Turpinot lietot mājas lapu edemtour.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Ciemos pie delfīniem un dinozauriem (10.06)

Ciemos pie delfīniem un dinozauriem (10.06)

Ģimenes brīvdienu ceļojums uz Lietuvas delfināriju, izbraukšana no Rīgas

6.30 izbraukšana no Rīgas.
Ciemos pie delfīniem!
Ierašanās Klaipēdā un pārcelšanās ar prāmi uz Kuršu kāpu. Lietuvas delfinārijā skatīsimies aizraujošu delfīnu šovu, kurā piedalās pudeļdegunu delfīni un Kalifornijas jūras lauvas. Programmā  gudrie dzīvnieki dejo valsi, glezno, dzied, spēlē bumbu.  Delfīni ne tikai piedalās aizraujošajā šovā un izglīto skatītājus, bet arī rada daudz prieka un pozitīvas enerģijas gan mazajiem, gan lielajiem skatītājiem.
 
Ciemos pie dinozauriem.
Dinozauru parks atrodas tikai 7 km attālumā no Klaipēdas . Ap 40 dinozauru apdzīvojušies skaistā vietā pie ezera starp bērziem un priedēm. Dzīvnieki no pirma acu skatiena ir kā dzīvi! Māj ar galvu,asti un pat rūc! Dinozauri dažādos izmēros no pašiem mazākiem līdz pašiem lielākiem. Daži no tiem ir 6 m augsti un 15 m garumā. Pats lielākais no tiem ir 12 m augsts un 20 m garumā! Pats interesantākais, ka bērni no tiem nebaidās, tieši otrādi, labprāt tos glauda un fotografējās! Pastaigajoties pa parku, neaizmirstiet pacelt galvu un pamāt ar roku lielam putnam. Viņš Jums pamās ar spārniem.
Sezonas jaunums! Absolūtais šīs sezonas jaunums un pārsteigums apmeklētājiem – māja, kas ir novietota uz jumta un kurā viss ir apgriezts kājām gaisā, tādējādi rotaļīgi izjaucot mūsu ikdienas rutīnu un izjūtas, apzināti liekot meklēt jaunus pielāgošanās veidus. Šī relaksācijas atrakcija ir paredzēta tiem, kurus ir nomocījusi pastāvošā kārtība un ieradumi, lai citām acīm paraudzītos uz pierasto komfortu un stabilitāti.
Ap pl.23:00 ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi brauciena laikā;
Ceļu nodokļi;
Grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus izdevumi:
Prāmja  biļetes– 3 euro;
Delfinārijs - 10/ 5  eur;
Biļete ačgārnā māja + dinozauru parks pieaugušajiem - 13 €, bērniem (2-12 g.) - 11 €.

Informācija par ceļojumu

Ceļojuma sākums 10-06-2017 6:30
Ceļojuma beigas 10-06-2017 23:00
Reģistrēti 16
Pieejamas vietas 30
Cena vienai personai 30.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija uz šo ceļojumu ir pabeigta