Turpinot lietot mājas lapu edemtour.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Viduslaiku gars un Madonas vīns

Viduslaiku gars un Madonas vīns
7:50 - grupas pulcēšanās  (Aspazijas bulvaris 5, Rīga)
8:00 - izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Mālpilī. Apmeklējums un ekskursija  pa  Mālpils muižu ar  vietējo ceļvedi. Mālpils muiža uzcelta tālajā 15. gadsimtā un 20. gadsimta sākumā to pārbūvēja slavenais  arhitekts V. Bokslafs, kurš deva ēkām izteiksmīgas iezīmes. Muiža tiek rekonstruēta, un tās iekšpusē jūs varēsiet redzēt slaveno Latvijas mākslinieku gleznas  no īpašnieka  kolekcijas  mantojuma.
Tālāk mūsu ceļš vedīs uz  Jēkabpils pilsētu, kur apmeklēsim Krustpils pili. Pils ir zināma kopš 13. gadsimta un daudzus gadsimtus piederēja Korfu ģimenei, tagad tajā ir muzejs. Ekskursija pa muzeju ar vietējo gidu - jūs iepazīsities ar muzeja ekspozīciju, viduslaiku pils pagrabiem, veco torni un padomju armijas telpu.

Pēc  pils apmeklējuma dosimies uz  Jēkabpils Svētā Gara pareizticīgo vīriešu klosteri. Klostera komplekss tika uzcelts 19. gadsimtā bizantiešu stilā, un tā piecu kupolu siluets ir neatņemama pilsētas panorāmas daļa. Klosterī atrodas unikāla miniatūra baznīca -Sv.Nikolaja Brīnumdarītāja baznīca, kopš 2008. gada Jokobšadas Dieva Mātes ikonas saraksts atgriezās klosterī, kur visu gadu svētceļnieku pieplūdums nav mazinājies. Ekskursija pa klosteri ar vietējo gidu.

Brīvais laiks Jēkabpilī.
 
Pēdējais mūsu ceļojuma mērķis ir gastronomisks: mēs apmeklēsim Madonas pilsētā mājas vīna darītavu "Domu pietura". Vīna darītava pieder Madonas ģimenei, kas ražo vīnu jau trīs paaudzēs. Vīna darītavas dibinātājam un ģimenes  galvai  ir 99 gadi un viņš  ir trīszvaigžņu ordeņa bruņinieks. Jūs degustēsiet  vairākas vīnu šķirnes, no dažādu veidu ogām,  jūs varēsiet arī iegādāties vīna darītavas produktus.

Vakarā atgriešanās Rīgā.
 

Cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi;
Pavadoša gida pakalpojumi;

Papildu izmaksas (pēc izvēles):
Mālpils muiža (ieejas biļete + ekskursija) - 3,50 €;
Krustpils pils (ieejas biļete + ekskursija) - 1,50 € (skolēniem), 1€ (studentiem, pensionāriem);
Svētā Gara klosteris - par ziedojumiem;
Vīna darītava "Domu pietura" - 5.00 €;

Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Informācija par ceļojumu

Ceļojuma sākums 01-12-2018 8:00
Ceļojuma beigas 01-12-2018 20:30
Reģistrēti 43
Pieejamas vietas 3
Cena vienai personai 30.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5A, Rīga

Reģistrācija uz šo ceļojumu ir pabeigta