17-06-2018 22:00
Reģistrēti 46
Pieejamas vietas 0
Cena vienai personai 31.00 €
Vēla rezervācija 50.00% (No 30-11--0001 00:00)
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Atvainojiet, brīvo vietu nav, reģistrācija uz šo ceļojumu pabeigta