Turpinot lietot mājas lapu edemtour.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Uz ķiršu svētkiem Lietuvā!

Uz ķiršu svētkiem Lietuvā!
Izbraukšana no Rīgas 8:00.

Ierašanās Bērzē, kur atrodas iespaidīgs tehnikas piemineklis – 19. gadsimta vidū būvētās ūdensdzirnavas. To īpašnieki jau pagājušā gadsimta nogalē veica iespaidīgu dzirnavu rekonstrukcijas darbu, un tagad šīs dzirnavas ir vienas no nedaudzajām senajām dzirnavām Latvijā, kuras vēl joprojām darbojas! Dzirnavās var apskatīt miltu ieguves procesu, kā arī senos interjerus. Ekskursijā saimnieka pavadībā.

Tālāk dosimies uz Lielplatones muižu un tās ainaviski skaisto parku, kurš glabā daudz nostāstu un leģendu. Baroniem Hāniem piederējusī muižas ēka būvēta 19. gadsimta vidū, bet muižas kompleksā ietilpst arī 20 ha liels parks, kapela, dīķis, kalpu māja, vešūzis, Hānu dzimtas kapi un citi ievērības cienīgi objekti. Ekskursijas gaitā vietējais gids jūs iepazīstinās ar visu muižas kompleksu un noteikti izvedīs pa Mīlestības aleju, kur savulaik ļoti paticis staigāt pašam baronam.

Ierašanās ķiršu festivālā Žagarē, Lietuvā.

Nariškinu muiža būvēta 19. gadsimtā klasicisma stilā, muižas parks, 16. gadsimtā būvētā Sv. apustuļu Pētera un Pāvila baznīca. Un, protams, festivāla svētku programma: plašākais tirdziņš ar ķiršu kalniem, un visu, kas saistīts ar ķiršiem un ko iespējams pagatavot no ķiršiem! Festivāla dalībnieku gājiens, muzikālie priekšnesumi un vēl dažādas atrakcijas.

Vakarā atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
Transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
Lietuvas ceļa nodokļi;
Grupas vadītāja-gida pakalpojumi.

Papildus izdevumi:
Bērzes ūdensdzirnavas - pieaugušajiem - 2€, skolniekiem, pensionāriem un invalīdiem - 1€, bērniem pirmsskolas vecumā – bez maksas.
Lielplatones muiža - pieaugušajiem - 1.5€, skolniekiem un pensionāriem - 1€.

Ja cilvēku skaits ir mazāks par 20, autobuss tiek mainīts uz autobusu ar mazāku vietu skaitu.
Ceļojuma apdrošināšana cenā nav iekļautā.
Vienu dienu pirms brauciena, lūdzam, precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un grupas vadītāja telefona numuru.

Informācija par ceļojumu

Ceļojuma sākums 15-07-2017 8:00
Ceļojuma beigas 15-07-2017 22:00
Reģistrēti 17
Pieejamas vietas 29
Cena vienai personai 30.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija uz šo ceļojumu ir pabeigta